5651 Loglama

Turkcell Superonline 5651 Loglama hizmeti, yasa kapsamında alınması gereken tüm logların merkezi bir noktaya toplanmasını ve kanuna uygun şekilde saklanmasını sağlar.

5651 Loglama

5651 Loglama Nedir?

  • ​​Çalışanlarına internet erişimi sağlayan tüm kurumlar kanun kapsamında toplu kullanım sağlayıcı olarak değerlendirilir. Bu nedenle kurumlar, internet erişim kayıtlarını ve iç IP kayıtlarını tutmak veya içerik engelleme yazılımları kullanmak gibi sorumluluklarını yerine getirmekle yükümlüdür. 
  • Turkcell Superonline 5651 Loglama hizmeti, alınması gereken tüm logların merkezi bir noktaya toplanmasını ve kanunda belirtilen bilgilerin doğruluğunu, bütünlüğünü ve oluşacak olan verinin dosya bütünlük değeri olan HASH bilgisinin zaman damgası ile saklanmasını ve gizliliğinin temin edilmesini sağlar. 

5651 kanunu kapsamında log tutma yükümlülüğü olan tüm kurumsal müşteriler için uygundur.

  • 5651 Loglama hizmeti, şirketinizde internete bağlanan çalışan sayısına uygun olarak cihazlı ya da sadece lisans modeli ile iki seçenek olarak sunulur. 
  • 5651 No'lu yasa kapsamında ihtiyaç duyulan tüm kayıtları kanunun belirttiği doğrultuda güvenli bir şekilde saklar. 
  • Kanunun talep ettiği kayıtlar haricinde, ihtiyaca  uygun olarak saklamak istediğiniz sistem, sunucu veya uygulama kayıtlarınızı güvenilir bir şekilde saklanmasını sağlar. Web tabanlı yönetim sistemi sayesinde istenilen kayıtlara hızlı erişim sağlar ve raporlar.

5651 Loglama Hizmeti sizlere destek olan satış ekipleri ile beraber, isteklerinizi karşılayacak uygun ekipman ve konfigürasyon seçimine göre fiyatlandırılmaktadır.
“Bu hizmet Superonline tarafından sağlanmaktadır.”

  • Aylık Ödeme: Yüksek maliyetli sabit yatırımlar ve operasyonel harcamalar yapmak yerine, aylık bir bedel ödeyerek ekonomik verimlilik sağlarsınız
  • Deneyimli Personel: Optimum güvenlik modelinizi oluşturmak için deneyimli Turkcell Superonline Sistem Yöneticileri’nden Güvenlik Danışmanlık Hizmetleri alırsınız.
  • 7/24 Destek: Kurumsal çağrı merkezimiz üzerinden 7/24 Turkcell Superonline desteğine ulaşırsınız.
  • İş Sürekliliği: Ağ güvenliği konusunda uzman uygulama geliştiriciler ve teknik destek ekibi iş sürekliliğinizi sağlayarak kârınızı korur, markanızı ve itibarınızı güvence altına alırsınız.

BENZER SERVİSLER

Kapat
Yardım ister misiniz?