Asansör Takip

Turkcell’in Asansör Takip çözümü ile asansörlerinizi daha güvenli kullanabilirsiniz!

Asansör Takip

Asansör Takip Nedir?

IoT cihazları ile asansörlerin uzaktan anlık takibinin, yönetiminin ve acil durumda Turkcell şebekesi üzerinden çift taraflı iletişiminin sağlandığı çözümdür.
Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın yayınladığı “Asansör Periyodik Bakım yönetmeliğine yerine getirilmesi için çözüm sağlanır.   
Asansörde meydana gelen emniyet arızalarının anlık olarak uzaktan izlenmesi ve Turkcell şebekesi üzerinden platformlara aktarılması ile performans ve analiz raporlarına ulaşılır. Ayrıca platformu kullanarak personel performansını arttırabilir ve aylık bakımları takip edebilirsiniz.

Asansör üretici firmaları, asansör bakım firmaları, pano üreticileri, apartman/site/bina yönetimleri gibi kurumlar için idealdir.

  • Asansör firmaları herhangi bir arıza oluştuğunda çalışanlarını sahaya göndermek yerine uzaktan tespit yapabilir, böylece maliyet avantajı sağlanır.
  • Platformun raporlama yetenekleri sayesinde, hangi binada yılda kaç sefer arızaya gidildiği, en çok arızaya neden olan faktörler, arıza giderim süreleri, her personelin arızayı ne kadar sürede giderdiği vb birçok veri izlenerek performans değerlendirmesi ve  optimizasyonu yapılır.

Asansör Takip çözümüyle ilgilenen kurumlar, Kurumsal Müşteri Yöneticileri üzerinden taleplerini iletebilirler.

532 ya da 0532 532 0000
Turkcell Kurumsal Satış
Kurumsal Müşteri Yöneticisi

BENZER SERVİSLER

Kapat
Yardım ister misiniz?