Kopilot Platform

Kopilot Platform ile kendi akıllı araç çözümünüzü kolayca yaratarak, bağlantılı araç ihtiyaçlarınızı ve süreçlerinizi daha etkin yönetin, maliyetlerinizi azaltın.

Kopilot Platform

Kopilot Platform Nedir?

​Kopilot platform; firmaların, araçlarının veri toplama bağlantısına yerleştirecekleri akıllı cihaz yardımıyla edindikleri verileri, sunulan yazılımsal alt yapı ile kendi markaları altında, uygulamalarını yaratmalarını sağlayan bir Turkcell Superonline çözümüdür.​

Firmalar, ihtiyaçlarına özel hazırlanan Kopilot Platform çözümü ile kendi akıllı araç uygulamalarına ve sürüş verilerine sahip olur. Böylece, satış sonrası süreçlerinde özel kampanyalar sunabilirken, kullanım verisini analiz ederek pazarlama ve sadakat programlarındaki etkinliklerini arttırabilir.

Otomotiv, lojistik ve sigorta sektörlerinde faaliyet gösteren firmalar için uygundur.

Turkcell Kopilot Filom platform üzerinden;
  • Kendi markanız altında akıllı araç uygulamanızı tasarlayabilirsiniz.
  • Dashboard ile araçlarınız hakkında özet durum bilgilerine erişilir.
  • Araçların konumu harita üzerinde görüntülenebilir, anlık bilgilere ulaşılır.
  • Araçların kullanım detayları ve tüm bilgilerini içeren geniş raporlama seçenekleri ile raporlama ihtiyaçları karşılanabilir. Periyodik olarak almak istenilen raporlar oluşturulabilir.
  • Kopilot OBD II bağlantılı cihaz kullanımında araçların belirli sorunları ile ilgili haber verilir. Motor arızaları, akü sorunu gibi önemli konularda bildirim alınır.
  • Sürüş sırasındaki ani hızlanma, ani fren, sert dönüş, hız aşımı durumlarında bilgi alınıp, sürüş skorunu göstererek sürücüler güvenli ve verimli sürüşe teşvik edilebilir.
  • Araçlarla ilgili alarmlar(bölgeye giriş/çıkış, adrese uğrama, hız aşımı, ani hızlanma, ani fren) tanımlanabilir ve takibi yapılabilir.

Kopilot Platform ürününün ihtiyaçları proje bazlı değişebilmektedir. Firmalar, Kurumsal Müşteri Yöneticileri üzerinden taleplerini ileterek fiyatlama sürecini başlatabilirler.


Kopilot Platform ürünüyle ilgili detaylı bilgi için Kurumsal Müşteri Yöneticiniz ile iletişime geçebilirsiniz.

BENZER SERVİSLER

Kapat
Yardım ister misiniz?