Dijital Takograf Kampanyası

Turkcell Dijital Takograf ile uzun yol taşımacılığında araç ve sürücü bilgilerinizi güvenle takip edin!

Dijital Takograf Kampanyası

Dijital Takograf Kampanyası Nedir?

​​Dijital Takograf Veri İndirme Kampanyamız sayesinde, aracınızın takograf verilerini uzaktan indirebilir ve indirdiğiniz bu verileri yetkili kuruma güvenli bir şekilde gönderebilirsiniz. Araç takip, takograf veri yönetimi ve CAN-Bus özelliklerini tek bir modül ile sunan kampanyamız, Turkcell'in üstün şebeke gücü ve konusunda uzman iş ortaklarıyla , 24 ay taksit seçeneğiyle hizmetinizde. ​

Lojistik firmaları, uluslararası ticari yük ve yolcu taşıyan firmalar ve servis firmalara yönelik bir çözümdür.

Dijital Takografı olan araçların takograf verilerini uzaktan indirmeye yarayan çözümdür. Bu sayede firma yetkilileri takograf verilerine uzaktan erişim sağlayabilecektir.

Dijital Takograf Kampanyası’nda iş ortaklarımızın sunduğu cihazlarından faydalanabilirsiniz.  İş ortaklarımızdan sadece bir tanesini seçerek katılabileceğiniz kampanyamız sadece kurumsal müşterilerimizin faturalı M2M hatları için kullanılabilmektedir.  24 aylık vade seçeneğiyle ücretlendirme detaylarını aşağıdaki tabloda bulabilirsiniz. İlgili ücretlerin yalnızca yurt içi kullanımlar için geçerli olduğunu hatırlatırız.

Dijital Takograf
İş Ortağı
M2M Ürün Tarifesi
 Paket Bedeli
KDV ve ÖİV dahil (TL/ay)
24 Ay Vadeli
Cihaz Taksiti Bedeli
KDV (%18) Dahil (TL/ay)
Seyir Mobil
Mobiliz
15,30
115,01


M2M Ürün Tarifesi Dijital Takograf Paketi ile 500 MB M2M data faydası da elde ettiğiniz için bu limit içinde kaldığınız sürece ek bir data paketi satın almak zorunda değilsiniz. 500 MB sonrası kullanım için “M2M Ürün Tarifesi” data kademeleri geçerli olmaktadır. Data kademeleri ve ücretlendirilmesi ile ilgili detaylı bilgilere bu linkteki “M2M Ürün Tarifesi data kademe ücretleri nelerdir?” başlığından ulaşabilirsiniz. Tarife ücretlerinde KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.


Kampanyamız iş ortaklarımızın cihaz stokları ile sınırlı olup, cihazlar için “Limit Puan Uygulaması” bulunmaktadır.Sıkça sorulan sorulara ulaşmak için tıklayın.
Kurumsal Müşteri Yöneticisi

BENZER SERVİSLER

Kapat
Yardım ister misiniz?