DDOS Atak Önleme Servisi

DDOS Atak Önleme Servisi, internet trafiğinize yönelen olası saldırı tehditlerini ağınıza ulaşmadan etkisiz hale getirir.

DDOS Atak Önleme Servisi

DDOS Atak Önleme Servisi Nedir?

DDOS atak, internet bant genişliğinin kapasitesini yarattığı sahte trafik ile dolduran ve sistemlerin erişilebilirliğini engellemeye çalışan bir siber saldırı tipidir. DDOS Atak Önleme Servisi; koruma hizmetinin verilmesi, saldırının sezilmesi, trafiğin temizleme sistemine yönlendirilmesi ve temizlenmiş trafiğin yeniden yönlendirilmesini kapsamaktadır.

DDOS Atak Önleme Servisi, Turkcell Superonline altyapısından kurumsal internet hizmeti alan tüm şirketler için uygundur.

 

DDOS ataklar; internet bant genişliğinin kapasitesini yarattığı sahte trafik ile doldurur, sistemlerin erişilebilirliğini hedef alır ve sistemin kaldırabileceği yükün çok üzerinde anlık istek ile sistemleri yorar ve cevap veremez hale getirir.


DDOS Atak Önleme Servisi ille Turkcell Superonline omurgasında bulunan cihazlarda, koruma talep edilen IP’ler için koruma objeleri tanımlanır ve bir atak anında omurgadan atak trafiği kesilerek müşterilere temiz trafik yollanır.

Hızlı Aksiyon: Atak anında daha önceden tanımlanmış koruma profilleri devreye girerek kısa bir sürede atak önlenir.
Raporlama: Haftalık, aylık ve yıllık bazda otomatik raporlar tanımlatılabilir.
Uzman Personel: Güvenlik alanında uzman personel tarafından yapılan periyodik kontroller ile koruma profilleri sürekli güncel tutulur.
Sıfır İlk Yatırım Maliyeti: Aylık ödeme modeli ile hizmet alınır.
MSS Portal: Müşterilerimiz istedikleri an MSS Portal ara yüzüne giriş yaparak kendilerine gelen ataklar ile ilgili detaylara ulaşabilirler.

Sizlere destek olan satış ve güvenlik çözüm mimarı ekipleri ile beraber Internet kapasitesinize uygun servis seçeneği sunulmaktadır.
Servis bant genişliği seçimi yapılırken Internet bant genişliği ile aynı kapasitenin seçilmesi kritiktir. 
 
“Bu hizmet Turkcell Superonline tarafından sağlanmaktadır.”

BENZER SERVİSLER

Kapat
Yardım ister misiniz?