DDOS+ Atak Önleme Servisi

DDOS+ Servisi, “DDOS Atak Önleme” servisine ek olarak, volumetrik atakların yanı sıra uygulama katmanı ataklarını da engeller.

DDOS+ Atak Önleme Servisi

DDOS+ Atak Önleme Servisi Nedir?

​DDoS+ Atak Önleme Hizmeti, internet trafiğinize yönelen olası DDOS saldırı tehditlerini ağınıza ulaşmadan en hızlı şekilde etkisiz hale getirirken uygulama katmanı ataklara karşı da koruma sağlar.

DDOS Atak Önleme Servisi, Turkcell Superonline altyapısından kurumsal internet hizmeti alan tüm şirketler için uygundur.

Servis, müşteri Internet hattı üzerine konumlandırılan ve yönetimi Turkcell uzman ekipleri tarafından uzaktan yapılan bir cihaz ile sağlanmaktadır.

Müşteri sistemleri ile Internet trafiğinin arasında duran cihaz sayesinde DDOS saldırıları daha hızlı tespit edilmekte ve engellenebilmektedir.

 

Hızlı Tespit: DDOS Atak Önleme servisine göre DDOS saldırıları daha hızlı sürede tespit edilir ve engellenir.

Sürekli Koruma: Hizmet erişim hattı üzerine inline konumlandırılan cihaz üzerinden verilmektedir, böylelikle müşteri erişim hattında sürekli olarak koruma sağlanmaktadır.

Cloud Signaling Teknolojisi: DDOS saldırısı esnasında, müşterinin hat kapasitesinin sınırlarına yaklaşıldığı durumda “Cloud Signaling” teknolojisi Turkcell omurgasındaki “DDOS Atak Önleme” servisini tetikler ve DDOS servisinin de müşteri ağını otomatik olarak koruması sağlanır.

Uygulama Katmanı Saldırılara Karşı Koruma: Sürekli güncellenen DDOS saldırı imza veri tabanı ile Dünya üzerindeki başka bir ülkede yayılan DDOS saldırıları daha müşteri ağına gelmeden engellenir.

7/24 Destek: Kurumsal çağrı merkezi üzerinden uzman ekiplere 7/24 ulaşılabilir.

 

DDOS+ servisi, sizlere destek olan satış ve güvenlik çözüm mimarı ekipleri ile beraber Internet kapasitesinize uygun kutu/servis seçenekleri ile 36 ay taahhütlü kurguda sunulmaktadır.

Servisin ön koşulu Turkcell DDOS Atak önleme servisini almaktır.

“Bu hizmet Turkcell Superonline tarafından sağlanmaktadır.”

 

BENZER SERVİSLER

Kapat
Yardım ister misiniz?