Lifebox Kontratlı Paket Kampanyası

​50 GB ve cihazlı 100 GB lifebox paketlerinde 12 ay kontratlı üye olan abonelerimize 3 aylık 2.5TB saklama alanı ve 3 aylık Premium paket  hediye.

Ücretsiz Kargo

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

1 İş Gününde Kargoda

1 İş Gününde Kargoda

Siparişiniz 1 iş gününde kargoya teslim edilir.

Mağazadan Teslim

Mağazadan Teslim

Turkcell.com.tr üzerinden verdiğiniz cihaz siparişlerinizi kargo süresi beklemeden Turkcell mağazalarımızdan teslim alabilirsiniz.

Aynı Gün Teslimat

Aynı Gün Teslimat

İstanbul siparişleriniz 24 saat içinde adresinize teslim edilir.

2 Yıl Turkcell Pasaj Garantisi

2 Yıl Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz.

Daha Fazla Bilgi

50 GB ve cihazlı 100 GB lifebox paketlerinde 12 ay kontratlı üye olan abonelerimize 3 aylık 2.5TB saklama alanı ve 3 aylık Premium paket  hediyedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Kampanyaya nasıl katılabilirim?

​1.08.2019 itibarıyla 50 GB ve cihazlı 100 GB lifebox paketlerinde 12 ay kontratlı üye olan abonelerimize 3 aylık 2.5 TB saklama alanı ve 3 aylık Premium paket  hediyedir. SMS ve çağrı merkezi yolu ile paketler satın alınabilir. 

Başvuru SMS'i ücretli midir?

​Hayır, başvuru SMS'i ücretli değildir.

Kimler yararlanabilir?

​1.08.2019 ​itibarıyla 50 GB ve cihazlı 100 GB lifebox paketlerinde 12 ay kontratlı üye olan abonelerimiz yararlanabilirler. 

Kampanya içeriği ve özellikleri nelerdir?

​1.08.2019 itibarıyla 50 GB ve cihazlı 100 GB lifebox paketlerinde 12 ay kontratlı üye olan abonelerimize 3 aylık 2.5 TB saklama alanı ve 3 aylık Premium paket  hediyedir

Kampanya faydalarını ne zaman kullanmaya başlarım?

​1.08.2019 itibarıyla 50 GB ve cihazlı 100 GB lifebox paketlerinde 12 ay kontratlı üye olan abonelerimiz yararlanabilirler.

Kullanmadığım kampanya faydaları bir sonraki aya devreder mi?

​Hayır 

Satın aldığım faydalarım bitince bilgilendirme yapılacak mı?

​Evet 

Satın aldığım faydaların kalan miktarı ve geçerlilik süresini nasıl öğrenebilirim?

​lifebox uygulamasından hediye verilen saklama alanın bilgisine ulaşılabilir.

Hattımı başka bir numaraya yönlendirdiğimde kampanya faydalarım geçerli olur mu?

​Kampanyanın tanımlı olduğu hatta ait lifebox hesabında faydayı kullanmaya devam edebilirisiniz.  

Kampanyadan yararlanacak abone sayısına ilişkin sınır var mı?

​Hayır 

Kampanyayı nasıl İptal ederim?

​12 aylık kampanya süresi tamamlanınca kontratlı lifebox faydanız iptal olur.  12 aylık kampanya süresi sonunda tahahütsüz (kontratsız) lifebox faydanızı kullanmaya devam edersiniz.  

Numara değişikliği, devir, faturasız hatta geçiş, numara taşıma, borç nedeniyle hattın kapanması, kendi isteğiyle hat kapama veya fatura dönem değişikliğinde faydalar devam eder mi?

Evet, lifebox aboneliğiniz devam eder ancak hesabınıza ulaşmak için kişisel e-mail adresinizin kayıtlı olması gerekmektedir. Numara değişikliği, hat iptali vb. durumlarda güvenliğiniz için numarınızla hesabınız arasındaki bağınız koparılır. E-posta ile giriş yaparak lifebox'ı kullanmaya devam edebilir, yeni bir numara ekleyebilirsiniz.​
Eğer lifebox'a kayıt olduğunuz numara Turkcell'den farklı bir operatör ise numara değişikliğiniz üyeliğinizi etkilemeyecektir.  Kayıtlı e-posta adresiniz / kayıt olduğunuz telefon numaranız ve şifreniz ile lifebox'a ulaşabilirsiniz. Hesabınızın güvenliği için hesabınıza girdikten sonra profilinizin altındaki telefon numarası alanından eski numaranızı, yeni numaranız ile değiştirmeniz gerekmektedir. 

İptal işlemi yapıldığında kampanyadan kalan haklar süre sonuna kadar kullanılmaya devam eder mi?

​Evet

Kampanya iptalinde veya taahhüt bitiminde tarifem değişir mi, nasıl ücretlendirilirim?

​Değişmez