Saha Gücü Yönetimi

Çalışanlarınızın verimini artıran saha yazılımları Turkcell'de!

Saha Gücü Yönetimi

Saha Gücü Yönetimi Nedir?

İşlerinizin verimini artıran saha yazılımlarını Turkcell’den almak artık çok daha kolay. Sahada işlerinizi yönetebilmeniz için iş ortaklarımızın sunduğu paket yazılımlar, hiçbir entegrasyona gerek kalmadan hızlıca kullanabilmeniz için kullandıkça öde yapısıyla Turkcell'de. Bunlara ek olarak; yazılım bedelini Mobil Ödeme sayesinde Turkcell faturanızla tek faturadan ödeyebilirsiniz.

Saha Gücü Yönetimi; saha ekibi, bayi ağı veya dağıtım kanalı olan tüm şirketler için uygundur. Saha ekinizin kullanacağı akıllı cihazlar ile birlikte çalışan yazılımlar merkezle olan bütün iş yönetimini işlerinizle aynı hızda gerçekleştirmektedir.

Özellikle; Toptan ve Perakende, Hızlı Tüketim, Lojistik – Nakliye – Dağıtım, Üretim, Sağlık, Medya alanları için idealdir.

Ziyaret anında;

 • Sahadan toplanan bilgilerin merkeze ulaştırılmasını sağlarsınız.
 • Müşteriye özel ürün, fiyat ve kampanya sunumu yapabilirsiniz.
 • Anlık stok kontrolü yapabilirsiniz.
 • Sevkiyatınızı başlatabilirsiniz.
 • Cari hesap / bakiye kontrolü ile etkin risk yönetimi sağlarsınız.
 • Raflarınızın son durumunu takip edip, fotoğraflarla merkeze bilgi aktarabilirsiniz.
 • Saha ekibinizi merkezden yönetip, iş takibi yapabilirsiniz.
Saha ekibi olan birçok firma bu yazılımları kullanarak iş verimliliğini artırmaktadır.

Saha Gücü Yönetim uygulamalarının fiyatları, iş ortaklarımızın ürünlerine ve kullanılacak adede göre değişiklik göstermektedir.

Kullanıcı Sayısı
SEMPA 1-15 16-70 70+
MobilOfisim Sipariş 49 TL 39 TL 29 TL
MobilOfisim Adisyon 39 TL 29 TL 19 TL
MobilOfisim Form 29 TL 24 TL 19 TL


Kullanıcı Sayısı
UNIVERA 1-50 51-250 250+
Raf İzle 50 47 45

 • Detaylı bilgiler için iş ortaklarımızın ürün sitelerini de kontrol edebilirsiniz. Saha Gücü Yönetimi uygulamalarında GPRS kullanımı Turkcell tarafından ücretlendirilmektedir. GPRS tarifeleri için lütfen tıklayın.
 • Entegrasyon gereken projeler ise iş ortaklarımız tarafından yapılacak projeye ve uygulamanın mimarisine göre belirlenmektedir. Lütfen "İş Ortaklarımız" sekmesindeki ilgili çözüm ortağı ile temasa geçiniz.

MOBİL ÖDEME KURGUSU İLE ÇALIŞABİLECEĞİNİZ İŞ ORTAKLARIMIZ

SEMPA

MobilOfisim: Satış kurallarınızı belirleyerek sahada yapılan tüm işlemlerinizi anında gözlemleyebileceğiz yetenekli saha satış otomasyonudur. Hangi sektörden olursanız olsun mobilofisim gelişmiş parametrik yapısı ile işletmenize en uygun çözümü sağlar. www.mobilofisim.com


UNİVERA

Rafizle: Mobil Satış Dağıtım Sistemleri ile kurumların saha satış faaliyetlerini etkin bir şekilde izleyebilmelerini, bayilerdeki lojistik hareketleri yönetebilmelerini ve pazara ilişkin bilgileri sahadan doğru ve hızlı şekilde toplayabilmelerini sağlar. www.rafizle.com


Diğer İş Ortaklarımız

ELRON

ProWeb: Su, çiçek, LPG gibi ürünlerinin pazarlamasını bayi kanal yapısı ile yapan firmaların, müşterilerden sipariş almakla başlayıp teslimatla tamamlanan süreçleri için verimli mobil çözümler sunar. www.elronyazilim.com.tr


FİGENSOFT

BizActiv: Müşteri iletişimi temelli mobil CRM (Customer Relationship Management) uygulamasıdır. Ziyaret anında alınan bilgileri firma kayıtlarına en hızlı şekilde aktarıp, potansiyel satış fırsatlarının sahadan merkeze iletilmesini sağlar. www.figensoft.com


İDEA

VisionPlus: Satış ve dağıtım firmalarının, satış-dağıtım fonksiyonlarını tek merkezden yönetmelerini sağlayan, tedarik zinciri boyunca gerçek zamanlı veriye dayalı mobil çözümler sunar. İlgili Firma: www.ideateknoloji.com.tr


KORGÜN

KGCep: Firma çalışanlarının şirket verilerine akıllı telefonları üzerinden ulaşabilecekleri bir veri tabanı izleme sistemidir. Şirketin satış, depo, alım, satım gibi tüm verilerine akıllı telefon üzerinden ulaşmayı sağlar. www.korgun.com.tr

Turkcell'den bir yenilik daha!
Sahada işlerinizi daha verimli hale getirmek için kullandığınız saha yazılımlarına Turkcell Mobil Ödeme kurgusu ile ilk maliyet olmadan, kullandıkça ödeyerek sahip olabilirsiniz.

 • Sempa iş ortağımızın MobilOfisim Sipariş, MobilOfisim Adisyon, MobilOfisim Form ürünleri ile sahayı daha iyi kontrol ederken, rekabette daha hızlı olma şansını yakalayacaksınız. Sahadan aldığınız siparişleri, form uygulamasını kullanarak topladığınız verileri merkez ile anlık paylaşabileceksiniz.
 • Univera iş ortağımızın Rafİzle yazılımı ile saha satış ve dağıtım aksiyonlarınızı ve satış ekibinizi GPS özelliği ile izleyebilir, içindeki 7 hazır form ile sahadan kendinizin ve rakiplerinizin raf paylarını, raf durumlarını ve raf ön yüzlerini görebilirsiniz.
 • Turkcell'lilerin bu yazılımlara daha kolay ulaşabilmesi için iş ortaklarımız yazılımlarını Turkcell Mobil Ödeme ile aylık taksitler halinde sunmaktadır. Herhangi bir geliştirmeye ihtiyaç duymadan, uzaktan kurulum ile hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Yazılım bedelleri yazılımı kullanan hatların faturalarına aylık olarak yansıtılmaktadır. Aylık bedelleri yukarıda görebilirsiniz.
 • İç süreçlerinize entegre çalışacak yazılımlar için iş ortaklarımız ile detaylı olarak görüşmeniz gerekmektedir.
Sıkça sorulan sorulara ulaşmak için tıklayın.
SMS
 • Saha yaz 5220’ye gönder
 • 532 ya da 0532 532 0000
  Turkcell Çözüm Ortakları
  Kurumsal Müşteri Yöneticisi

  BENZER SERVİSLER

  Kapat
  Yardım ister misiniz?