Daha Fazla Bilgi

Kampanya içeriğinde müşteriler Star, Süper Star, Star Gezgin ya da Star Plus paket avantajlarından yararlanabilirler.

Paket içerikleri:

Star Paket:
Ayda 82 TL'ye Turkcell: 5.000 dk. Şirketiçi: 5.000 dk. Her yöne: 3.000 dk.
Paket detayı için tıklayınız.

Süper Star Paket:
Ayda 99 TL'ye Turkcell: 5.000 dk. Şirketiçi: 5.000 dk. Her yöne: 3.000 dk. + 500 SMS + 1 GB İnternet
Paket detayı için tıklayınız.

Star Gezgin Paket:
Ayda 99 TL'ye Turkcell: 5.000 dk. Şirketiçi: 5.000 dk. Her yöne: 3.000 dk. + 90 dk. Yurtdışı
Paket detayı için tıklayınız.

Star Plus Paket:
Ayda 119 TL'ye Turkcell: 5.000 dk. Şirketiçi: 5.000 dk. Her yöne: 3.000 dk. + 1.000 SMS + 4 GB İnternet
Paket detayı için tıklayınız.

Kampanya içeriğindeki paketlerde ya da Paketcell tarifesinde olacak değişikliklerden Star cihaz Kampanyası aboneleri de etkilenir.
Katılım

Star Cihaz Kampanyasından, firma hatlarının son 6 ay fatura toplamı 250 TL ve üstü olan ve 12 aydan uzun süredir kullanımda bulunan Turkcell Kurumsal faturalı hat sahibi müşteriler yararlanabilmektedir. Bu kurala uymayan aboneler, 24 aylık kampanyaya, anlaşmalı kredi kartları aracılığıyla katılabilirler.

Ödenmemiş faturası olmayan, borçtan kapanmış herhangi bir hattı bulunmayan, 12 aydan kısa süreli Turkcell Kurumsal faturalı hat sahibi veya her bir hattın son 6 ay fatura toplamı ortalaması 250 TL'nın altında olan müşteriler, kampanya kapsamına sadece Kredi Kartı tahsilat seçeneği ile katılabilirler.

Kredi Kartlı tekliflerde, 24 aylık cihaz temlik bedeli, abonenin anlaşmalı kredi kartından tahsil edilecek, paket dahilinde verilen Turkcell Servislerinin bedeli, abonenin Mobil İletişim Faturasına aylık olarak yansıtılacaktır.

Star Cihaz Kampanyasından, başka aktif kontratlı cihaz kampanyası olmayan hatlar yararlanabilir.

Yukarıda bulunan tüm cihazlı tekliflerin kredi kartıyla ödeme alternatifi bulunmaktadır.

Anlaşmalı Kredi Kartları: Akbank Kredi Kartları: WINGS, AXESS, EXI26, CARREFOUR AXESS, CITY AXESS, FISH

Star Cihaz Kampanyası taahhütnamesi için tıklayınız.


Kullanım

Kampanya dahilinde olan Star, Süper Star, Star Gezgin ve Star Plus paketleri fatura döneminde aktif edilir. Mevcutta bu paketlerden birini kullanan müşterilerimiz Star cihaz kampanyasına kullanmakta olduğu paket üzerinden katılırsa kampanya anında aktif edilir.

"Star Cihaz Kampanyası" kapsamında bulunan tarife bağımlı paketler, Kontratlı Paketler Kampanyası, Kontratlı Hoş Geldiniz Paketleri Kampanyası ve İşTcell Öncelikli İller Paketi ile birleştirilememektedir.

Ancak mevcut Kontratlı Paketler ya da Kontratlı Hoş Geldiniz Kampanyasından yararlanan hatlar, isterlerse kampanyalarını cayma bedelsiz iptal ederek Star Cihaz Kampanyasına geçebilirler.

Kampanya kapsamında sunulan faydalar üçüncü şahışlara transfer edilemez, bir sonraki aya devretmez. Firmanın hattına tanımlı olan kampanya taahhüt süresi içerisinde aynı firmanın başka bir hattına veya kampanya kriterlerini karşılayan başka bir firmanın hattına devredilemez.

Tarifelerin paket aşım ücretleri abonelerin güncel tarife paket aşım ücretleri ile aynı olacaktır. Aşım ücretlerindeki değişikliklerden kontratlı aboneler de etkilenecektir. Mevcut ücretlendirmede paket dahilinde sunulan konuşma süreleri aşıldığında heryöne 46,25 kr/dk, SMS paketi aşıldığında 33,25 kr/SMS ve internet paketi aşıldığında 0,05 TL/MB üzerinden hesaplanarak ilgili hattın faturalarına yansıtılacaktır. Aşım ücretlerindeki değişikliklerden kontratlı aboneler de etkilenecektir. Yurt dışı dolaşım sırasında yapılan kullanımlar güncel Turkcell Dünya Tarifesi ile ücretlendirilecektir.

Turkcell, tarife değişikliği yapma hakkını saklı tutar.

Star cihaz kampanyasını kullanmakta olan hatlar, 24 aylık kontrat bitiminde, kontratta seçtikleri tarifeleri ile devam ederler ve güncel kontratsız tarife fiyatları ile ücretlendirilmeye devam ederler.

İsteyen müşteriler, Star cihaz kampanyasından çıkmadan 4 paket arasında değişiklik yapabilir. Kontrat süresinden önce kontratı iptal edilen veya kontratını iptal etmek isteyen aboneler için Turkcell faturasına yansıyacak cezai bedel ile kredi kartından tahsil edilecek kalan tutar mahsuplaşılacaktır.

Abonenin kampanya koşullarına aykırı davranması ve/veya faturasınının ödenmemesi, kampanya iptali, hattın iptali, devri ve hattnın devretmesi/başka bir operatöre taşınması, tarife değişikliği durumlarında faturasına cezai bedel yansır.

Cezai bedel, kampanya kapsamında sağlanan vergiler dahil cihaz taksit tutarının, sözleşmenin feshedildiği tarihe kadar tahsil edilmeyen kısmı ve paketin tanımlandığı tarihten sözleşmenin feshedildiği tarihe kadar Turkcell tarafından verilen ses-sms-data faydaları için sağlanan indirim bedelleri toplamıdır. Toplam cezai bedel, ilgili hattın Mobil İletişim Hizmet Faturasına söz konusu tarihi takip eden fatura döneminde bir kerede yansıtılır.

Kontrat süresinden önce kontratı iptal edilen veya kontratını iptal etmek isteyen aboneler için Turkcell faturasına yansıyacak cayma bedeli ile kredi kartından tahsil edilecek kalan tutar mahsuplaşılacaktır.

iPhone Kurumsal Cihaz Kampanyası"na geçen kurumsal abonelerimizin 3G üyelikleri de ücretsiz ve otomatik olarak başlatılacak, abone istediği zaman 2G yazıp 2222 ya da 7777'ye ücretsiz göndererek 3G üyeliğinden ayrılabilecektir.

Kampanya stoklarla sınırlıdır.

Paket fiyatlarına %18 KDV, ses ve SMS için %25 ÖİV, internet için faturalı hatlarda %5 ÖİV, faturasız hatlarda (indirimli iPhone paketleri) %25 ÖİV dahildir.


Arıza/İade:

Kampanya stoklarla sınırlıdır. Kampanyada kapsamındaki cep telefonunda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş 'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır.