Daha Fazla Bilgi

 • Yeni müşterilerimiz** Turkcell T40’a avantajlı fiyatlarla sahip olabilirler.
 • Üstelik Star ve internet paketli yeni müşteri teklifleri artık daha avantajlı!
Cihaz ModeliTarife Paketiİnternet PaketiToplam Paket Bedeli
Turkcell T40Star Yeni Müşteri1 GB Yeni Müşteri95 TL
Star Yeni Müşteri4 GB Yeni Müşteri105 TL

Dileyen müşterilerimiz 2GB Turbo, 5GB Turbo, 10 GB Turbo paketleriyle de alabilirler.

Turkcell T40 Diğer Yeni Müşteri Teklifleri:

Full ve Super Paketler
Tarife PaketiSüper StarFull AvantajSüper AvantajFull EkoSüper Eko
Kontrat Süresi24 Ay
Ses Paketi10.000 DK Şirket içi + 6.000 DK Turkcell'lilere + 3.000 DK Her Yöne10.000 DK Şirket içi +
1.000 DK Turkcell'lilere +
500 DK Her Yöne
10.000 DK Şirket içi +
1.000 DK Turkcell'lilere +
500 DK Her Yöne
10.000 DK Şirket içi + 600 DK Turkcell'lilere +
300 DK Her Yöne
10.000 DK Şirket içi + 600 DK Turkcell'lilere +
300 DK Her Yöne
SMS Paketi500 SMS Her Yöne1000 SMS Her Yöne500 SMS Her Yöne1000 SMS Her Yöne500 SMS Her Yöne
İnternet Paketi1 GB4 GB1 GB4 GB1 GB
Turkcell T40110,25 TL102,75 TL95,25 TL87,75 TL80,25 TL
Turkcell T40+ Aksesuar111,25 TL103,75 TL96,25 TL88,75 TL81,25 TL
Diğer Konuşma Paketleri
Tarife PaketiAvantajEko
Kontrat Süresi24 Ay24 Ay
Ses Paketi6.000 DK Şirket içi +
1.000 DK Turkcell'lilere +
500 DK Her Yöne
6.000 DK Şirket içi + 600 DK Turkcell'lilere +
300 DK Her Yöne
Turkcell T4080,25 TL65,25 TL
Turkcell T40 + Kılıf81,25 TL66,25 TL

Teklife Ek Alınabilecek Ek Opsiyonel Paketler

 • Kampanya kapsamında abonelerimiz seçtikleri tarife ve cihaz paketine ek olarak opsiyonel internet, SMS ve/veya servis paketi de seçebilirler. Opsiyonel paketler kampanya katılımı sırasında veya kampanya taahhüt süresi içinde sonradan alınabilir ve taahhüt süresi içinde kampanyadan bağımsız iptal edilebilir.
 • Kampanya kapsamında seçilebilecek data, SMS ve paket seçenekleri ve ücretleri (tüm vergiler dahil) aşağıdaki tablolarda yer almaktadır.

Yeni Müşteri Teklifleri İnternet PaketiKDV & ÖİV Dahil Ücret
1 GB Yeni Müşteri**15 TL
2 GB25 TL
4 GB Yeni Müşteri**25 TL
5 GB35 TL
10 GB55 TL

MS PaketiKDV & ÖİV Dahil Ücret
SMS 1006 TL
SMS 50015 TL
SMS 100020 TL
SMS 300025 TL

 • Kampanya taahhüt süresince abonelerimiz dilerlerse opsiyonel internet ve SMS paketleri arasında da paket değişikliği yapabileceklerdir.

24 Ay
Turkcell T40 Özel Kılıfı*+ 1 TL

Turkcell T40 Özel Kılıfı*: Yukarıda belirtilen tarifeye ek teklifler veya internet paketli telefon teklif ücretlerine ek olarak, 24 aylık kurgularda ayda +1 TL ek fark ödeyerek, Turkcell T40'a, özel kılıfı ile kampanya kapsamında sahip olabilirsiniz. Turkcell T40'a özel kılıflar, kampanyadan bağımsız verilmemektedir.

Servis PaketiKDV & ÖİV Dahil Ücret
Turkcell Müzik3 TL
Goller Cepte7 TL
Baskonuş 10,5 TL

Katılım Koşulları

"Kurumsal Turkcell Markalı Cihaz Kampanyası" kapsamında sunulan paketlerden ödenmemiş faturası olmayan, borçtan kapanmış herhangi bir hattı bulunmayan ve seçilen cihazın içinde bulunduğu kategorinin (Tablo 1) katılım koşullarını (Tablo 2) sağlayan Turkcell Kurumsal faturalı hat sahibi olan müşteriler yararlanabilmektedir.

