Kurumsal WiFi Cihaz Kampanyası

12, 24 ve 36 ay kontratlı Turkcell teklifi ile seçeceğiniz Wifi cihaz modellerine (wifi tablet, pc¬ebook)​ sahip olabilirsiniz.​

Ücretsiz Kargo

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

1 İş Gününde Kargoda

1 İş Gününde Kargoda

Siparişiniz 1 iş gününde kargoya teslim edilir.

Mağazadan Teslim

Mağazadan Teslim

Turkcell.com.tr üzerinden verdiğiniz cihaz siparişlerinizi kargo süresi beklemeden Turkcell mağazalarımızdan teslim alabilirsiniz.

Aynı Gün Teslimat

Aynı Gün Teslimat

İstanbul siparişleriniz 24 saat içinde adresinize teslim edilir.

2 Yıl Turkcell Pasaj Garantisi

2 Yıl Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz.

Daha Fazla Bilgi

12, 24 ve 36 ay kontratlı Turkcell teklifi ile seçeceğiniz Wifi cihaz modellerine sahip olabilirsiniz.

 • Kampanya 31 Aralık 2021 tarihine kadar geçerlidir. 
 • Tablet bedelleri ve tarife bedeli aylık olarak abonenin faturasına yansıtılacaktır.
 • Fiyatlara %18 KDV ve %25 ÖİV dâhildir.


Kampanya taahhütnamesi için tıklayınız.
Sıkça Sorulan Sorular

Nedir?

Kurumsal WiFi Cihaz Kampanyası 20.09.2017 - 31.12.2020 tarihleri arasında geçerlidir. Genel kampanya koşullarını yerine getiren abonelerimiz, 12, 24 ve 36 ay taahhüt sözüyle seçtiği cihaza uygun tarife avantajı ile sahip olabilirler.​

Talimat Bilgileri

​Şirket Yetkilisi, Müşteri Hizmetleri veya Bayiden işlem yapabilirsiniz.
· Gerekli Evraklar:
- İmza Sirküleri (Meslek Kulubü ve Şahıs Şirketi için imza beyannamesi zorunluluğu yoktur. Bu tür firmalar için kurumsal olduğunu gösteren diğer evraklar alınmalıdır.)
- Yetkili Kimlik Fotokopisi,
- Taahhütname​

Genel Bilgi

​12 Mayıs 2017 itibarıyla Esnaf 6 ve Esnaf 8 teklifleri ile cihaz alan abonelere Yeni İştecep Kampanyası'na katılamayacak ve İştecep ile indirim verilemeyecektir.

Evraklar ve Vekille Yapılacak İşlemler

​Evrak & Alternatif Evrak tanımları için tıklayınız.
Vekaletnamede Dikkat Edilecek Noktalar için tıklayınız.

Vekilin Başvurması Durumunda Alınacak Ek Evraklar için tıklayınız.​

İşlemin Yapıldığı Ekranlar

​Kampanya sözleşme girişlerini MAYA' da tarife için Kurumsal Wifi Cihaz Kampanyası altından gerçekleştirebilirsiniz.
·Kampanya İptali, Erken İptal görüntüleme gibi işlemler için MAYA > Kampanya > Kampanya Portal > Kampanyalı cihaz satış ​ekranından yapabilirsiniz.

Kampanya iptal durumunda erken iptal ücreti nasıl hesaplanır?

 • Cihaz için erken iptal ücreti: Kampanya kapsamında sağlanan vergiler dâhil cihaz taksit tutarının, sözleşmenin feshedildiği tarihe kadar tahsil edilmeyen kısmı ilgili hattın Mobil İletişim Hizmet Faturasına söz konusu tarihi takip eden fatura döneminde bir kerede yansıtılır.
 • Tarife/Data/SMS paketi için erken iptal ücreti: Paketin tanımlandığı tarihten sözleşmenin feshedildiği tarihe kadar Turkcell tarafından verilen sms-data faydaları için sağlanan indirim bedelleri toplamı veya eğer bu tutara göre abone lehine olacaksa söz konusu aykırılığın gerçekleştiği tarihten taahhüt süresi bitimine kadar Turkcell’e ödenmesi gereken sms-data faydalarının KDV, ÖİV dahil aylık paket bedelleri toplamı cezai bedel olarak ilgili her bir Hattımızın Kampanyanın iptalinden sonraki ilk Mobil İletişim ilgili hattın Mobil İletişim Hizmet Faturasına söz konusu tarihi takip eden fatura döneminde bir kerede yansıtılır.

Kampanyadan kimler faydalanabilir ?

 • Kampanyadan yeni ve mevcut ses hattı veya data hattı ile kurumsal müşterilerimiz yararlanabilir.
 • Kampanya kapsamında sunulan cihazlar için “Limit Puan Uygulaması” bulunmaktadır. Limit Puan Uygulaması kapsamında firmanız adına kayıtlı tüm hatlardaki kullanım ve ödeme alışkanlıklarınız değerlendirilerek firmanız adına bir limit puan belirlenir.
 • Seçtiğiniz cihaz tekliflerine sahip olmak için limit puanınızın, en az kampanya kapsamında sunulan cihaz için belirlenmiş limit puan kadar olması gereklidir.
 • Limit puan uygulaması ile ilgili detaylı bilgiyi Müşteri Hizmetlerinden, Kurumsal Müşteri Yöneticinizden, Kurumsal Çözüm Merkezleri’nden ya da Turkcell Mağazalarından edinebilirsiniz.
 • Kurumsal Wifi Cihaz Kampanyası kapsamında sunulan cihazlar için belirlenen limit puanlar “Katılım Koşulları” bölümünde yer almaktadır.
 • Limit puanınız yeterli olsa dahi, son ödeme tarihi geçmiş ama ödenmemiş faturanızın bulunmaması, firma adına kayıtlı hatlardan hiçbirinin abonelik sözleşmesine aykırı durumlar sebebi ile kapalı olmaması ve yine aynı firma adına kayıtlı hatlardan herhangi biri için önceden katılıp kontrat süresinden önce iptal gerçekleştiği için hesaplanıp fatura edilmiş ancak ödenmemiş erken iptal bedeli bulunmaması gereklidir.
 • Aynı NCST ile birbirine bağlı hatlar için kampanya katılım limiti 20’dir. Bu tüm cihaz kampanya ve teklifleriniz kapsamaktadır. Kurumsal abonenin katılabileceği maksimum kampanya sayısı, abonenin 3 aydan eski faturalı hatların sayısının 2 katı ile de sınırlanır.

