Lokasyona SMS

Müşteriniz neredeyse, mesajınız orada ! Müşterileriniz ile tam yerinde, tam zamanında iletişime geçebilirsiniz

Lokasyona SMS

Lokasyona SMS Nedir?

​Lokasyona SMS ile müşterilerinizle bulundukları lokasyonda iletişime geçebilir, kampanya, fırsat vb. bilgilendirmelerinizi doğru zaman ve doğru yerde onlara iletebilirsiniz

Özellikle perakende, hızlı tüketim, finans gibi mağaza/şube yapısı ile çalışan şirketler için idealdir.

  • Veri tabanınızda bulunan müşterilerin anlık lokasyonlarına göre SMS gönderebilir, kampanya ve fırsatlarınız ile ilgili bilgilendirme iletebilirsiniz.
  • Kamu kurumu iseniz vatandaşlarınızın bulunduğu lokasyona SMS gönderim, toplantı, kutlama, konser gibi organizasyonlara davet edebilirsiniz
  • Şirket çalışanlarınıza düzenlediğiniz organizasyonlarda onların lokasyonlarına göre yönlendirme SMS’leri ile işleri kolaylaştırabilirsiniz

Lokasyona SMS servisi, Dijital Mesajlaşma Servisleri (DMS) tarifesi altında sunulmaktadır.
Dijital Mesajlaşma Servisleri; Faturasız (Ön Ödemeli) DMS, Faturalı Taahhütsüz DMS ve Faturalı Taahhütlü DMS olmak üzere 3 ayrı şekilde fiyatlandırılır.
Dijital Mesajlaşma Servisleri tarifesi altında sunulan tüm servisleri ve fiyat tarifesini DMS web sayfasında incelemek için tıklayın.

İş ortaklarımızın güncel listesine Turkcell Partner web sitesi üzerinden "Kurumsal Servisler (B2B)" iş alanını seçerek ulaşabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için Kurumsal Müşteri Yöneticiniz, Turkcell Çağrı Merkezi veya Dijital Mesajlaşma Servisleri iş ortaklarımız ile irtibata geçebilirsiniz.

Sıkça sorulan sorulara ulaşmak için tıklayın.
Turkcell Çözüm Ortakları
Diğer
'LOKASYON' yaz 5220'ye gönder.

BENZER SERVİSLER

Kapat
Yardım ister misiniz?