**Yeni Müşteri Tekliflerinden Yararlanılabilmesi için: Kampanyaya dâhil edilecek hatların yukarıdaki kampanya katılım koşullarına ek olarak, aşağıdaki 4 koşuldan herhangi birini sağlaması gerekmektedir.
 • En fazla 30 (otuz) gün önce alınarak aktive edilmiş Turkcell kurumsal faturalı hat olması
 • En fazla 30 (otuz) gün önce diğer operatörden Turkcell'e kurumsal faturalı hat olarak taşınmış olması
 • En fazla 30 (otuz) gün önce Turkcell bireyselden Turkcell faturalı kurumsal hatta devredilmiş olması
 • En fazla 30 (otuz) gün önce şahıstan şahıs şirketine devredilmiş olması.

Cihaz ModeliKategori
Turkcell T40Düşük
Turkcell T40+Özel Kılıfı*Düşük
KategorilerDüşükOrtaYüksek
Firma Abonelik Yaşı12 Ay12 Ay12 Ay
Son 6 Ay Fatura Toplamı*150 TL250 TL250 TL*
*Şahıs şirketleri için yüksek kategori cihazlarda son 6 ay fatura toplamı kriteri 500 TL olacaktır.

Daha Fazla Bilgi

 • Turbo İnternet Paketlerinde POP3, IMAP, SMTP protokolleri üzerinden yapılan e-posta veri alış verişleri paketinizin kotasından düşmez.
 • Turbo İnternet Paketlerinde abonenin ulaşabileceği üst bağlantı hızı 43,2 Mbps’dir. Üst bağlantı hızları kapsama alanına, coğrafi koşullara, şebeke yoğunluğuna, kullanılan cihaza ve bağlanılan siteye göre değişebilir. Turbo İnternetin hızını daha iyi deneyimleyebilmek için “Dual Carrier” (Çift Taşıyıcılı) cihazlarla bağlanmanızı tavsiye ederiz. Bu hızlardan faydalanabilmek için abonelerin 3G abonesi olmaları gerekmektedir. 3G yazıp 2222’ye göndererek 3G’nin avantajlı dünyasından yararlanabilirsiniz.
 • 5 GB Turbo ve 10 GB Turbo İnternet Paketi şebekede 1. önceliklendirme özelliğine sahiptir. Önceliklendirme özelliği abonenin şebeke yoğunluğunda bağlanılan siteden alabileceği indirme ve yükleme bant genişliğini (download&upload bandwith) etkileyecektir. 1. öncelikteki aboneler bant genişliğinden en fazla yararlanacaklardır. Önceliklendirmede aboneye sunulan bant genişliği kapsama alanına, coğrafi koşullara, şebeke yoğunluğuna, kullanılan cihaza ve bağlanılan siteye göre değişebilir. Bu önceliklerden faydalanabilmeniz için 3G abonesi olmanız gerekmektedir.
 • Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  Paket sadece internet ve mobil geniş bant erişim noktası kullanılarak yapılan yurt içi bağlantılarda geçerlidir.
 • Turkcell Tarife değişikliği yapma hakkını saklı tutar. Tarifelerin kapsamında içerik veya fiyat olarak meydana gelecek değişiklikten, kampanyaya katılmış aboneler de etkilenecektir.
 • Kampanya kapsamında sunulan tarifelerin güncel fiyatları üzerinden abonelere sabit indirim oranları ile indirim verilecektir. (Sabit indirim oranları taahhütnamede yer almaktadır) Aboneler tarifelerde meydana gelecek fiyat değişikliklerinden verilen indirim oranı sabit kalacak şekilde etkileneceklerdir.
 • Kampanya stoklarla sınırlıdır.
 • Paket fiyatlarına %18 KDV, ses ve SMS için %25 ÖİV, internet için %5 ÖİV dâhildir.
 • Arıza/İade: Kampanya kapsamındaki cep telefonunda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Detaylı bilgiler Sıkça Sorulan Sorular bölümünde yer almaktadır.
 • Turkcell Müzik Servisi: Kampanya kapsamında sunulan Sınırsız Müzik Paketi ile http://trcll.im/mzk adresinden indirilebilen Turkcell Müzik uygulamasından ve www.turkcellmuzik.com adresinden ekstra mobil internet ücreti ödemeden sınırsız müzik dinleyebilirsiniz.
 • İlgili hat üzerinde Sınırsız Müzik Paketi, Süper Müzik Dinleme Paketi, Gnctrkcll Sınırsız Müzik Paketi, 3+3 Kampanyalı Müzik Paketlerinden herhangi birisi varsa öncelikle ilgili paket iptal olur ve taahhütname kapsamında alınan Turkcell Müzik aboneliği başlar.
 • Kampanya kapsamında alınan Turkcell Müzik Servisi 1 ay içinde 1 kez iptal edilebilir ve aynı paket aynı ay içerisinde 1 kez alınabilir.
 • Kampanya kapsamında alınan Turkcell Müzik Paketi üzerine taahhütsüz Turkcell Müzik Paketi alınamaz.

Goller Cepte: Kampanya kapsamında sunulan Goller Cepte Paketi ile Süper Lig’in son dakika haberlerini, takımın maç anında gollerini, maçtan sonra özet ve yorumları izlemeyi sağlayan servistir.
 • İlgili hat üzerinde Goller Cepte Paketi varsa öncelikle paket iptal olur ve taahhütname kapsamında alınan Goller Cepte Full Paket aboneliği başlar.
 • Kampanya kapsamında alınan Goller Cepte 1 ay içinde 1 kez iptal edilebilir ve aynı paket aynı ay içerisinde 1 kez alınabilir.
 • Kampanya kapsamında alınan Goller Cepte Paketi üzerine taahhütsüz Turkcell Müzik Paketi alınamaz.
 • Kampanya kapsamında seçilen Goller Cepte Paketi üyeliği başladığında ilgili hatta takım seçilmesi için sms gönderilir. Abone sms yoluyla takım seçtikten sonra ilgili içeriği almaya başlar. Abone takım bilgisi girmezse Goller Cepte Paketi içeriğini alamaz, ancak ücretlendirilir.

Baskonuş:
 • Opsiyonel Bas Konuş Paketi, sadece Turkcell T40 ve Turkcell T40+Aksesuar (Kılıf) cihazlarıyla birlikte seçilebilir.
 • Abonenin üzerinde herhangi bir taahhütsüz BasKonuş Paketi varsa iptal olur ve taahhütname kapsamında alınan Bas Konuş aboneliği başlar.
 • Abonenin üzerinde herhangi bir taahhütlü BasKonuş Kampanyası varsa, ilgili kampanyayı iptal etmeden cihazlı kampanya kapsamında Bas Konuş Paketi alamaz.
 • BasKonuş Paketini kullanmaya başlamak için abonenin telefonundaki BasKonuş uygulamasını aktif edilmesi gerekir.
 • BasKonuş Paketi 1 ay içinde 1 kez iptal edilebilir ve aynı paket aynı ay içerisinde 1 kez alınabilir.
 • Kampanya kapsamında alınan Baskonuş Paketi üzerine taahhütsüz Baskonuş Paketi alamaz. · İlgili opsiyonel paketler, Turkcell Mağazaları veya Turkcell Kurumsal Müşteri Yöneticileri aracılığı ile iptal edilebilir.
Kurumsal Müşteri Yöneticisi
 • Kampanya kapsamında faturanıza, paket seçiminiz doğrultusunda Platin Business Star, Super Star, Star, Full Avantaj, Super Avantaj, Avantaj, Full Eko, Super Eko ve Eko tarifelerinin kampanya kapsamındaki aylık indirimli bedeli ve buna ek olarak aylık cihaz taksiti yansıyacaktır. Ayrıca seçildiyse 1GB Yeni Müşteri/4 GB Yeni Müşteri/ 2GB Turbo/ 5GB Turbo/ 10 GB Turbo ve SMS 100/500/1000/3000 paket bedelleri de dâhildir.

 • Kampanya kapsamındaki her bir cihazla sunulan Paketcell Tarife gurubu içinde yer alan Platin Business Star Yeni Müşteri, Super Star Yeni Müşteri, Star Yeni Müşteri, Full Avantaj Yeni Müşteri, Super Avantaj Yeni Müşteri, Avantaj Yeni Müşteri, Full Eko Yeni Müşteri, Super Eko Yeni Müşteri ve Eko Yeni Müşteri paketleri tarife bağımlı paketler olup, paket içerikleri kullanımı fatura kesim tarihi ile birlikte başlayacaktır. Eğer müşteri mevcutta kontratlı olarak bu tarifelerden birinde ise ve aynı tarife ile kampanyadan faydalanmak istiyorsa kampanya sözleşmesi sisteme tanımlanınca bu tarifelerin kampanyalı haline geçirilecektir.

 • Kampanya kapsamında varsa seçilen opsiyonel internet ve SMS paketleri, abone paketi almak istediği zaman anında aktif edilecektir ve paket ücreti “(paket ücreti/ilgili ayın gün sayısı) paketin hatta aktif tanımlı olduğu gün sayısı” şeklinde hesaplanarak ilk faturasına yansıtılacaktır. Paketin alındığı ilk fatura dönemi sonrasında paket fatura kesim tarihi dikkate alınarak yenilenecektir ve faturasına paketin tam ücreti yansıtılacaktır

 • Tarifelerin paket aşım ücretleri abonelerin güncel tarife paket aşım ücretleri ile aynı olacaktır. Mevcut ücretlendirmede Paketcell kapsamında sunulan Platin Business Star, Super Star, Star, Full Avantaj, Super Avantaj, Avantaj, Full Eko, Super Eko ve Eko tarife paketleri dahilinde sunulan konuşma süreleri aşıldığında her yöne 60 KR/DK, tarife kapsamındaki veya opsiyonel SMS paketi aşıldığında 50 KR/SMS ve tarife kapsamındaki internet paketi aşıldığında 6KR/MB, opsiyonel internet paketi aşıldığında 100 MB’a kadar yapacağınız kullanımlar 5 TL olarak ücretlendirilecektir. Kullanıma devam ederdeniz her 100 MB / 5 TL olarak ücretlendirilirsiniz. Aşım ücretlerindeki değişikliklerden kontratlı aboneler de etkilenecektir.

 • Kampanya taahhüt süresi boyunca paket değişikliği yapılabilecektir. Tarifeler kendi arasında (Super Star, Star, Full Avantaj, Super Avantaj, Avantaj, Full Eko, Super Eko ve Eko), internet paketleri kendi arasında (250 MB/500 MB/2 GB/5 GB /10 GB) ve SMS paketleri de kendi aralarında değiştirilebilecektir. 1 defa bir alt içeriğe sahip pakete, istenildiği kadar ise daha geniş içeriğe sahip olan pakete geçiş yapılabilecektir. Bu kapsamda taahhüt süresi boyunca tarife ya da internet paketi seçeneğinden biri 1 kez alt içeriğe sahip pakete geçirilebilecektir. Aynı ay içerisinde 1’den fazla kez tarife ya da 1’den fazla kez data paketi değiştirilebilir.
  Kampanya kapsamında sadece ilgili cihazın birlikte seçilebildiği paketler arasında paket değişikliği yapılabilecektir.

 • Paket dahilinde sunulan Turkcell servisleri (ses/SMS/data) bir fatura dönemi için geçerlidir. Bir sonraki aya devrolmaz.

 • KALAN yazıp 2222'ye ücretsiz kısa mesaj göndererek öğrenebilirsiniz.

 • Evet. Paketinizin %80’ini kullandığınızda ve paketiniz bittiğinde kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.

 • Hayır, yurt dışı dolaşımı sırasında yapılan kullanımlar, güncel Turkcell Dünya Tarifesi ile ücretlendirilecektir.

 • Turbo İnternet Paketlerinde POP3, IMAP, SMTP protokolleri üzerinden yapılan e-posta veri alışverişleri paketinizin kotasından düşmez.

 • Önceliklendirme özelliği, şebeke yoğunluğunda bağlandığınız siteden alabileceğiniz indirme ve yükleme bant genişliğini (download & upload bandwith) etkileyecektir. 1. öncelikteki aboneler bant genişliğinden en fazla, 2. öncelikteki aboneler bant genişliğinden en az yararlanacaklardır. Önceliklendirmede size sunulan bant genişliği kapsama alanına, coğrafi koşullara, şebeke yoğunluğuna, kullanılan cihaza ve bağlanılan siteye göre değişebilir. Bu önceliklerden faydalanabilmeniz için 3G abonesi olmanız gerekmektedir.

 • Turbo İnternet Paketlerinde abonenin ulaşabileceği üst bağlantı hızı 43.2 Mbps’dir. Üst bağlantı hızları kapsama alanına, coğrafi koşullara, şebeke yoğunluğuna, kullanılan cihaza ve bağlanılan siteye göre değişebilir. Turbo İnternetin hızını daha iyi deneyimleyebilmek için “Dual Carrier” (Çift Taşıyıcılı) cihazlarla bağlanmanızı tavsiye ederiz. Bu hızlardan faydalanabilmek için 3G abonesi olmanız gerekmektedir. 3G yazıp 7777’ye göndererek 3G’nin avantajlı dünyasından yararlanabilirsiniz.

 • 29 Nisan öncesinde kampanyaya katılan abonelerimiz, dilerlerse kampanya kapsamında Turbo paketlere geçiş yapabilirler.

 • Kampanya kapsamında sunulan cihazlardan herhangi birisiyle seçilen Platin Business Star, Super Star, Star, Full Avantaj, Super Avantaj, Avantaj, Full Eko, Süper Eko ve Eko Tarifeli paketlerden herhangi birinin 24 aylık kontrat bitiminde veya kampanya iptalinde, aboneler, kontratta seçtikleri tarifelerinin güncel kontratsız tarife fiyatları ile ücretlendirilmeye devam ederler.

 • Kampanya iptal edilirse müşterilerin seçtiyse opsiyonel sms/ internet paketleri de iptal olur ve internet/SMS kullanımı yaptıklarında standart tarife üzerinden ücretlendirilirler. Kampanya sona erdiğinde ise seçilen internet/SMS paketinin kontratsız güncel bedeli ile ücretlendirilmeye başlayarak internet/SMS paketi kullanımına devam ederler.

 • Abonenin kampanya koşullarına aykırı davranması ve/veya faturasını ödememesi, kampanya iptali, varsa internet paketini iptal etmek istemesi, hattın iptali, devri ve hattını devretmesi/başka bir operatöre taşıması, tarife değişikliği durumlarında faturasına erken iptal ücreti yansır.

  • Cihaz için erken iptal ücreti: Kampanya kapsamında sağlanan vergiler dahil cihaz taksit tutarının, sözleşmenin feshedildiği tarihe kadar tahsil edilmeyen kısmı ilgili hattın Mobil İletişim Hizmet Faturasına söz konusu tarihi takip eden fatura döneminde bir kerede yansıtılır.
  • Tarife/Data/SMS paketi için erken iptal ücreti: Paketin tanımlandığı tarihten sözleşmenin feshedildiği tarihe kadar Turkcell tarafından verilen ses-SMS-data faydaları için sağlanan indirim bedelleri toplamı veya eğer bu tutara göre abone lehine olacaksa söz konusu aykırılığın gerçekleştiği tarihten taahhüt süresi bitimine kadar Turkcell’e ödenmesi gereken ses-sms-data faydalarının KDV, ÖİV dahil aylık paket bedelleri toplamı cezai bedel olarak ilgili her bir Hattımızın Kampanyanın iptalinden sonraki ilk Mobil İletişim ilgili hattın Mobil İletişim Hizmet Faturasına söz konusu tarihi takip eden fatura döneminde bir kerede yansıtılır.
  • İndirimli Opsiyonel paketlerin (Turkcell Müzik- Goller Cepte- SMS- İnternet) kampanya taahhütünden önce iptal edilmesi durumunda tercih edilen paketler için paketin tanımlandığı tarihten sözleşmenin feshedildiği tarihe kadar Turkcell tarafından verilen faydalar için sağlanan indirim bedelleri toplamı veya eğer bu tutara göre abone lehine olacaksa söz konusu aykırılığın gerçekleştiği tarihten taahhüt süresi bitimine kadar Turkcell’e ödenmesi gereken indirimli opsiyonel paket faydalarının KDV, ÖİV dahil aylık paket bedelleri toplamı cezai bedel olarak ilgili her bir hattımızın opsiyonel paketin iptalinden sonraki ilgili hattın ilk Mobil İletişim Hizmet Faturasına söz konusu tarihi takip eden fatura döneminde bir kerede yansıtılır.

 • Turkcell Mağazaları’ne, Kurumsal Çözüm Merkezleri’ne giderek ya da müşteri yöneticiniz ile görüşerek talepte bulunmalısınız.

 • Ödeme tipi değişikliğinde kampanya iptal olur, numara değişikliğinde devam eder.

 • Evet. Kampanya bitiminde kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.

 • Kampanya katılım koşullarını sağlayan başka bir kurumsal faturalı hatta devredilebilir.

 • Müşteri hizmetlerini arayarak yapabilirsiniz.

 • Özel Servis Numaraları ve 444’lü Aramalarla ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Sayfayı kaydırın