Araç İçi Kamera Kampanyası

Araç İçi Kamera servisi ile toplu ulaşım yapan şirketinizde yolcularınızın ve sürücünüzün güvenliğini sağlayabilirsiniz.

Araç İçi Kamera Kampanyası

Araç İçi Kamera Kampanyası Nedir?

​​İşletmenizin toplu ulaşım yapan araçları var, yolcularınızın ve aracınızın güvenliğinden emin olmak istiyorsunuz. Araç İçi Kamera Kamera Kampanyası sizi hem ilk yatırım maliyetinden kurtarıyor hem de NVR çözümü ile mevzuata uymanızı sağlıyor. Turkcell'in üstün şebeke gücü ve konusunda uzman iş ortaklarıyla, şimdi 24 ve 36 aylık taksit seçenekleriyle sizlerle.

Yolcu taşımacılığı yapan firmalar, mevzuat zorunluluğu olan firmalar için idealdir.

Mevzuat zounluluğunu yerine getirip, araç içinden görüntü alabilir ve aracınızı takip edebilirsiniz.

Araç İçi Kamera Kampanyası’nda iş ortaklarımızın sunduğu Araç İçi Kamera ve NVR çözümünden faydalanabilirsiniz. Söz konusu cihazlar M2M Ürün Tarifesi Araç İçi Kamera Paketi ile birlikte kullanılabilmektedir. İş ortaklarımızdan bir tanesini seçerek katılabileceğiniz kampanyamız sadece kurumsal müşterilerimizin faturalı M2M hatları için kullanılabilmektedir. Tüm vergilerin dâhil olduğu 24 ve 36 aylık vade seçeneklerinin ücretlendirme detaylarını aşağıdaki tabloda bulabilirsiniz. İlgili ücretlerin yalnızca yurt içi kullanımlar için geçerli olduğunu hatırlatırız.


Araç İçi Kamera
İş Ortağı
M2M Ürün Tarifesi
Araç İçi Kamera Paket Bedeli
KDV ve ÖİV dahil (TL/ay)
24 Ay Vadeli
Cihaz Taksiti Bedeli
KDV (%18) Dahil (TL/ay)
36 Ay Vadeli
Cihaz Taksiti Bedeli
KDV (%18) Dahil (TL/ay)
Blink
Mobiliz
Taksi 7x24

56,10
340,01256,42


M2M Ürün Tarifesi Araç İçi Kamera Paketi ile 15 GB M2M data faydası da elde ettiğiniz için bu limit içinde kaldığınız sürece ek bir data paketi satın almak zorunda değilsiniz. 15 GB sonrası kullanım için “M2M Ürün Tarifesi” data kademeleri geçerli olmaktadır. Data kademeleri ve ücretlendirilmesi ile ilgili detaylı bilgilere bu linkteki “M2M Ürün Tarifesi data kademe ücretleri nelerdir?” başlığından ulaşabilirsiniz. Tarife ücretlerinde KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Kampanyamız iş ortaklarımızın cihaz stokları ile sınırlı olup, cihazlar için “Limit Puan Uygulaması” bulunmaktadır. 


Sıkça sorulan sorulara ulaşmak için tıklayın.
Turkcell Çözüm Ortakları
Kurumsal Müşteri Yöneticisi

BENZER SERVİSLER

Kapat
Yardım ister misiniz?