Daha Fazla Bilgi

Satın alınan paketin aynısı hediye edildiğinden aynı fiyatta 2 katı sms adedi hakkı elde edilmiş olacaktır. Örneğin; 100 TL karşılığında 1.000 sms satın alan müşterimize 1.000 sms de Turkcell’den hediye olacağı için 100 TL’ye 2.000 sms hakkı elde etmiş olur. Faturalı (taahhütlü veya taahhütsüz) tarifelerden atılan sms’ler kampanya kapsamında değildir. Sadece Faturasız Toplu Mesajlaşma paketlerini kullanan ve son 12 aydır paket alımı yapmamış müşteriler ile son 12 ayda 100 adet ve altında gönderim yapmış Faturalı toplu mesajlaşma müşterileri kampanyadan yararlanabilir. Hediye mesajlar sonraki 12 ay içinde kullanılmalıdır, kullanılmayan mesajlar sonrasına devretmeyecektir.
Hediye mesajlar paketin kullanıldığı an itibarıyla kullanılabilecektir Müşteriler kampanyaya 1 kez katılabilir.
Turkcell Kurumsal Abonelik Sözleşmesi ve Faturasız Toplu Mesajlaşma Sözleşmesi imzalamanız gerekiyor.
Diğer
Toplu SMS
 • Satın aldığınız faturasız toplu mesajlaşma paketindeki sms adedi kadar sms’in hediye edildiği kampanyadır. Örneğin faturasız 5.000 adet sms satın alırsanız, 5.000 adet sms de Turkcell’den hediye.
 • Kampanyaya katılmak için kurumsal abonelik sözleşmesi ve toplu mesajlaşma sözleşmesi imzalamanız gerekiyor. Bunun dışında kampanyaya katılmak için herhangi bir işlem yapmanız gerekmez. Turkcell Toplu Mesajlaşma Çözümleri’ni kullanmaya başlamak için ise hemen Turkcell Kurumsal Satış Yöneticiniz veya Yetkili İş Ortaklarımız ile görüşebilirsiniz.

 • Katılım için daha önce Turkcell’den ön ödemeli paket alımı yapmamış veya faturalı toplu mesajlaşma servisini son 12 ayda en fazla 100 adet kullanmış olmanız ve Turkcell Kurumsal Abonelik Sözleşmesi ve Toplu Mesajlaşma Sözleşmesi imzalamanız gerekiyor.

 • Sözleşmeleri imzalandıktan sonra 15 eylül 15 kasım tarihleri arasında satın alacağınız faturasız toplu mesajlaşma paketindeki sms tutarı kadar hediye edilen sms’leri kullanmaya hak kazanırsınız. Hediye sms’lerin tanımlamadan itibaren 12 ay içerisinde kullanılması gerekir.

 • Tüm vergiler dâhil, faturasız toplu mesajlaşma paketlerinin fiyatları aşağıdaki gibidir. Satın alınan paketin aynısı hediye edildiğinden aynı fiyatta 2 katı sms adedi hakkı elde edilmiş olacaktır. Örneğin; 100 TL karşılığında 1.000 sms satın alan müşterimize 1.000 sms de Turkcell’den hediye olacağı için 100 TL’ye 2.000 sms hakkı elde etmiş olur.

  Faturasız Toplu Mesajlaşama Paket Tutarları
  SMS Adedi Tüm Vergiler Dahil
  1.000 100 TL
  5.000 450 TL
  10.000 800 TL
  50.000 3.500 TL
  100.000 6.000 TL
  500.000 25.000 TL
 • Kampanyadan faturasız toplu mesajlaşma müşterileri yararlanabilir. Kampanyaya tek sefer katılınabilir. Kampanyada kazanılan hediye mesajlar yükleme itibarıyla 12 ay içinde kullanılmalıdır.

 • Toplu Mesajlaşma Sözleşmesini imzaladıktan sonra herhangi bir toplu mesaj gönderiminiz bulunmuyorsa bile kampanyadan yararlanabilirsiniz.

 • Kampanyadan kazanılan ücretsiz mesajlar MMS, Toplu Video, Mobil Anket ve Mobil Broşür gönderimi için de kullanılabilir. Her ürün belirlenen katsayısı ile hediye paketten düşer. Turkcellilere mesaj kullanılamaz.

 • Hediye sms’ler hattınıza tanımlandıktan sonra hediye sms’lerinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Tanımlanan SMS’leri tanımlama tarihi itibarıyla 12 ay içerisinde kullanabilirsiniz.

 • Müşterinin satın aldığı ön ödemeli toplu mesajlaşma paketindeki sms adedi kadar sms Turkcell tarafından hediye edilir.