Daha Fazla Bilgi

Mevcutta Turkcell toplu mesajlaşma servislerini kullanıyor ve devam eden bir toplu mesajlaşma taahhüdünüz varsa, göndereceğiniz bir adet Turkcelli’lere SMS ile taahhüdünüzden 5 adet SMS veya Turkcellilere MMS gönderimi için 8 adet SMS düşer.

Seçilen taahhüt miktarına göre Turkcelli’lere Mesaj birim fiyatı değişir.
Faturasız Paketler kampanya kapsamında değildir. Sadece Faturalı Toplu Mesajlaşma kullanan, Turkcell müşterileri kampanyadan yararlanabilir. Hediye mesajlar 31 Aralık 2011 tarihine kadar kullanılmalıdır, kullanılmayan mesajlar 31 aralık 2011 sonrasına devretmeyecektir. Hediye mesajlar bir sonraki gönderim itibarıyla kullanılabilecektir. Müşteriler kampanyaya 1 kez katılabilir. Katılım için daha önce Turkcell’den toplu mesajlaşma kullanmamış olmanız ve Turkcell Kurumsal Abonelik Sözleşmesi ve Toplu Mesajlaşma Sözleşmesi imzalamanız gerekiyor.
  • Tarife, kullanım datası, demografik data, ilgi alanları, lokasyon, sosyo ekonomik statü gibi farklı bilgileri kullanarak hedef kitlenize ulaşmanızı, ve bu hedef kitlenize SMS veya MMS atmanızı sağlayan Turkcellilere Mesaj servisinde belirlenen süre boyunca attığınız. Turkcellilere SMS kadar Turkcellilere SMS veya attığınız Turkcellilere MMS kadar Turkcellilere MMS kazandığınız kampanyadır.

  • Kampanyaya katılmak için kurumsal abonelik sözleşmesi ve toplu mesajlaşma sözleşmesi imzalamanız ve Toplu Mesajlaşma abonesi olmanız gerekiyor. Bunun dışında kampanyaya katılmak için herhangi bir işlem yapmanız gerekmez.

    Turkcell Toplu Mesajlaşma Çözümleri’ni kullanmaya başlamak için ise hemen Turkcell Kurumsal Satış Yöneticiniz veya Yetkili İş Ortaklarımız ile görüşebilirsiniz.

  • Turkcell Toplu Mesajlaşma müşterileri bu kampanyadan yararlanabilir.
  • Sözleşmeleri imzalandıktan sonra 01 Ekim - 01 Aralık tarihleri arasında yaptığınız ilk Turkcellilere Mesaj gönderimi kadar Turkcellilere Mesaj hediye olarak tanınır, 31 Aralık 2011 tarihine kadar hediye mesajların kullanılması gerekmektedir.

  • Turkcellililere SMS 5 SMS, Turkcelllilere MMS 8 SMS olarak ücretlendirilir. SMS birim fiyatı Toplu Mesajlaşma Taahhüt durumunuza göre belirlenir.

  • Mevcutta Turkcell toplu mesajlaşma servislerini kullanıyor ve devam eden bir toplu mesajlaşma taahhüdünüz varsa, Turkcellilere mesaj gönderimleriniz bu taahhütten 5 SMS, Turkcellilere MMS gönderiminiz 8 SMS olarak düşer ve SMS birim fiyatınız taahhüdünüz kapsamında belirlenir. Seçilen kriter adedine göre birim fiyatta değişiklik olmaz. Profilleme servisinde ise kriter adedine ve gönderim kitlesine göre birim fiyat değişir, Profilleme hizmetinin taahhüdünüze bir etkisi olmaz . Ayrıca Profilleme servisinde Turkcellilere mesajdan farklı olarak özel tanımlı kitleler yer almaktadır. Onun dışındaki tüm kriterler her 2 serviste de aynıdır.
  • Kampanyadan kazanılan ücretsiz mesajlar sadece Turkcellilere mesaj olarak kullanılabilir. Turkcellilere SMS gönderimlerinden Turkcellilere SMS, Turkcellilere MMS gönderimlerinden Turkcellilere MMS hediye olarak kazanılıp kullanılabilir.

  • Kampanya süresi içerisinde ilk Turkcellilere Mesaj gönderiminden sonra kazanacağınız hediye mesajları 31.12.2011 tarihine kadar istediğiniz zamanda kullanabilirsiniz.