SIKÇA SORULAN SORULAR

 • Saha Gücü Yönetimi uygulamaları için iş ortağının desteklediğini belirttiği akıllı telefonları kullanıyor olmanız gerekir. Ayrıca kullanım sırasında internete bağlı olan bir hat üzerinde çalışır. Ücret tahsilatı için Turkcell Mobil Ödeme’ye yeterli limitlerde açılmış, Turkcell Kurumsal Hat kullanılıyor olması gerekir.

 • Saha Gücü Yönetimi firmanızın saha ekibiyle yönetim ofisinizin aynı verimlilikte ve hız olarak eşit çalışmasını sağlayan bir kurumsal çözümdür. Sahadaki ekibiniz mobilken de iş akışını yavaşlatmadan çalışabilir.
 • Mobil Ödeme sorumluluğu hattı kullanan kişi ve firma yetkilisindedir. Hattın mobil ödemeye açılması için alınmış olan ıslak imzalı Mobil Ödeme Taahüütnamesi göz önüne alınarak bu konuda Turkcell iade ve herhangi bir sorumluluk üstlenmemektedir.

 • Saha Gücü Yönetimi’i yazılımlarının kullanım şekilleri iş ortaklarına göre değişmektedir. Mobil Ödeme ile tahsil edilen kurguları kullanmak isteyen müşterilerimiz sözleşmeyi imzaladıktan sonra 1 hafta içerisinde uzaktan destek ile yazılımı kullanmaya başlayabilirler. Entegrasyon gereken yazılımlarda ise iş ortakları gerekli analizi yaptıktan sonra entegrasyon projesini gerçekleştirecektir.
 • Tüm Kurumsal Turkcell’liler yararlanabilir.
 • Saha Gücü Yönetimi; saha ekibi, bayi ağı veya dağıtım kanalı olan tüm sektörler için uygundur. Özellikle: Toptan ve Perakende, Hızlı Tüketim, Lojistik / Nakliye / Dağıtım, Üretim, Sağlık ve Medya
  alanlarını hedeflemiş çözümlerle; bu sektörlerde görev yapan kurumların verimliliğinin ve etkinliğinin artırılması hedeflenmektedir.
 • Mobil Ödeme ile hazırlanan kurguları kullanacak müşterilerimiz önce Kurumsal Müşteri Yöneticisi aracılığı ile hatlarını Mobil Ödeme'ye açtırır. Ardından ürünü kullanmaya başladıktan sonra iş ortağı ile anlaşılan fiyat üzerinden aylık olarak Turkcell faturaları ile yazılım bedelini öderler.
 • Kurumun ticari sistemleriyle entegre çalışan uygulamalar ile etkin saha-merkez haberleşmesi yapabilirsiniz. Etkin saha yönetimi ile performansınızı artırabilirsiniz. Satış, tedarik ve hizmet süreçlerinizi hızlandırabilirsiniz.
  Hizmet kalitesinde ve müşteri memnuniyetinizi artırabilirsiniz ve Operasyonel maliyetlerde anlık iletişim ve hatasız veri girişi ile tasarruf sağlarsınız. Verimlilik artışı sağlarsınız.
Kapat
Yardım ister misiniz?