Yeni Nesil Sunucu Yedekleme

Önemli verilerinizi Turkcell veri merkezinde yedekleyin, dünya standartlarında güvenlik sağlayın!

Yeni Nesil Sunucu Yedekleme

Yeni Nesil Sunucu Yedekleme Nedir?

Yeni Nesil Sunucu yedekleme hizmeti, önemli ve kritik gördüğünüz verilerinizi Turkcell veri merkezine yedeklemenizi sağlayan bir hizmettir.

  • Sunucularındaki ve bilgisayarlarındaki verilerini güven altına almak isteyen firmalar
  • Verilerini olağanüstü durumlara karşı uzak bir lokasyonda yedeklemek isteyen firmalar
  • Verilerini güvenli bir ortamda yedeklemek isteyen firmalar
  • Sunucu kapasitesini veri yedekleme alanı olarak kullanmak istemeyen firmalar
1. Maliyet avantajı:
İlk yatırım gerektirmeyen, kullanımınıza bağlı aylık ücretlendirme ile personel ve operasyonel giderlerinizden tasarruf eder, veri yedekleme maliyetlerinizi iyileştirirsiniz.

2. Güvenlik:
Verilerinizin bankaların uyguladığı güvenlik düzeylerinde, kriptolama teknolojileriyle şifrelenmesiyle yüksek seviyede güvenlik sağlarsınız. Turkcell veri merkezindeki verileriniz şifreleme yoluyla içerikleri görünemez şekilde saklanır.

3. Yönetim:
İstenildiği anda geri yükleme seçeneği, geri dönüş süresi hedeflerinize (Recovery Time Objectives-RTO) uyum sağlar. İstenmeyen bir durum oluştuğunda tüm verilerinizi ve sistemlerinizi internet üzerinden geri yükleyebilirsiniz.
Otomatik takvimlendirme özelliğiyle yedekleme takviminizi istediğiniz şekilde planlayıp (günlük, haftalık veya aylık) otomatik hale getirebilirsiniz. Firmanıza özel dakika kırılımındaki aralıklarla bile geri yükleme hedeflerinize (Recovery Point Objectives-RPO) uygun verilerinizin yedeğini alabilirsiniz.

Talep edilen yedek saklama kapasitesine göre aylık hizmet tarifesi üzerinden ücretlendirme yapılmaktadır.

Turkcell Superonline çağrı merkezi (08502221222) üzerinden ve kurumsal müşteri yöneticileri ile ürün talebinde bulunabilirsiniz.

BENZER SERVİSLER

Kapat
Yardım ister misiniz?