Sesli Mesaj

Turkcell’den şirketinize ses getirecek bir yenilik: Sesli Mesaj

Sesli Mesaj

Sesli Mesaj Nedir?

​Çalışanlarınız ve müşterilerinizle daha etkin bir iletişime geçmek istiyorsanız, Turkcell Sesli Mesaj Servisi’ni kullanabilirsiniz. Yapacağınız 1 dakikalık ses kaydıyla, onların telefonlarına sesli mesaj bırakabilir, anket sorularını dinleterek görüşlerini alabilirsiniz.

Sesli Mesaj kullanarak sesli iletişimin avantajlarından yararlanabilir, müşterileriniz ve çalışanlarınızla doğrudan konuşarak mesaj geri dönüş oranınızı arttırabilirsiniz. ​​

Her sektör ve her segmentten firmanın kullanabileceği sesli mesaj servisi özellikle servis, tekstil, turizm ve finans sektörlerinde, müşteri ile daha etkili iletişim için kullanılabilir.
Sesli mesaj ile ürün ve kampanya duyurularını yapabilir, müşterileriniz ile birebir, etkili iletişime geçebilirsiniz.
Servis şirketleri müşteri memnuniyetini Sesli anket ile ölçebilirler. Şirket yöneticileri tüm çalışanlarına aynı anda cep telefonlarından ulaşabilir, farklı lokasyonlarında bayilerine seslenebilirler.
Sesli mesaj gönderimi çok kolay. Kaydedeceğiniz yaklaşık 60 sn’lik bir mesajı iş ortaklarımız aracılığı ile belirleyeceğiniz Turkcell ve diğer operatör numaralarına toplu şekilde gönderebilirsiniz.

Sesli Mesaj servisi, Dijital Mesajlaşma Servisleri (DMS) tarifesi altında sunulmaktadır.
Dijital Mesajlaşma Servisleri; Faturasız (Ön Ödemeli) DMS, Faturalı Taahhütsüz DMS ve Faturalı Taahhütlü DMS olmak üzere 3 ayrı şekilde fiyatlandırılır.
Dijital Mesajlaşma Servisleri tarifesi altında sunulan tüm servisleri ve fiyat tarifesini DMS web sayfasında incelemek için tıklayın.

İş ortaklarımızın güncel listesine Turkcell Partner web sitesi üzerinden "Kurumsal Servisler (B2B)" iş alanını seçerek ulaşabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için Kurumsal Müşteri Yöneticiniz, Turkcell Çağrı Merkezi veya Dijital Mesajlaşma Servisleri iş ortaklarımız ile irtibata geçebilirsiniz.

Sıkça sorulan sorulara ulaşmak için tıklayın.
532 ya da 0532 532 0000
Turkcell Kurumsal Satış
Turkcell Çözüm Ortakları
Kurumsal Müşteri Yöneticisi
Diğer
  • Başvur
  • BENZER SERVİSLER

    Kapat
    Yardım ister misiniz?