Kurumsal Çözümler / M2M

  • Makineler Arası İletişim, cihazlara takılan özel sim kart sayesinde cihazların uzaktan izlenmesini, yönetilmesini ve birbirleriyle iletişim kurabilmesini sağlayan bir teknolojidir.
  • Araç sürüş güvenliği, araç rota planlama, enerji ve sayaç yönetimi, bina enerji ve güvenlik yönetimi, lojistik süreçlerinin otomasyonu, POS ve ATM gibi finansal hizmetler, tarım ve hayvancılıkta akıllı sulama ve akıllı tarım uygulamaları gibi birçok alanda avantaj sağlamaktadır.
  • İş yönetim sisteminizi yeniden şekillendirmeye mi ihtiyacınız var?
  • Araç filonuzu veya saha, bakım, onarım ve dağıtım gibi operasyonlarınızı verimli hale getirmek mi istiyorsunuz?
  • Mobil Saha Çözümleri tam size göre!
  • M2M Kitapçığı için tıklayınız

Filtrele
Akıllı Enerji İzleme Servisi

Akıllı Enerji İzleme Servisi

“Ölçemezsen bilemezsin, bilemezsen yönetemezsin!” Turkcell Akıllı Enerji İzleme Servisi ile enerji tüketiminizi anlık ölçüp yönetmek ve tasarruf sağlamak mümkün!

İncele

Akıllı Endüstri

Akıllı Endüstri

Endüstri, Perakende ve Tarım alanlarındaki uzaktan erişim, yönetim, bilgi alımı, kontrol ve lokasyon bilgisi gibi ihtiyaçları karşılayan en iyi çözüm

İncele

Ekip Mobil

Ekip Mobil

Sahayı Avucunuzun İçi Gibi Bilin!

İncele

MOBİL POS / Yazar Kasa

MOBİL POS / Yazar Kasa

Mobil POS ile Turkcell kapsama alanı dahilinde istediğiniz yerde ödeme yapmanın rahatlığını yaşarsınız

İncele

Akıllı Araç (Araç Takip)

Akıllı Araç (Araç Takip)

Saha Operasyon Maliyetlerinizi Düşürün

İncele

Statik IP

Statik IP

Yapılan her bağlantı için aynı IP adresinin alınmasını Statik IP ile sağlayabilirsiniz. Statik IP ile IP adresiniz değişmesin, hep sabit kalsın!

İncele

Akıllı Enerji

Akıllı Enerji

M2M Enerji ile sensör ve cihazlarınızı en tasarruflu şekilde kullanırsınız

İncele

Akıllı Filo

Akıllı Filo

Filonuzu daha etkin yönetmek elinizde!

İncele

Daha Fazla Servis Görüntüle

Kurumsal Çözümler

Makineler Arası İletişim (Machine To Machine-M2M), cihazlara takılan özel bir SIM Kart sayesinde cihazların uzaktan izlenmesini, yönetilmesini ve birbiriyle iletişim kurabilmesini sağlayan bir teknoloji. Kullanım alanının genişliği ve iş modellerinde yarattığı değişiklikler nedeniyle M2M, hem bireylerin hem de şirketlerin hayatını kolaylaştıran çözümler bütünüdür.

Doğalgaz, su ve elektrik şebekelerinden tarıma, sağlıktan lojistiğe, tarihi eserlerin korunmasından deniz feneri ve trafik ışıklarının yönetilmesine ve nehir seviyelerinin takibine kadar sayısız alanda çözüm sağlayan M2M teknolojisi sayesinde işletmeler iş verimliliklerini artırabilirler.

Sayfayı kaydırın