Sanal Sunucu İş Sürekliliği

Turkcell’in Sanal Sunucu İş Sürekliliği çözümüyle felaketlere karşı veri kaybının önüne geçin!

Sanal Sunucu İş Sürekliliği

Sanal Sunucu İş Sürekliliği Nedir?

​Sanal sunucu iş sürekliliği (replikasyon) hizmeti, olası felaketlere karşı bulut bazlı iş sürekliliği çözümüdür ve işletmenizin olası bir felaket durumunda belirlediğiniz RTO ve RPO değerleri ışığında sanal sunucu bütünlüğünüzü koruyarak veri kaybı yaşamadan hizmet devamlılığınızı sağlar. Bu servis ile, sanal sunucularınızı güvenli bir ortamda Turkcell Veri Merkezine hipervizör seviyesinde replike edersiniz.

Hali hazırda kendisine özel vmware sanallaştırma ortamı bulunan ve bu ortamı Turkcell Veri Merkezlerine replike etmek isteyen firmalar

Turkcell Sanal Sunucu İş Sürekliliği hizmeti ile, sanal sunucularınızı güvenli bir ortamda Turkcell Veri Merkezine hipervizör seviyesinde kopyalarsınız. Böylelikle herhangi bir felakette sunucularınız devre dışı kalsa bile, işinize Turkcell Veri Merkezine replike edilmiş sunuculardan devam edebilirsiniz.

  • Ücretlendirme, replike edilecek sanal sunucu başına yapılmakta olup, ek olarak minimumda 10 GHz, 16 GB RAM ve toplam disk boyutunuzda bir Sanal Veri Merkezi hizmetini almanız gerekmektedir.
  • www.turkcellbulut.com adresinden ücretlendirme detaylarına ulaşabilirsiniz.

Hizmet hakkında daha fazla bilgi almak ve hemen kullanıma başlamak için tıklayınız.

Sıkça sorulan sorulara ulaşmak için tıklayın.

BENZER SERVİSLER

Kapat
Yardım ister misiniz?