İşte Mobilim

İşinizi mobile taşıyın! İş hayatına cebinizden bağlanın!

İşte Mobilim

İşte Mobilim Nedir?

​İşte Mobilim iş verenlerin, şirket çalışanlarının hayatını kolaylaştıran ve iş hayatına renk katan bir kurumsal mobil uygulama servisidir. İşte Mobilim şirket çalışanlarının şirketlerinden erişebilecekleri birçok uygulamayı ve daha fazlasını mobilden sunar. Çalışanlar bilgiye ihtiyaç duydukları zaman mobilden ulaşır ve zaman tasarrufu sağlar, işverenler çalışanları ile etkin iletişim kurar ve çalışan memnuniyetini arttırırlar.

İşte Mobilim iş hayatını kolaylaştırmak, zaman tasarrufu sağlamak, çalışanları ile etkin iletişim kurmak ve çalışan memnuniyeti sağlamak isteyen tüm şirketler için idealdir.

Çalışanlarınızın cep telefonlarına kurduğu İşte Mobilim uygulaması ile çalışanlarınıza dilediğiniz zaman duyurular ve anketler yaparak onlarla daha etkin iletişim kurabilir, çalışanlarınızın diğer çalışanlar ve müşteriler ile ilgili kendilerine gerekli olan iletişim bilgilerine ya da organizasyonel bilgilere ulaşabilmesini, ofis hayatında her an gerekebilecek önemli telefon numaralarını ihtiyaçları olduğu an kolayca bulabilmesini, personel servisleri ile ilgili bilgi alabilmesini, kendilerine ait yemek kartı bakiye ve harcamalarını ya da şirket yemekhanesinin günlük yemek menüsünü takip edebilmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca çalışanlarınızın her an ihtiyaç duyabileceği ürün kataloğu, müşteri, bayi portföyü gibi bilgilere de İşte Mobilim uygulaması içerisinde yer verebilirsiniz.

İşte Mobilim, her ay sonunda şirketinizin o ayki servis abonesi çalışan sayısı ile bu sayının aşağıdaki tabloda karşılık geldiği kademenin birim ücreti çarpılarak şirketinize ücretlendirilmektedir. İşte Mobilim uygulamasını kullanan hatlara herhangi bir ücret yansıtılmamaktadır.


Tablodaki ücretlere %18 KDV ve %25 ÖİV dahildir.


Aylık Abone SayısıBirim Ücret
0 - 1004,99 TL
101 - 2504,75 TL
251 - 10004,50 TL
1000+4 TL

  • İşte Mobilim uygulamasını Turkcell kurumsal veya bireysel hat sahibi, IOS veya Android işletim sistemli telefon kullanan tüm çalışanlarınız kullanabilir.
  • Şirketinizde İşte Mobilim servisinin kullanımına başlamak için şirketinizce servis sözleşmesinin imzalanması gereklidir.
  • İşte Mobilim uygulamasında yer alacak şirketinize özel içerikler İşte Mobilim Yönetim Paneli’nden kolayca girilebilir. Servis sözleşmesinin imzalanmasının ardından servis aktivasyonu tamamlanır ve servis sözleşmesinde belirtilen, şirketinizde İşte Mobilim Yönetim Paneli’nden sorumlu olacak kişiye e-posta ile kullanım bilgileri iletilir. Yönetim panelinden uygulamada yer alacak olan şirketinize özel içeriklerin girişi yapıldıktan sonra şirket olarak uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell Kurumsal Satış

BENZER SERVİSLER

Kapat
Yardım ister misiniz?