TC Kimlik NO'ya SMS

Bilgilendirme SMS'lerinizi T.C. Kimlik Numaralarına da gönderebilirsiniz!

TC Kimlik NO'ya SMS

TC Kimlik NO'ya SMS Nedir?

​GSM numarasını bilmediğiniz ancak T.C. Kimlik numarasına sahip olduğunuz kişilere göndereceğiniz bilgilendirme mesajlarını T.C. Kimlik No'ya SMS ile ulaştırabilirsiiz.

Kritik bilgilendirme ihtiyacı olan ve müşterilerinin irtibat bilgilerine sahip olmayan firmalar için idealdir

Elinizdeki T.C. Kimlik numaralarına bilgilendirme mesajlarını gönderebilirsiniz, Turkcell kurumlarla GSM numaralarını paylaşmadan T.C. Kimlik No - GSM No eşleşmesi yaparak mesajları ilgili abonelere ulaştırır. Burada sadece Turkcell rehbere kayıtlı abonelere gönderim yapılır.

Abonelere borç bilgilendirmeleri yapılarak faiz uygulanmadan veya yasal süreç başlatılmadan tahsilat sağlanabilir, hem aboneler tarafında hem de kurumlar tarafında zamandan ve maliyetten tasarruf sağlanır.

TC Kimlik No'ya SMS servisi, Dijital Mesajlaşma Servisleri (DMS) tarifesi altında sunulmaktadır.
Dijital Mesajlaşma Servisleri; Faturasız (Ön Ödemeli) DMS, Faturalı Taahhütsüz DMS ve Faturalı Taahhütlü DMS olmak üzere 3 ayrı şekilde fiyatlandırılır.
Dijital Mesajlaşma Servisleri tarifesi altında sunulan tüm servisleri ve fiyat tarifesini DMS web sayfasında incelemek için tıklayın.

İş ortaklarımızın güncel listesine Turkcell Partner web sitesi üzerinden "Kurumsal Servisler (B2B)" iş alanını seçerek ulaşabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için Kurumsal Müşteri Yöneticiniz, Turkcell Çağrı Merkezi veya Dijital Mesajlaşma Servisleri iş ortaklarımız ile irtibata geçebilirsiniz.

Sıkça sorulan sorulara ulaşmak için tıklayın.
532 ya da 0532 532 0000
Turkcell Kurumsal Satış
Turkcell Çözüm Ortakları
Diğer
Dijital Mesajlaşma Servisleri İş Ortaklarımız
Kapat
Yardım ister misiniz?