Nasıl abone olunur ?

​Turkcell Mağazalarına, Kurumsal Çözüm Merkezlerine giderek ya da müşteri yöneticileriniz aracılığıyla talepte bulunabilirsiniz.

Kampanya ücreti faturama hangi detayda yansır?

​Kampanya kapsamında faturanıza, paket seçiminiz doğrultusunda seçtiğiniz paketlerin aylık indirimli bedeli ve buna ek olarak aylık cihaz taksiti yansıyacaktır.

Paketim bittiğinde bilgilendirilecek miyim?

​Paketinizin %80’ini kullandığınızda ve paketiniz bittiğinde kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.

Kalan haklarımı nasıl öğrenebilirim?

​Kalan haklarınızı KALAN yazıp 2222'ye ücretsiz kısa mesaj atarak öğrenebilirsiniz veya Turkcell kurumsal web sayfasına bağlanarak "Online işlemler" tabının altında yer alan "Data Sorgulama" kısmından "Yararlanmakta olduğunuz paket ve paketinizde kalan kullanım miktarınız"a ulaşabilirsiniz.

Paket aşım ücretlendirmesi ne olacaktır?

​Tarifelerin paket aşım ücretleri abonelerin güncel tarife paket aşım ücretleri ile aynı olacaktır. Aşım ücretlerine dair güncel bilgiler tarife/paketin sayfasında yer almaktadır.

Kampanya kapsamında kullandığım tarife/sms/internet paketinde kullanmadığım haklar bir sonraki aya devredilir mi?

​Paket dahilinde sunulan Turkcell servisleri (ses/SMS/data) bir fatura dönemi için geçerlidir. Bir sonraki aya devrolmaz.

Kampanya kapsamında kullandığım tarife/internet paketimi yurt dışında da kullanabilir miyim?

​Kampanya kapsamında sunulan İşte Platin Prestij tarife içeriğinde yer alan yurt dışı faydaları yurt dışında veya yurt dışı yönünde doğru kullanılabilir. Bunun dışındaki paketlerde yurt dışı dolaşımı sırasında yapılan kullanımlar, güncel Turkcell Dünya Tarifesi ile ücretlendirilecektir.

Kampanyaya katılım gerçekleştikten sonra tarife değiştirme işlemini nereden yapabilirim?

​Müşteri hizmetlerini arayarak yapabilirsiniz.

Kampanya kapsamında paket değişikliği yapabilir miyim?

 • Kampanya taahhüt süresi boyunca paket değişikliği yapılabilecektir. İşte tarifeler kendi arasında, Esnaf tarifeleri kendi aralarında değiştirilebilecektir. 1 defa bir alt içeriğe sahip pakete, istenildiği kadar daha geniş içeriğe sahip olan pakete geçiş yapılabilecektir. Bu kapsamda taahhüt süresi boyunca tarife 1 kez alt içeriğe sahip pakete geçirilebilecektir. Aynı ay içerisinde 1’den fazla kez tarife değiştirilebilir.
 • Kampanya kapsamında devam eden paketlerde değişiklik yapılabilir. Taahhütnamenin imza tarihinde Kampanya kapsamında yer almasına rağmen Paket Değişikliği talep tarihinde veya öncesinde kampanyadan çıkarılmış veya kapatılmış paketlere geçiş yapılamayacaktır.

Ödeme tipi değişikliği, devir ve numara değişikliğinde fayda devam eder mi?

​Ödeme tipi ve devir işlemlerinde devam etmez, numara değişikliğinde eder.

Kampanya biritminde bilgilendirilecek miyim?

​Kampanya bitiminde kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.

Kampanya seçitğim cihazda sorun yaşanması durumunda ne yapılmalıdır?

​Cihazınızı en kısa sürede yetkili bir teknik servise götürmelisiniz. Cihaz garanti kapsamında, tamir edilecektir. Cihazınızı garanti kapsamındayken servise götürdüğünüzde herhangi bir ücret ödemezsiniz. Garanti kapsamı dışındaki, kullanıcı hatasından kaynaklanan arızalarda ise Yetkili Teknik Servis’in belirleyeceği tutarı ödemelisiniz.

Kampanya taahhüt süresi sonunda veya iptalinde tarifem değişecek mi?

​Kampanya kapsamında sunulan cihazlardan herhangi birisiyle seçilen paketlerden herhangi birinin 12/24/36 aylık kontrat bitiminde veya kampanya iptalinde, aboneler,kontratta seçtikleri tarifelerinin güncel kontratsız tarife fiyatları ile ücretlendirilmeye devam ederler.

Ödemeleri ne şekilde yapacağım?

​Hayatınızı kolaylaştıran bir çözüm olarak, taksit ödemeleriniz faturalarınızı ödediğinizde yapılmış olur. Mevcutta faturanızı nasıl ödemeyi tercih ediyorsanız aynı şekilde ödemeye devam edebilirsiniz.