Daha Fazla Bilgi

Tüm vergiler dahil, 11 TL’ye haftanın 2 günü tüm Turkcell’lilerle bedava konuşur, mesajlaşırsınız.
Bedava kullanım haklarınızı aylık kullanım süresi içerisinde bitirmeniz durumunda Turkcell’lilerle yaptığınız yurt içi görüşme ve mesajlarda tarife ücretlerinizden ücretlendirileceksiniz.
Turkcell yönüne geçerli diğer paket aboneliklerinde kalan paket dakikaları (veya mesajları) geçerli olacaktır. Paketler kapsamında yapacağınız tüm yurt içi görüşmeler, 6 saniyede bir ücretlendirilmektedir.
Kampanya talebinde bulunduktan sonra şanslı günleriniz SMS olarak gönderilir. Bu mesaja EVET yazarak kampanya şartlarına onay verdiğinizde "Bedava 2 gün paket abonelik talebiniz alınmıştır" mesajı ve hemen ardından da "Tebrikler Bedava 2 gün paket aboneliğiniz başlamıştır" mesajı gönderilir.
Bu mesajlardan sonra aboneliğiniz geçerli olur ve bedava dakikalarınızla mesajlarınız hattınıza tanımlanır. Her hafta şanslı günlerinizde bedava konuşmaya ve mesajlaşmaya başlarsınız.
SMS
 • 2GUN yaz 8040’a gönder
 • 532 ya da 0532 532 0000
  • Ayda sadece 11 TL ödeyerek her hafta şanslı 2 gününüzde tüm Turkcell’lilerle dilediğinizce konuşabilir, dilediğinizce mesajlaşabilirsiniz! Şanslı günlerinizi öğrenmek ve bu kampanyadan hemen faydalanmaya başlamak için tek yapmanız gereken 2GUN yazıp 8040’a kısa mesaj göndermek.
  • Kampanyadan tüm Turkcell’liler hatlar faydalanabilirler.

   FCT cihazlarında kullanılan hatlar kampanyadan yararlanamazlar.

  • Bedava 2 gün paketine abone olmak için 2GUN yazarak 8040’a kısa mesaj gönderen müşterilerimize önce şanslı günleri bildirilecektir. Hemen ardından da "Tebrikler Bedava 2 gün paket aboneliğiniz başlamıştır" mesajı gönderilecektir. Bu mesaj ile beraber aboneliğiniz anında geçerli olacak ve bedava dakikalarınız ve mesajlarınız hattınıza yüklenmiş olacak. Her hafta şanslı günlerinizde bedava konuşmaya ve mesajlaşmaya başlayacaksınız.
   Bedava 2 gün paketiniz, aboneliğinizin geçerli olduğu tarih itibarıyla her ayın aynı günü yenilenir. Paketiniz yenilendikçe bilgilendirme mesajı cep telefonunuza iletilir.
  • Şanslı günlerinizde Turkcell’lilerle yaptığınız yurt içi görüşme ve mesajlaşmalar aylık adil kullanım hakkı kapsamında önceliklidir ve ücretsizdir.
   Kampanyanız yurt içi Turkcell aramalarındaki konferans görüşmelerinizde de geçerlidir.
   Numara değişikliklerinizde kampanyanız devam eder.
  • Bedava 2 gün paketine abone olduğunuzda faydalanmakta olduğunuz tarife ve diğer paketlerinizde bir değişiklik olmaz. Tarifenize bağlı bir paket aboneliğiniz varsa, bedava 2 gün paketi ile aldığınız bedava dakikalar, tarife paketinizden önce kullanılır ve tarife paketinizden düşer (Alo, Süper, Herkesle, Kamu paketleri gibi).
   Bedava kullanım haklarınızı aylık kullanım süresi içerisinde bitirmeniz durumunda Turkcell’lilerle yaptığınız yurt içi görüşme ve mesajlarda tarife ücretlerinizden ücretlendirileceksiniz. Turkcell yönüne geçerli diğer paket aboneliklerinde kalan paket dakikaları (veya mesajları) geçerli olacaktır.
  • Şanslı günler biri hafta içi biri hafta sonu olmak üzere rastgele verilir. Şanslı günler değiştirilemez.
  • Paketiniz ile her hafta şanslı günlerinizde bedava konuşur ve mesajlaşırsınız. Tüm Turkcell’lilerle geçerli aylık bedava yurt içi konuşma 64 saat (3840 dakika) ve aylık bedava yurt içi mesajlaşma 1.000 SMS adil kullanım hakkı ile sınırlıdır. Bedava dakikalar ve mesajlar sadece haftanın şanslı günlerinde kullanılabilir.
  • Paket dakikalarınızı Turkcell’lilerle yapacağınız görüntülü yurt içi görüşmelerinizde de kullanabilirsiniz.
  • Kısa numaralı servislere yapılan aramalar paket dakikaları kapsamında değildir. Ücretlendirmeler aranan servisin ücretlendirmesine tabidir.
  • Şanslı günlerinizde geçerli bedava konuşma ve mesajlaşma haklarınızdan kalan bakiyenizi Turkcell Müşteri Hizmetleri'ni arayarak öğrenebilirsiniz. Ayrıca Hesabım'dan da kalan dakika/SMS bilgilerinizi öğrenebilirsiniz.
  • Kullanmadığınız dakika/SMS’leriniz bir fatura dönemi içindir. Bir sonraki aya devrolmaz. Ancak haklarınız her ay yenilenir.
  • Adil kullanım limitinin aylık süre bitiminden önce aşılması durumunda ise Turkcell yönüne kalan paket dakikalarınız (veya mesajlarınız) veya tarifenizin Turkcell yönüne konuşma ve mesajlaşma ücretlerinden ücretlendirilirsiniz.
  • Paketinizdeki bedava dakikaları ve/veya bedava mesajları aylık kullanım süresi içerisinde bitirmeniz durumunda bilgilendirme mesajınız cep telefonunuza iletilir.

   Mesaj metinleri:

   • 64 saatlik ses paketi bittiğinde: BEDAVA 2 GUN paketinizdeki 64 saatlik kullanım hakkinizi son 6 saatt içinde bitirdiniz. İptal etmediğiniz sürece paketiniz her ay yenilenecektir.
   • 1.000 SMS bittiğinde: BEDAVA 2 GUN paketinizdeki 1.000 SMS’lik kullanım hakkinizi son 6 saatt içinde bitirdiniz. İptal etmediğiniz sürece paketiniz her ay yenilenecektir.

   Unutmayın, paket bedavalarınızın bitimine dair SMS ile yapılan bilgilendirmelere, son 6 saat içerisinde yapmış olduğunuz görüşmeler dahil olmayabilir.

  • Dilediğinizde bu pakete abone olabilirsiniz.
  • Dilediğinizde bu pakete abone olabilirsiniz.
  • Hat iptali, numaranın başka bir operatöre taşınması, ödeme tipi değişikliğinde veya devir işleminde abonelik devam etmez. İşlem gerçekleştiğinde paket iptal olur ve paket ücretinin tamamı çıkan son faturanıza uygulanır.
  • Paket yenilenme tarihiniz artık fatura kesim tarihiniz olmayacak, artık paketinizi her ayın 11’inde siz iptal etmediğiniz sürece kendi kendine yenilenecek. Her ay bu tarihte bedava dakikalarınız ve mesajlarınız tanımlandıktan sonra kısa mesajla bilgi verilecek.
   Geçiş döneminde müşteri mağduriyetini engellemek adın 11 Kasım’da başlayan ver her ayın 11’inde yenilecek yeni paket ile ve devam etmekte olan ve Kasım 20-25-Aralık 10 tarihlerinden birinde sonlanacak olan eski paketinin ücreti tek bir ücret olarak uygulanacaktır. Bu durum bir kereye mahsustur.İlk çıkan fatura ile birlikte eski paketiniz sonlanır ve artık her ayın 11’inde yenilenir.
  • Şanslı günlerde Turkcell’lilerle yapılan tüm yurt içi görüşme ve mesajlaşmalarda bedava 2 gün paketi öncelikli olur
   Turkcell sınırsız (limon) teklifinden faydalanıyorsanız, şanslı günlerde bedava 2 gün paketinizdeki Turkcell’lilerle yurt içi görüşme hakkınız öncelikli olur
   Gold Plus paketi kullanıyorsanız Bedava 2 gün paketi şanslı günlerde öncelikli olur
   Süper paket teklifinden faydalanıyorsanız şanslı günlerde Bedava 2 gün Paketiniz’deki Turkcell’lilerle yurt içi görüşme hakkınız öncelikli olarak geçerlidir. Aynı şekilde gece saatlerinde de şanslı günlerde bedava 2 gün paketi yurt içi Turkcell görüşmeleri için öncelikli olur
   Günlük ve hafta sonu paketlerinden birini kullanıyorsanız süre sınırı olan günlük veya hafta sonu paketleri öncelikli olur
   Ekonomik mesaj paketlerinden faydalanıyorsanız şanslı günlerde bedava 2 gün paketinizdeki aylık 1.000 SMS’lik Turkcell’lilerle yurt içi mesajlaşma hakkınız geçerlidir.
  • Aylık paket ücretleri güncel sorgulamanızda gözükmez. Paket kapsamında yapılan ücretsiz görüşme ve mesajlaşmalar da ücretsiz olduğu için güncel sorgulamanızda gözükmez.
  • Yurt içi Turkcell aramalarınızda geçerlidir.
  • Örneğin şanslı günü Salı – Cumartesi olan bir müşterimiz için, bedavaları Pazartesi ve Cuma 00:00’da başlar, Salı ve Cumartesi gün boyunca geçerlidir. Salı ve Cumartesi gece yarısı 00:00’da biter.

   Salı ve Cumartesi günleri saat 23:59’da başlayan aramalarınız ne kadar sürerse sürsün ücretsizdir. Ancak Pazartesi veya Cuma 23:59’da başlayan aramalarınız şanslı günlere taşsa da ücretli olacaktır.

  • Çağrının başladığı saat baz alınarak ücretlendirmeniz yapılır. Görüşmenin başladığı saat bedava günün dışında ise ve çağrı uzun sürerek bedava saatlere taşsa bile bedava kullanıma dahil edilmez. Aynı şekilde bedava saatlerde başlayan bir çağrı bedava saatlerin dışında taşarsa da bedava kullanımı olarak sayılır ve ücretlendirilmez.
  • Böyle bir durumda bedava dakikalarınız geçerli olmaz.
  • Sadece Turkcell’lilerle yapılan yurt içi aramalar ve mesajlaşmalar paketinize dahildir.
  • Bu servis paketinize dahil değildir.
  • Yurt dışı aramalarınızda geçerlidir.
  • Pakete dahil değildir. Bu aramalarınız ayrı bir ücretlendirmeye tabidir.
  • IPTAL yazıp 8040'a ücretsiz kısa mesaj gönderebilirsiniz. İptal talebinde bulunan müşterilerimize gönderilecek talebiniz alınmıştır mesajı ile birlikte paket iptal tarihi de bildirilecektir.
  • Abonelerin kampanya dahilinde sunulan hakları 3. şahıslara transfer etmelerine izin verilmez.