Profilli Toplu Mesaj

Müşterilerinize daha odaklı ve etkili ulaşmanın en kolay yolu, Profilli Toplu Mesajlaşma!

Profilli Toplu Mesaj

Profilli Toplu Mesaj Nedir?

Proflli Toplu Mesajlaşma ile 20'den fazla kriterden seçimler yaparak müşterileriniz arasında hedef kitlenizi belirleyebilir, mesajınızı doğru kitleye anında ulaştırabilirsiniz.

Özellikle perakende, hızlı tüketim, finans sektörlerinde müşteri veri tabanı tam oluşmamış ve ilgili kitleye doğru mesajı ulaştırmak üsteyen tüm firmalar.


Cinsiyet, yaş, medeni durum gibi 20 den fazla kriterden en fazla 4 ünü kullanarak gönderim yapacağınız kitleyi odaklayabilir daha etkili pazarlama yapabilirsiniz.

Profilli Toplu Mesaj servisi, Dijital Mesajlaşma Servisleri (DMS) tarifesi altında sunulmaktadır.
Dijital Mesajlaşma Servisleri; Faturasız (Ön Ödemeli) DMS, Faturalı Taahhütsüz DMS ve Faturalı Taahhütlü DMS olmak üzere 3 ayrı şekilde fiyatlandırılır.
Dijital Mesajlaşma Servisleri tarifesi altında sunulan tüm servisleri ve fiyat tarifesini DMS web sayfasında incelemek için tıklayın.

İş ortaklarımızın güncel listesine Turkcell Partner web sitesi üzerinden "Kurumsal Servisler (B2B)" iş alanını seçerek ulaşabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için Kurumsal Müşteri Yöneticiniz, Turkcell Çağrı Merkezi veya Dijital Mesajlaşma Servisleri iş ortaklarımız ile irtibata geçebilirsiniz.

Sıkça sorulan sorulara ulaşmak için tıklayın.
Turkcell Çözüm Ortakları

BENZER SERVİSLER

Kapat
Yardım ister misiniz?