Turkcell Anında Cevap

Müşterilerinize soracak sorularınız varsa Turkcell Anında Cevap var! Anında Cevap sayesinde müşterilerinizle interaktif olarak iletişime geçebilir, anket yapabilir, müşterinize tek bir tıkla aksiyon aldırabilirsiniz.

Turkcell Anında Cevap

Turkcell Anında Cevap Nedir?

Anında Cevap müşterilerinizle interaktif olarak iletişime geçebileceğiniz, anket yapabileceğiniz, müşterinize tek bir tıkla aksiyon aldırabileceğiniz yepyeni bir Turkcell hizmetidir.
SMS’ten farklı olarak pop-up ekranlar ile müşterinizle daha hızlı ve daha kolay iletişime geçebilir, daha yüksek geri dönüş oranı ile bilgi toplayabilirsiniz.

Müşteri ile aktif iletişim yapan, müşterilerinden talep toplama, bilgi alma ve onay alma ihtiyacı olan firmalar için uygundur.

Özellikle finans, bankacılık, perakende, lojistik, kurye ve kargo dağıtım firmaları için ideal bir çözüm sağlar.

Müşterilerinize anket yaparak isteklerini öğrenebilir, müşteri bilgilerini kolayca toplayabilirsiniz.
Firma hizmetleri sırasında ihtiyaç duyulan akışlarda müşterilerinizle anında iletişime geçebilirsiniz.
Gönderilen içerik, müşteri telefonunda göründüğünde kabul veya ret seçeneği belirir. Kolayca ekrana giriş yapılır, seçim yapılabilir.

Turkcell Anında Cevap servisi, Dijital Mesajlaşma Servisleri (DMS) tarifesi altında sunulmaktadır.
Dijital Mesajlaşma Servisleri; Faturasız (Ön Ödemeli) DMS, Faturalı Taahhütsüz DMS ve Faturalı Taahhütlü DMS olmak üzere 3 ayrı şekilde fiyatlandırılır.
Dijital Mesajlaşma Servisleri tarifesi altında sunulan tüm servisleri ve fiyat tarifesini DMS web sayfasında incelemek için tıklayın.

İş ortaklarımızın güncel listesine Turkcell Partner web sitesi üzerinden "Kurumsal Servisler (B2B)" iş alanını seçerek ulaşabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için Kurumsal Müşteri Yöneticiniz, Turkcell Çağrı Merkezi veya Dijital Mesajlaşma Servisleri iş ortaklarımız ile irtibata geçebilirsiniz.

Sıkça sorulan sorulara ulaşmak için tıklayın.
SMS
 • Interaktif yaz 5220’ye gönder
 • Turkcell Kurumsal Satış
  Turkcell Çözüm Ortakları
  Kurumsal Müşteri Yöneticisi

  BENZER SERVİSLER

  Kapat
  Yardım ister misiniz?