GSM Çağrı Merkezi

Müşterilerinizin ve çalışanlarınızın, şirketinize ait 0532755 ile başlayan tek bir numara üzerinden size ulaşmalarını sağlayabilirsiniz.

GSM Çağrı Merkezi

GSM Çağrı Merkezi Nedir?

​​​GSM Çağrı Merkezi sayesinde tek bir numara üzerinden, tek merkezden sağlanan ve bilgisayar destekli sistemlere dayanan bir iletişim ağı kurabilirsiniz. Özellikle turizm, bankacılık ve medya gibi sektörlerde faaliyet gösteren, çağrı merkezi ve müşteri destek hattı birimleri olan firmalar için en ideal çözümü sunar.​​​

Çağrı merkezi ve müşteri destek hattı birimleri olan firmalar için en ideal çözümdür.
Müşterinizin Çağrı Merkezi’nizi arama maliyeti düşer.

Firmanızın kurumsal bilinirliği ve müşteri memnuniyeti artar.
Müşterilerinize karşı kurumsal duruşunu kuvvetlendirecek, müşteri memnuniyetini arttıracak bir Turkcell servisidir.

0532755'li numaralar:
Herhangi bir numara bedeli talep edilmez.

Standart Ücretlendirme:

  • 0532755’li numaraları arayan müşterilerimiz,
  • Ses paketi olmayan müşterilerimiz; tarifelerinin Turkcell yönüne ücreti ve ücretlendirme periyoduyla ücretlendirileceklerdir.
  • Ses paketi olan müşterilerimiz; ses paketindeki Turkcell yönüne dakikalarından kullanacaklardır.
  • Ses paketini aşan müşterilerimiz; Turkcell yönüne tarifelerinin dakika başına paket aşım ücreti ile ücretlendirileceklerdir.

Ücretsiz GSM Çağrı Merkezi:

Çağrı merkezini arayan müşteriye, çağrı merkezi sahibi olan firmanın tercihine göre ücret uygulanmamasını sağlayan bir servistir. Talep etmeniz durumunda çağrı merkezinizi arayan müşterilerinize değil, firmanıza ücret uygulanabilir.

GSM Çağrı Merkezi numaranıza gelen toplam çağrılar, ay sonunda tüm vergiler dahil 0,20 TL/dakika üzerinden ücretlendirilir. Ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.


 

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Bu hizmetten yararlanmak için firmalar GSM Çağrı Merkezi sözleşmesini ve Ücretsiz GSM Çağrı Merkezi hizmetinden yararlanmak için GSM Çağrı Merkezi sözleşmesini ve Ücretsiz GSM Çağrı Merkezi ek sözleşmesini imzalamaları gerekmektedir.
Sıkça sorulan sorulara ulaşmak için tıklayın.
532 ya da 0532 532 0000
Kurumsal Müşteri Yöneticisi

BENZER SERVİSLER