Akıllı WiFi

Mekan ve İşletmelerde sunulan internet WiFi hizmetinin 5651 kanununa uygun kayıt tutmasını, KVKK'ya uygun Müşteri İletişim Verisi tutulmasını ve ayrıca işletme müşterilerini daha iyi tanıması için analitik verilere ulaşmasını sağlayan bir hizmettir.

Akıllı WiFi

Akıllı WiFi Nedir?

​İşletmenize özel Akıllı WiFi ile müşterilerinize güvenli internet hizmeti sunun.

Kafe, Restoran, Berber gibi tüm küçük işletmeler için idealdir.

 

  • Kendilerine özel giriş portalı sayesinde müşterilerine WiFi hizmeti sunar.
  • Müşterilerini daha yakından tanımalarını sağlayacak analitik verilere ulaşır.
  • Müşteri iletişim izinlerini ve 5651 log kayıtlarını uygun standartlarda tutar.

Kampanya kapsamında 24 aylık taahhütle aylık 89,90 TL sabit fiyatlıdır. Kampanya 01 Şubat 2021 ile 31 Aralık 2021 tarihleri arasındadır. Fiyatlara damga vergisi hariç tüm vergiler dahil, kurulum ücreti yoktur. 

Cihaz stoklarla sınırlıdır. Kampanya 24 aylık taahhütle aylık 89,90 TL sabit fiyatlıdır. Kampanya 01 Şubat 2021 ile 31 Aralık 2021 tarihleri arasındadır. Fiyatlara damga vergisi hariç tüm vergiler dahil, kurulum ücreti yoktur. Taahhüt bitiminde hizmet kullanımına devam edildiği takdirde sözleşmede belirtilen fiyatlar uygulanır. Ürünün hizmet kullanımı için internet bağlantısı gereklidir. Taahhüde aykırılık halinde cayma bedeli yansıtılır. Turkcell Akıllı WiFi cihazı Turkcell Superonline mülkiyetindedir. Taahhüdün sona ermesi halinde cihazların iade edilmesi gerekmektedir, edilmezse taahhütnamede yer alan cihaz bedeli ödenir. Ürünle ilgili tüm detaylara www.superonline.net/akilliwifi adresinden ulaşabilirsiniz.

Mekan ve İşletmelerde sunulan internet WiFi hizmetinin 5651 kanununa uygun kayıt tutmasını, KVKK kanuna uygun Müşteri İletişim Verisi tutulmasını ve de işletme müşterilerini daha iyi tanımasını sağlayan analitik verilere ulaşmasını sağlayan hizmettir.

  • WiFi modeminize LAN kablosu ile Turkcell Akıllı WiFi bağlanır.
  • Yönetim Panelinden «İşletme Adı»’na uygun bir WiFi ismi kararlaştırılır.
  • WiFi’a kayıt ve giriş ekranlarına İşletme logosu ve resmi eklenerek kurulumu tamamlanır.
  • İşletme sahibi, analitik veriler, müşteri verisi ve log kayıtlarına yönetici paneli üzerinden erişebilir.

BENZER SERVİSLER

Kapat
Yardım ister misiniz?