Daha Fazla Bilgi

KDV ve ÖİV dâhildir. Faturalı ve faturasız toplu mesajlaşma fiyatlarına ulaşmak için tıklayınız. -
532 ya da 0532 532 0000
Turkcell Çözüm Ortakları
Kurumsal Müşteri Yöneticisi
 • Toplu Mesajlaşma Ayın İlleri Kampanyası 13.03 – 30.04 tarihleri arasında Bursa, Şanlıurfa, Tekirdağ, Konya, Kocaeli, Aydın, Afyon, Uşak, Kastamonu, Van, Çanakkale ve Mersin illerinde, yeni müşteriler tarafından kullanılan Toplu SMS kadar toplu SMS kazandıran kampanyadır. Göndermiş olduğunuz faturasız veya faturalı toplu SMS adedi kadar SMS hediye edilir. Örneğin faturasız 5.000 adet SMS satın alırsanız, 5.000 adet SMS de Turkcell’den hediye.
 • Kampanyaya katılmak için kurumsal abonelik sözleşmesi ve toplu mesajlaşma sözleşmesi imzalamanız gerekiyor. Bunun dışında kampanyaya katılmak için herhangi bir işlem yapmanız gerekmez.

  Turkcell Toplu Mesajlaşma Çözümleri’ni kullanmaya başlamak için ise hemen Turkcell Kurumsal Satış Yöneticiniz veya Yetkili İş Ortaklarımız ile görüşebilirsiniz.

 • Fatura adresi Bursa, Şanlıurfa, Tekirdağ, Konya, Kocaeli, Aydın, Afyon, Uşak, Kastamonu, Van, Çanakkale ve Mersin olan, son 12 ayda 200 ve altında SMS göndermiş faturalı veya son 12 ayda hiç paket alımı yapmamış ön ödemeli toplu mesajlaşma aboneleri ile hiç mesajlaşma kullanmamış yeni toplu mesajlaşma aboneleri kampanyadan yararlanabilir. Kampanya sadece KURUMSAL aboneler için geçerlidir.
 • Sözleşmeler imzalandıktan sonra 13.03.- 30.04 2013 tarihleri arasında yapacağınız toplu SMS gönderim adedi kadar hediye SMS’leri kazanmaya hak kazanırsınız. Kazanılan SMS’ler Mayıs 2013’de yüklenir, yükleme itibarıyla kullanmaya başlayıp, sonraki 12 ay içerisinde kullanabilirsiniz.
 • Toplu Mesajlaşma faturalı ve faturasız tarifelerle ilgili ayrıntılı bilgiyi www.turkcell.com.tr/kurumsal adresinden veya satış yöneticinizden öğrenebilirsiniz.

 • Kampanya hediye SMS üst sınırı 500.000 adettir. Kampanya dönemi içerisnde 500.000 adet üzeri gönderim yapılsa dahi en fazla 500.000 adet SMS yüklemesi yapılır.

 • Kampanyadan Kurumsal hat fatura ili Bursa, Şanlıurfa, Tekirdağ, Konya, Kocaeli, Aydın, Afyon, Uşak, Kastamonu, Van, Çanakkale ve Mersin olan, son 12 ayda 200 ve altında SMS göndermiş faturalı veya son 12 ayda hiç paket alımı yapmamış ön ödemeli Toplu mesajlaşma aboneleri ile hiç mesajlaşma kullanmamış yeni Toplu mesajlaşma aboneleri yararlanabilir. Kampanya sadece KURUMSAL aboneler için geçerlidir.
  Kampanyaya tek sefer katılınabilir. Kampanyada kazanılan hediye mesajlar 31 Mayıs 2012 itibarıyla 12 ay içinde kullanılmalıdır.

 • Hediye SMS’ler hattınıza mayıs ayı içerisinde tanımlanır. Tanımlandıktan sonra hediye SMS’lerinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Tanımlanan SMS’leri tanımlama tarihi itibarıyla 12 ay içerisinde kullanabilirsiniz.