DDOS+ Atak Önleme Servisi

İşletmenizin internet trafiğine yapılan uygulama katmanı ataklarını ağınıza erişmeden önce hızlıca etkisiz hale getirin!

DDOS+ Atak Önleme Servisi

DDOS+ Atak Önleme Servisi Nedir?

​DDoS+ Atak Önleme Hizmeti, internet trafiğinize yönelen olası DDOS saldırı tehditlerini ağınıza ulaşmadan en hızlı şekilde etkisiz hale getirirken uygulama katmanı ataklara karşı da koruma sağlar.

DDOS Atak Önleme Servisi, Turkcell Superonline altyapısından kurumsal internet hizmeti alan tüm şirketler için uygundur.

Servis, müşteri Internet hattı üzerine konumlandırılan ve yönetimi Turkcell uzman ekipleri tarafından uzaktan yapılan bir cihaz ile sağlanmaktadır.

Müşteri sistemleri ile Internet trafiğinin arasında duran cihaz sayesinde DDOS saldırıları daha hızlı tespit edilmekte ve engellenebilmektedir.

 

Hızlı Tespit: DDOS Atak Önleme servisine göre DDOS saldırıları daha hızlı sürede tespit edilir ve engellenir.

Sürekli Koruma: Hizmet erişim hattı üzerine inline konumlandırılan cihaz üzerinden verilmektedir, böylelikle müşteri erişim hattında sürekli olarak koruma sağlanmaktadır.

Cloud Signaling Teknolojisi: DDOS saldırısı esnasında, müşterinin hat kapasitesinin sınırlarına yaklaşıldığı durumda “Cloud Signaling” teknolojisi Turkcell omurgasındaki “DDOS Atak Önleme” servisini tetikler ve DDOS servisinin de müşteri ağını otomatik olarak koruması sağlanır.

Uygulama Katmanı Saldırılara Karşı Koruma: Sürekli güncellenen DDOS saldırı imza veri tabanı ile Dünya üzerindeki başka bir ülkede yayılan DDOS saldırıları daha müşteri ağına gelmeden engellenir.

7/24 Destek: Kurumsal çağrı merkezi üzerinden uzman ekiplere 7/24 ulaşılabilir.

 

Turkcell Superonline tarafından sağlanan Turkcell DDOS+ Atak Önleme Servisi hizmetine sahip olabilmeniz için öncelikle Turkcell DDOS Atak Önleme Servisi hizmetini satın almanız gerekir. Hizmetin ücretlendirilmesi için Turkcell Kurumsal Satış Yöneticinize danışarak taleplerinize uygun paketlere karar verebilirsiniz. Size destek sunan satış ve çözüm mimarı ekipleriyle birlikte karar verdikten sonra işletmenizin internet kapasitenize uygun kutu/servis seçeneğini 24/36 ay taahhütle satın alabilirsiniz.

BENZER SERVİSLER

Kapat
Yardım ister misiniz?