Turkcell Akıllı Harita

Türkiye’nin kalp atışları, Turkcell Akıllı Harita’da

Turkcell Akıllı Harita

Turkcell Akıllı Harita Nedir?

​​​Yatırım yapacağınız noktaya karar verirken, hedef kitlenizin hedeflediğiniz saatlerde nerelerde yoğun olduğunu bilmek ister miydiniz?
Hedeflerinize özel seçimlerinizin belirlediği, anlık değişen yoğunluk analizleri sunan Turkcell Akıllı Harita’yla yatırımlarınızdan tam verim alın.

Finans, Kamu, Perakende, Hızlı Tüketim, Endüstri sektörlerinde hizmet veren firmalar için idealdir.
  • Akıllı Harita, şirketlere verimlilik ve kârlılık artışı ile doğru iş planı oluşturma fırsatı yaratmaktadır.
  • Şirketler ve kurumlar açısından doğru müşteriye doğru zamanda ulaşmanın büyük önem kazandığı günümüzde, Akıllı Harita ile “müşteri neredeyse orada iş yapmak” mümkündür.
  • Akıllı Harita web sitesinden kullanıcı adı ve şifre ile Turkcell Akıllı Harita’ya ulaşabilirsiniz. Erişeceğiniz sayfada il, saat aralığı ve profil bilgileri (Örneğin İstanbul / 12.00-14.00 / 25-34 yaş-kadın-A segment) girilerek, etkinliğin planlandığı noktada ve saatte Turkcell mobil hareketlilik yoğunluğu ya da kendi müşteri yoğunluğunuzun analizini yapabilirsiniz. Analizlerinizin sonuçlarını Akıllı Harita sayfası üzerinden alabileceğiniz gibi, web servis olarak da kendi raporlama, karar destek sistemlerinize entegre edebilirsiniz.
  • İl, ilçe, mahalle ve hatta mahalleden küçük birimler bazında; hedef kitlenin gün içinde hangi yoğunlukta, nerede bulunduğunu analiz edebilirsiniz. Satın alma, pazarlama, yatırım kararlarınızı alabilir, saha aktivitesi düzenleme, gezici ekip yönlendirme, ilan tahtası, yeni şube, mağaza, hastane, okul açma kararlarınızı Akıllı Harita’nın sonuçlarıyla yönlendirebilirsiniz.
  • Kamu kurumları ve belediyeler de halkın yoğun olduğu alanlarda, yoğun olduğu zamanlarda etkin ve yerinde hizmet götürmek, ulaşım planlamada kitlesel hareketleri analiz edebilecekler, ayrıca yatırım planlama yapmak, şehir planlama yapmak için kullanabilecekler.
  • Akıllı Harita’ya eklenen Sektörel Analiz özelliği içerisinde müşterilerin yaşadıkları ilçe bilgisi, demografik kırılımlar (gelir, yaş grupları, cinsiyet, medeni durum), meslek bilgisi, turist dağılımı ve kullanılan cihaz bilgileri rakip bazlı interaktif şekilde AVM, Hastane ve Tatil Köyü/Otel için alınabilmektedir.

Akıllı Harita fiyatlandırması paket ve kullanım süresine göre değişmektedir. Turkcell kurumsal satış yöneticinizden bilgi alabilirsiniz.

İş ortaklarımızın güncel listesine Turkcell Partner Portal üzerinden ulaşabilirsiniz.

Servis sözleşmelerini imzalanması ardından, size e-posta ile iletilen kullanıcı ismi ve şifre ile Akıllı Harita Servisi’ne erişebilirsiniz.
Turkcell Kurumsal Satış

BENZER SERVİSLER

Sayfayı kaydırın