Turkcell SağlıkTakip Servisi

Turkcell SağlıkTakip çözümüyle hastalarınız kontrolünüz altında

Turkcell SağlıkTakip Servisi

Turkcell SağlıkTakip Servisi Nedir?

​​Turkcell SağlıkTakip kronik diyabet, tansiyon, astım ve aritmi hastalarının hastane dışında aldıkları ölçümleri sağlık kuruluşlarına otomatik olarak ileten ve güvenle kayıt altına alan uzaktan sağlık yönetimi çözümüdür. ​​​​​​

Kronik hastalara tedavi hizmeti sunan sağlık kurumları için idealdir.
Turkcell kalitesiyle üretilmiş SağlıkMetre, hastalarınızın yaptıkları ölçümleri medikal cihazlardan Bluetooth yoluyla alır ve GSM şebekesi üzerinden güvenli bir şekilde size aktarır. Böylece Hastane Enformasyon Sistemi veya web arayüzünden hasta verilerini değerlendirmenizi sağlar. Hastanızın sağlık durumuna göre normal değerlerini belirleyebilir, ölçümler bu değerlerin dışına çıktığında SMS ile uyarı alabilirsiniz. Hastalarınızın cep telefonlarına eğitim amaçlı bilgiler gönderebilirsiniz.

Bu sistemle sağlık kuruluşunuzda;
 • Hastalarınıza yaşam ve bakım kalitelerini artıran, yenilikçi ve fark yaratacak bir hizmet sunabilirsiniz.
 • Hastalarınızla aranızda sürekli ve kalıcı bir iletişim sağlayarak, hasta memnuniyetini artırabilirsiniz.
 • Daha fazla hastaya daha kaliteli hizmet sunabilir, sağlık kuruluşunuzun verimliliğini yükseltebilirsiniz.
 • Hastalarınızı yakından ve düzenli takip ederek, komplikasyonları engelleyebilir ve klinik çıktılarda iyileşme sağlayabilirsiniz.
Turkcell M2M Hat Kullanım Koşulları Taahhütnamesi için tıklayınız.
-
 • 22 Şubat 2016 tarihinden itibaren "M2M Standart tarifesi" ile birlikte " Standart Endüstri" opsiyonu ile sunulmaktadır.
  Standart Endüstri opsiyonu 9,9 TL’dir. 100 MB data dahildir. 100 MB sonrası kullanım için M2M Standart Tarife data kademeleri geçerli olacaktır.   M2M Standart /Standart Endüstri tarifesini bireysel müşterilerimiz de kullanabilecektir.Ücretlendirme için tıklayın.
  Fiyatlara %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir. Fiyatlar yurt içi kullanımlar için geçerlidir.  
  Önemli Not:Bu ürün ile de kullanılabilen ve 31 Mart 2016 tarihine kadar abone alımına açık olan  “M2M Endüstri” tarifesi, 31 Mart 2016 tarihinden itibaren yeni abone alımına kapatılacaktır.
   
Daha fazla bilgi için Turkcell Kurumsal Satış yetkilinize danışabilirsiniz.
Sıkça sorulan sorulara ulaşmak için tıklayın.
Turkcell Kurumsal Satış

BENZER SERVİSLER

Sayfayı kaydırın