Daha Fazla Bilgi

KDV ve ÖİV dâhil, faturalı ve faturasız toplu mesajlaşma fiyatlarına www.turkcell.com.tr/kurumsal sayfasından ulaşabilirsiniz. -
532 ya da 0532 532 0000
Diğer
 • Turkcell Toplu Mesajlaşma iş ortaklarımız
  • 3 Temmuz - 31 Ağustos 2012 tarihleri arasında; Antalya, Kocaeli, Konya, Mersin, Adana, Muğla, Eskişehir, Hatay, Tekirdağ, Trabzon, Aydın, Afyon, Kahramanmaraş, Rize, Giresun illerinde, faturalı Toplu Mesajlaşma abonesi olup Turkcell'den son 12 ayda 200 adet ve altında gönderim yapmış mevcut müşterilerin veya mevcut ön ödemeli Toplu Mesajlaşma abonesi olup hiç ön ödemeli paket satın almamış müşterilerin veya yeni abone olan tüm Toplu Mesajlaşma müşterilerinin kullandıkları/aldıkları kadar Toplu SMS'i ücretsiz kazanacaklardır. Kampanya süresi içerisinde ön ödemeli Toplu SMS paket alımı yapılması durumunda alınan paket kadar SMS ücretsiz tanımlanacaktır. Örneğin, 1.000 SMS alınıyorsa 1.000 SMS de hediye edilecektir. Faturalı aboneler için de gönderdikleri SMS adedi kadar SMS hediye edilecektir. Örneğin, faturalı 1.250 adet SMS gönderilirse; bir sonraki ay itibari ile 1.250 adet SMS hediye edilecektir.
  • Kampanyaya katılmak için kurumsal abonelik sözleşmesi ve toplu mesajlaşma sözleşmesi imzalamanız gerekiyor. Bunun dışında kampanyaya katılmak için herhangi bir işlem yapmanız gerekmez. Turkcell Toplu Mesajlaşma Çözümleri’ni kullanmaya başlamak için ise hemen Turkcell Kurumsal Satış Yöneticiniz veya Yetkili İş Ortaklarımız ile görüşebilirsiniz
  • 03.07.2012-31.08.2012 tarihleri arasında belirlenen illerde yer alan, faturalı Toplu Mesajlaşma abonesi olup Turkcell'den son 12 ayda 200 adet ve altında gönderim yapmış mevcut müşteriler veya mevcut ön ödemeli Toplu Mesajlaşma abonesi olup hiç ön ödemeli paket satın almamış müşteriler veya yeni abone olan tüm Toplu Mesajlaşma müşterileri kampanyadan yararlanabilecektir.
  • Sözleşmeleri imzalandıktan sonra 3 Temmuz – 31 Ağustos 2012 tarihleri arasında yapacağınız Toplu SMS gönderim adedi kadar hediye SMS’leri kazanmaya hak kazanırsınız. Kazanılan SMS’ler bir sonraki ay itibari ile yüklenir, yükleme itibarıyla kullanmaya başlayıp, sonraki 12 ay içerisinde kullanabilir.
  • Toplu Mesajlaşma faturalı ve faturasız tarifelerle ilgili ayrıntılı bilgiyi www.turkcell.com.tr/kurumsal adresinden veya satış yöneticinizden öğrenebilirsiniz.

  • Kampanyada hediye verilen SMS üst sınırı 500.000 adet SMS'dir, 500.000 adet üzerinde SMS gönderimi olsa da en fazla 500.000 adet SMS hediye edilecektir.
  • Kampanya kapsamındaki illerde bulunan, faturalı Toplu Mesajlaşma abonesi olup Turkcell'den son 12 ayda 200 adet ve altında gönderim yapmış mevcut müşteriler veya mevcut ön ödemeli Toplu Mesajlaşma abonesi olup hiç ön ödemeli paket satın almamış müşteriler veya yeni abone olan tüm Toplu Mesajlaşma müşterileri kampanyaya katılabilecektir. Kampanyaya katılım tek seferdir, SMS’ler yurt içi için geçelidir. Kampanyada kazanılan hediye mesajlar yüklendikleri ay itibarıyla 12 ay içinde kullanılmalıdır.
  • Hediye SMS’ler hattınıza bir sonraki ay itibari ile tanımlanır. Tanımlandıktan sonra hediye SMS’lerinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Tanımlanan SMS’leri tanımlama tarihi itibarıyla 12 ay içerisinde kullanabilirsiniz.

  • Kampanyadan kazanılan ücretsiz mesajlar sadece SMS olarak kullanılabilir. MMS, Toplu Video, Mobil Anket, Mobil Broşür, Sesli Mesaj veya Turkcellilere Mesaj gönderimi için kullanılamaz.