Daha Fazla Bilgi

 • Paketten kurumsal faturalı ses hattı sahibi aboneler faydalanabilecektir. Paket sadece internet ve mobil geniş bant erişim noktası kullanılarak yapılan yurt içi bağlantılarda geçerlidir. Paket hatta tanımlandıktan sonra anında aktif hale getirilecektir ve ilk fatura kesim tarihine kadar ücretsiz olarak kullanılabilecektir.
 • Avukat 1 GB Paketi aktif edildikten sonra abonelere ücretsiz bir SMS ile “Avukat Uygulaması”nın linki iletilir ve abone html5 erişim ile bu linke ulaşarak, kendilerine SMS ile ücretsiz olarak iletilmiş kullanıcı bilgisini ve şifresini girerek uygulamaya erişebilirler.
 • Paketin alındığı ilk fatura dönemi sonrasında paket fatura kesim tarihi dikkate alınarak 12 fatura dönemi süresince yenilenecektir ve ilk fatura dönemi sonrasında faturasına paketin tam ücreti yansıtılacaktır.
 • Avukat 1 GB Paketi dâhilinde abone 1 GB İnternet Paketi 9 TL’ye, T-HOS Avukat Uygulaması 25 TL’ye olmak üzere toplam 34 TL’ye paketten faydalanır. (T-HOS Avukat Uygulaması'na %18 KDV, %25 ÖİV, 1 GB İnternet Paketi’ne %18 KDV, %5 ÖİV dâhildir.)
 • Ücretlendirme periyodu aylıktır.
 • Abone paket değişikliği yapmak isterse kampanyaya katıldığı ilk ay içerisinde paket değişikliği yapamaz. Paket değişikliği yaptığı ay içerisinde ikinci aldığı paketin ücreti “(paket ücreti/ilgili ayın gün sayısı)* paketin hatta aktif tanımlı olduğu gün sayısı” olarak hesaplanıp ilk paketin ücretine ek olarak abonenin faturasına yansıtılacaktır.
 • Abone istediği kadar üst kotadaki pakete geçiş yapabilecek, alt kotadaki pakete taahhüt süresince sadece 1 defa geçiş yapabilecektir.
 • Paket iptali ya da kampanya süresi dolmadan kampanyadan ayrılmak istenmesi durumunda, paketin tanımlandığı tarihten sözleşmenin feshedildiği tarihe kadar Turkcell tarafından verilen veri (data) faydaları için sağlanan indirim bedelleri toplamı fatura kesim tarihleri üzerinden hesaplanarak veya eğer bu tutara göre abone lehine olacaksa söz konusu aykırılığın gerçekleştiği tarihten taahhüt süresi bitimine kadar Turkcell’e ödenmesi gereken data faydalarının KDV, ÖİV dahil aylık paket bedelleri toplamı cezai bedel olarak kampanyanın iptalinden sonraki ilk Mobil İletişim ilgili hattın Mobil İletişim Hizmet Faturasına söz konusu tarihi takip eden fatura döneminde bir kerede yansıtılır.
 • