Daha Fazla Bilgi

Teklif Detayları

Çok hatta kontrat kampanyası kapsamında 2 veya 3 Star ya da Eko tarifesine verdiğiniz 24 ay taahhüdle uygun fiyatlı Akıllı Telefon sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz tarifeniz üzerine kampanya kapsamında bulunan internet paketlerinden birini alabilirsiniz. Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

24 Ay – Mobil İletişim Hizmet Faturası

Cihaz ModeliKontratlama SeçenekleriTarife SeçenekleriTarife ÜcretiToplam Paket Bedeli
Turkcell T402 MEVCUT HAT KONTRATI1. hatStar Paket95 TL94,68 TL
2. hatStar Paket95 TL94,68 TL
Turkcell T402 YENİ HAT KONTRATI *1. hatEko Paket55 TL54,03 TL
2. hatEko Paket55 TL54,03 TL
Samsung Galaxy S33 YENİ HAT KONTRATI *1. hatStar Paket95 TL91,58 TL
2. hatStar Paket95 TL91,58 TL
3. hatStar Paket95 TL91,58 TL

*Yeni hat tekliflerinden mevcut kampanya katılım kriterlerine ek olarak aşağıdaki koşulları sağlayan kurumsal faturalı müşteriler de faydalanabilirler. Mevcutta Turkcell kurumsal hattı bulunan firmaların sadece son 30 gün içerisinde yeni aktivasyon olarak açtığı hatları veya mevcutta Turkcell kurumsal hattı bulunan firmaların sadece son 30 gün içerisinde rakip operatörden Turkcell'e kurumsal hat olarak taşıdığı hatları veya hattını Turkcell bireyselden Turkcell faturalı kurumsala devreden hat sahipleri veya hattını şahıstan şahıs şirketine devir eden hat sahipleri faydalanabilecektir.
**Kontrat seçenekleri aynı tarife grupları arasında yapılabilir.


Tarifeye Ek Alınabilecek Opsiyonel İnternet Paketleri


internet PaketiKDV & ÖİV Dahil Ücret
250 MB*10 TL
1 GB20 TL
4 GB29 TL
Limitsiz**64 TL

*250 MB internet paketi sadece Turkcell T40 cihazı ile seçilebilir.
** Limitsiz paketlerde adil kullanım kotası olan 15GB'a ulaşıldığında hız 128kbps'a düşürülecek ve sonraki kullanımlar ücretlendirilmeyecektir.

Katılım Koşulları

"Çok Hatta Kontrat Kampanyası" kapsamında sunulan paketlerden ödenmemiş faturası olmayan, borçtan kapanmış herhangi bir hattı bulunmayan ve seçilen cihazın içinde bulunduğu kategorinin (Tablo 1) katılım koşullarını (Tablo 2) sağlayan Turkcell Kurumsal faturalı hat sahibi olan müşteriler yararlanabilmektedir.


Düşük Orta
Turkcell T40Samsung Galaxy S3


Cihaz KategorisiDüşük Orta
Firma Abonelik Yaşı12 Ay12 Ay
Son 6 Ay Fatura Toplamı*150 TL250 TL


Yeni hat tekliflerinden yararlanmak için mevcut kampanya katılım kriterlerine ek olarak;
Mevcutta Turkcell kurumsal hattı bulunan firmaların sadece son 30 gün içerisinde yeni aktivasyon olarak açtığı hatları veya mevcutta Turkcell kurumsal hattı bulunan firmaların sadece son 30 gün içerisinde rakip operatörden Turkcell'e kurumsal hat olarak taşıdığı hatları veya hattını Turkcell bireyselden Turkcell faturalı kurumsala devreden hat sahipleri veya hattını şahıstan şahıs şirketine devir eden hat sahipleri faydalanabilecektir.

Kampanya Sözleşmesi için tıklayın.

Daha Fazla Bilgi

 • Turkcell Tarife değişikliği yapma hakkını saklı tutar. Tarifelerin kapsamında içerik veya fiyat olarak meydana gelecek değişiklikten, kampanyaya katılmış aboneler de etkilenecektir.
 • Kampanya stoklarla sınırlıdır.
 • Paket fiyatlarına %18 KDV, ses ve SMS için %25 ÖİV, internet için %5 ÖİV dahildir.
 • Arıza/İade: Kampanya kapsamındaki cep telefonunda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş 'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Detaylı bilgiler SSS bölümünde yer almaktadır.
 • Turkcell Mağazaları’ne, Kurumsal Çözüm Merkezlerine giderek ya da müşteri yöneticileriniz aracılığıyla talepte bulunabilirsiniz.

 • Taahhüt Süresi sona ermeden “Kampanya”dan ayrılmak istenmesi ve/veya seçilen Kampanya Paketi veya opsiyonel Mobil Internet Paketini iptal edilmesi ve/veya hatların başka operatöre taşınması/devredilmesi ve/veya Kampanya Paket bedelinin ve/veya opsiyonel Mobil Internet Paketi bedelinin yansıtıldığı yansıtıldığı faturanın son ödeme tarihinde ödenmemesi ve/veya Kampanya katılımı için verilen bilgi ve belgelerin eksik/sahte olduğunun, Kampanyanın ticari amaç için kullanıldığının tespiti ve/veya Kampanyanın suistimal edilmesi hallerinde; her bir Hat için ayrı ayrı hesaplanmak üzere, ilgili Kampanya Paketinin Hattımıza tanımlandığı tarihten söz konusu aykırılığın gerçekleştiği tarihe kadar geçen ay sayısı ile seçilen Tarife Paketi için TURKCELL tarafından sağlanan indirim oranlarına göre her ay ayrı ayrı hesaplanacak KDV, ÖİV dahil aylık indirim bedelinin çarpılması suretiyle hesaplanacak tutar toplamının ve abone tarafından tercih edildi ise seçilen opsiyonel Mobil İnternet Paketinin Hatta tanımlandığı tarihten söz konusu aykırılığın gerçekleştiği tarihe kadar seçilen opsiyonel Mobil Internet Paketi için TURKCELL tarafından sağlanan KDV ve ÖİV dahil aylık indirim bedelleri toplam tutarının (250 MB’lık mobil internet paketi için 5 TL, 1 GB’lık mobil internet paketi için 11,90 TL, 4 GB’lık mobil internet paketi için 15 TL, Limitsiz Paket için 25 TL’dir.) veya eğer bu tutarlara göre abone lehine olacaksa söz konusu aykırılığın gerçekleştiği tarihten Taahhüt süresi bitimine kadar Turkcell’e ödememiz gereken KDV, ÖİV dahil aylık Tarife Paketi ve tercih edildiyse opsiyonel Mobil İnternet Paketi bedelleri toplamının ilgili her bir hattın Kampanyanın iptalinden sonraki ilk Mobil İletişim Hizmet Faturasına tek seferde yansıtılacağını ve işbu Kampanyadan otomatik olarak çıkarılacağı bilgisi verilmektedir.
  İptal gerçekleşen hatta taahhüt süresi başlangıcından iptalin gerçekleştiği tarihe kadar verilen faydaların toplamı tek seferde faturaya yansıtılır. İlgili hatta cihaz için iptal ücreti yansıtılmaz. Toplam cihaz bedeli tekrar hesaplanır ve kampanyada kalan hatlara eşit olarak bölünür. Kalan hat faturalarına taahhüt süresi sonuna kadar ilgili mobil internet paketleri ve cihaz taksit tutarları yansımaya devam eder. (örneğin; aylık taksit tutarı 60 TL olan cihaz bedeli, 3 hat ile katılım durumunda her hattın faturasına aylık 20 TL’lik (60/3=20) taksitler halinde yansıyorken, 1 hattın Kampanyadan çıkması sonucunda kalan cihaz taksitleri iki hattın mobil iletişim hizmet faturasına aylık 30’ar TL (60/2=30) olarak taahhüt süresi bitimine kadar yansımaya devam eder.)

 • Ödenmemiş faturası olmayan, borçtan kapanmış herhangi bir hattı bulunmayan, 12 aydan uzun süreli ve firma üzerine kayıtlı tüm hatların son 6 ay fatura toplamı

  • Turkcell T40 cihazı için 150 TL,
  • Samsung Galaxy S3 cihazı için 250 TL ve üstü olan Turkcell Kurumsal faturalı hat sahibi olan müşteriler yararlanabilmektedir.
  Yeni hat tekliflerinden yararlanmak için mevcut kampanya katılım kriterlerine ek olarak;
  Mevcutta Turkcell kurumsal hattı bulunan firmaların sadece son 30 gün içerisinde yeni aktivasyon olarak açtığı hatları veya mevcutta Turkcell kurumsal hattı bulunan firmaların sadece son 30 gün içerisinde rakip operatörden Turkcell'e kurumsal hat olarak taşıdığı hatları veya hattını Turkcell bireyselden Turkcell faturalı kurumsala devreden hat sahipleri veya hattını şahıstan şahıs şirketine devir eden hat sahipleri faydalanabilecektir.

 • “Çok hatta kontrat kampanyası” ; kampanya kapsamındaki tarife paketi seçeneklerinden, aynı tarife paketleriyle mevcut veya yeni olan 2 ya da 3 hattın 24 ay taahhütü ile tek bir cihaz sunan kampanyadır. Müşterilerimiz seçtikleri tarifelerin kampanyalı ücretlerini ve cihaz taksitinin toplam hat sayısına eşit bölünerek elde edilen cihaz taksit tutarını ödeyerek kampanyadan yararlanacaktır.

 • Kontratlı tekliflerde seçtiğiniz internet ve tarife paketinizi kampanyanızın aktiflenmesiyle beraber kullanabilirsiniz.

 • Numara değişikliğinde kampanya devam eder, ancak diğer durumlarda kampanya iptal olur.

 • Faydalar bir sonraki aya devretmez.

 • Evet. Paketinizin %80’ini kullandığınızda ve paketiniz bittiğinde kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.

 • Kampanya taahhüt süresi boyunca paket değişikliği yapılabilecektir. Tarifeler kendi arasında (Star ve Eko) internet paketleri kendi arasında(250 MB/1GB/4GB/Limitsiz) değişiklik yapabilir. Bir defa bir alt içeriğe sahip pakete, istenildiği kadar daha geniş içeriğe sahip olan pakete geçiş yapılabilecektir. Bu kapsamda taahhüt süresi boyunca tarife ya da internet paketi seçeneğinden biri 1 kez alt içeriğe sahip pakete geçirilebilecektir. Aynı ay içerisinde 1’den fazla kez tarife ya da 1’den fazla kez data paketi değiştirilebilir.
  Data paketleri değişikliğinde aşağıdaki fiyatlar geçerlidir;

  internet Paketi KDV & ÖİV Dahil Ücret
  250 MB*10 TL
  1 GB20 TL
  4 GB29 TL
  Limitsiz**64 TL


  Tarife paketleri değişikliğinde, aşağıdaki fiyatlar geçerli olacaktır;

  Tarife Paketi SeçenekleriTarife Paket Değişikliği ile Seçilen Yeni Tarife Paketi Tarife Paketi Değişikliğinden Sonra Her Hattın Ödeyeceği Aylık Toplam Kampanya Paket Bedeli
  2 Mevcut Hat ile KatılımStar PaketEko Paket58,58 TL
  2 Yeni Hat ile KatılımEko PaketStar Paket81,92 TL
  3 Yeni Hat ile KatılımStar PaketEko Paket61,4 TL


 • KALAN yazıp 2222'ye ücretsiz kısa mesaj göndererek öğrenebilirsiniz.

 • Tarifelerin paket aşım ücretleri abonelerin güncel tarife paket aşım ücretleri ile aynı olacaktır. Mevcut ücretlendirmede Paketcell kapsamında sunulan Star ve Eko paketleri dahilinde sunulan konuşma süreleri aşıldığında her yöne 46,25 KR/DK hesaplanarak ilgili hattın faturalarına yansıtılacaktır. Aşım ücretlerindeki değişikliklerden kontratlı aboneler de etkilenecektir. Limitsiz paketlerde adil kullanım kotası olan 15GB'a ulaşıldığında hız 128kbps'a düşürülecek ve sonraki kullanımlar ücretlendirilmeyecektir.
  Tarifeye ek opsiyonel olarak alınan 250 MB, 1GB ve 4 GB mobil internet paketlerinin miktarının aşılması halinde paket aşım bedeli %18 KDV ve %25 ÖİV dahil 0,000049 TL/KB üzerinden ücretlenecektir.

 • Kampanya kapsamında verilen faydalar kampanyanın tanımlandığı hat için geçerlidir.

 • Kampanyadan toplam yararlanacak hat sınırı bulunmamaktadır. Ancak bir cihaz en fazla 3 hatta kontrat alınarak verilebilir.

 • Turkcell Mağazaları’ne, Kurumsal Çözüm Merkezlerine giderek ya da müşteri yöneticileriniz aracılığıyla talepte bulunabilirsiniz.

 • Özel Servis Numaraları ve 444’lü Aramalarla ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.