Yönetilen Güvenlik Duvarı (Firewall) Servisleri

Yönetilen Güvenlik Duvarı Servisleri (Firewall) ile, her gün gelişen tehditlere karşı yatırım yapmadan erişiminizi güvende tutun.

Yönetilen Güvenlik Duvarı (Firewall) Servisleri

Yönetilen Güvenlik Duvarı (Firewall) Servisleri Nedir?

​Yönetilen Firewall Servisi, müşteri yerel ağına doğru ya da yerel ağından Internet’e doğru oluşan izinsiz erişimlerin engellenmesi için, firewall cihazları üzerinde müşteri tarafından talep edilen kuralların tanımlanmasını ve firewall cihazlarının yönetimini kapsamaktadır. 

Kurumsal internet hizmeti alan ve güvenli erişim isteyen tüm şirketler için uygundur.

Firewall sistemleri, işletmelerin siber saldırılara karşı ilk savunma hattı ve siber güvenliğin en kilit bileşenlerden biridir. Ancak etkin şekilde yönetilmeyen bir firewall, istenmeden bir güvenlik riski haline gelebilmektedir. Turkcell Yönetilen Firewall Servisleri, müşteri ağı ile müşteri internet trafiği giriş noktasında trafiğin arasına konumlandırılır. Üzerinde tanımlı kural setinin izin verdiği erişim yetkilendirmesine uygun olarak 7x24 aktif hizmet verecek şekilde çalışır.

 

  • Güncel Teknolojiler: Her gün değişen ve karmaşıklaşan siber tehditlere karşı, dünya firewall pazarının önde gelen üreticileri Fortinet, Palo Alto ve Checkpoint’in en güncel teknolojileriyle koruma sağlarsınız.
  • Raporlama: VPN erişim sayıları/süreleri, geçmiş zamana ait kullanıcı raporları, en çok karşılaşılan tehdit ve saldırı raporları haftalık ve aylık olarak sunulmaktadır.
  • Sıfır İlk Yatırım Maliyeti: Cihaz yatırım maliyeti olmaksızın, aylık ödeme modeli ile hizmet alabilirsiniz.
  • Uzman Ekipler: Uzman satış ekipleri ve güvenlik çözüm mimarları ile ihtiyaçlarınıza en uygun çözüm tasarımı yapılır. Servis kapsamında verilen cihazların yönetimi ve operasyonu Turkcell Superonline tarafından 7/24 yapılmaktadır.

 

Fortigate, Checkpoint ve Palo Alto FW ürün modelleri, sizlere destek olan satış ve güvenlik çözüm mimarı ekipleri ile beraber, Internet kapasitesiniz ve işletmek istediğiniz güvenlik prosedürlerini karşılayacak konfigürasyonda, 24 ve 36 ay taahhütlü kurgularla sunulmaktadır.
 
“Bu hizmet Turkcell Superonline tarafından sağlanmaktadır.”

Turkcell Kurumsal Satış

BENZER SERVİSLER

Kapat
Yardım ister misiniz?