Yeni Nesil Sanal Sunucu

Dakikalar içinde sanal sunucularınızı oluşturun ve kullanmaya başlayın!

Yeni Nesil Sanal Sunucu

Yeni Nesil Sanal Sunucu Nedir?

​Yeni Nesil Sanal Sunucu hizmeti ile BT altyapı ihtiyaçlarınızı, Turkcell’in yüksek kapasiteli ve son teknoloji sistemler üzerinde çalışan sanallaştırma platformundan karşılayabilirsiniz. Sunulan yönetim paneli (self service portal) ile sanal sunucularınızı yönetebilir, ayrıca dahili olarak sunulan sanal güvenlik duvarı ve sanal yük dengeleyici vb. özellikleri kullanarak güvenliğinizi ve erişilebilirliğinizi ek bir yatırım yapmadan sağlayabilirsiniz.

  • Self-servis deneyim ile sunucularını oluşturmak ve yönetmek isteyen firmalar
  • Artan veya azalan sunucu kapasitesini planlama ihtiyacı duymadan hızlı bir şekilde arttırıp azaltmak isteyen firmalar
  • Uygulama, dosya sunucusu, web sitesi ve web uygulamaları, kurumsal uygulamalar (muhasebe, envanter yönetimi, arşivleme, mail vb), test/geliştirme ortamlarının sunucularını self-servis deneyim ile yönetmek isteyen firmalar.

  • Yeni Nesil Sanal Sunucu yönetim paneli üzerinden envanter bilgilerine erişebilir, sunucu yönetimi ve sunuculara erişim sağlayabilirsiniz.
  • Ayrıca, aynı panel üzerinden ağ yapılandırması ( firewall, loadbalancer, NAT, VPN) yapabilir, yedeklerinize erişebilir ve geri yükleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

  • Talep edilen işlemci gücü, bellek, veri depolama alanı, işletim sistemi, yedekleme ve ek lisans (veri tabanı lisansı, reel ip, uzak masaüstü bağlantı lisansı) bilgisine göre aylık hizmet tarifesi üzerinden günlük ücretlendirme yapılmaktadır.
  • 89 TL/ay dan başlayan fiyatlar ile yeni nesil sanal sunucu hizmetinden yararlanabilirsiniz. www.turkcellbulut.com adresinden ücretlendirme detaylarına ulaşabilirsiniz.

Hizmet hakkında daha fazla bilgi almak ve hemen kullanıma başlamak için tıklayınız.

Sıkça sorulan sorulara ulaşmak için tıklayın.

BENZER SERVİSLER

Kapat
Yardım ister misiniz?