Mobil Dönüşüm Hizmetleri

Mobil cihazlarınızın, istediğiniz yönetim modelinde, performanslı ve kontrollü çalışmasını sağlıyoruz

Mobil Dönüşüm Hizmetleri

Mobil Dönüşüm Hizmetleri Nedir?

​Mobil çalışanlarınızın kesintisiz çalışabilmesi için uzaktan destek verilmesi, mobil uygulamaların sorunsuz ve istenen performansta çalışması ve tüm yapınız içerisinde, mobil cihazların sistemlerinize kontrollü erişimi ve bu cihazların istediğiniz şekilde yönetilmesi gibi konularda destek veriyoruz 

MOBİL KULLANICI DESTEĞİ

  • Günümüzde pek çok çalışan, vakitlerinin çoğunu ofis dışında sahada müşterilerine çözümler ve hizmetler sunarak geçirmektedir. Bu görevlerini yerine getirirken, firmanın kaynaklarına uzaktan erişmekte (e-postalar, dokümanlar, anlık mesajlaşma uygulamaları, vb.) ve firmanın sunduğu bilgi teknolojileri imkanlarından (bilgisayara, akıllı telefonlar, tabletler, vb.) faydalanmaktadır. Firmaların mobil çalışanlarının kesintisiz çalışabilmesi için uzaktan destek verilmesi (yardım masası) ve gerekli olması durumunda yerinde destek sağlanması (saha destek, VIP destek) mümkün kılınmaktadır. Bu kapsamda oluşturulacak çözümlerde yedek/konsinye cihazlı çözümler, merkezi/bölgesel depolar, il/ilçelerde toplama noktaları, vb. pek çok yaklaşım değerlendirilmekte ve firmalara en uygun çözüm oluşturulmaktadır.
MOBİL UYGULAMA YÖNETİMİ
  • Mobil uygulamaların sorunsuz ve istenen performansta çalışması için gerekli uzaktan destek hizmetlerinin verilmesi sağlanmaktadır. Bunun yanı sıra, farklı uzaktan kurulum ve yönetim yazılımları kullanılarak, kullanıcıların uygulamaların en son ve doğru sürümlerini kullanmaları garanti altına alınmaktadır.
MDM YÖNETİMİ
  • Gerek sahada gerek ofis ortamında olsun, çalışanlar görevlerini yerine getirirken mobil cihazları kullanmaktadır. Kendilerine ya da şirkete ait cihazlar ile şirket kaynaklarına erişmeleri gerekmektedir. Bunu yanı sıra, aynı cihazları kendi özel ihtiyaçları için de kullanmaları söz konusu olabilmektedir. Tüm yapı içerisinde kontrollü bir erişim sağlanması ve mobil cihazlarda istenmeyen uygulamaların kurulamaması için Mobil Cihaz Yönetim (Mobile Device Management) uygulamaları kullanılmaktadır. Firmalara verilen hizmet kapsamında sadece böyle bir yapı için en uygun tasarım ve ilgili uygulama lisansları değil, aynı zamanda mobil cihaz yönetimi hizmeti de sağlanmaktadır. Bu şekilde firmalar, mobil cihazların yönetimini bir hizmet olarak alabilmektedir.

Kurumsal Satış Temsilciniz ile iletişime geçiniz.

Kurumsal Satış Temsilciniz ile iletişime geçiniz.

Turkcell Kurumsal Satış

BENZER SERVİSLER

Kapat
Yardım ister misiniz?