Turkcell Dijital Tesis

İşletmeleri dijitalleştirmek için iş verimliliği ve güvenliği yaratan kapsamlı IoT çözümleri sağlar.

Turkcell Dijital Tesis

Turkcell Dijital Tesis Nedir?

Dijital Tesis kapsamında sunulan tüm IoT çözümlerini tek platform üzerinden kullanabilir; çözüme uygun raporlar, alarmlar, bildirimler ve analizlerden yararlanabilirsiniz. 

Kişi, ortam, makine ve memnuniyet verilerini izleyerek iş verimliliğini ve güvenliğini arttırmak isteyen tüm firmalar

Dijital Tesis kapsamında sunulan çözümler ve avantajları:

Personel Takip
Çalışanlarınızın işletme içinde konumlarını takip ederek performans yönetimi ile iş verimliliğini arttırabilir; aynı zamanda yetkisiz oldukları alanlara giriş yaptıklarında uyarı alabilirsiniz.

Sosyal Mesafe Kontrol
Sosyal mesafeyi korumak için çalışanları titreşim ile uyarabilir, ihlal durumunda kişilerin etkileşimde bulunduğu süre ve konumları takip ederek temas analizi yapabilirsiniz. Kroki üzerinden anlık olarak çalışan sayısına göre sıcaklık haritası görüntüleyebilir, yapay zeka destekli yayılım simülasyonu ile ileri bulaş analizine ulaşabilirsiniz.

Ortam Koşulları Takip
Sıcaklık, nem ve Co2 (karbondioksit) ölçümü yaparak maliyetlerinizi azaltabilirsiniz.

Kişi Sayma / Ziyaretçi Analizi
Mağaza bazında ziyaretçi trafiğini gerçek zamanlı ölçümleyebilir, müşteri memnuniyetini ve satış hacmini arttırabilirsiniz.

Müşteri Memnuniyet Ölçümü
İşletme içine yerleştirilecek cihazlar ile müşterilerinizin memnuniyetini takip edebilirsiniz.

Forklift Güvenliği
Forkliftleri takip edip; çevredeki insanları, diğer forkliftleri, kapıları ve kavşakları algılayarak güvenli yavaşlama ile çarpmaları önleyerek iş güvenliği sağlayabilirsiniz.

Çağrı Butonu
Mağaza içine yerleştirilecek kablosuz çağrı butonları ile müşterinin destek çağrısını tek tuşla alabilirsiniz. Satış temsilcilerinin çağrı cevap süresini takip edebilirsiniz.

Makine İzleme
Marka bağımsız tüm makine ve sistemlere uygun tak çalıştır sistem ile çalışma süresi ve üretim adeti takibi yapabilirsiniz. 

Enerji İzleme
Enerji tüketimlerinizi izleyebilir, enerji kalite analizi yapabilirsiniz. 
 


Lokasyonunuzda yapılacak keşif sonucunda kullanılması gereken cihazlar ve adetleri belirlenir. Kapsama göre netleşen teklifinizi Kurumsal Müşteri Yöneticiniz sizinle paylaşır. 24 ay taksitli ve peşin opsiyonları ile TL olarak cihaz satın alma imkanınız vardır. 

Trio Mobil

Turkcell Kurumsal Satış

BENZER SERVİSLER

Kapat
Yardım ister misiniz?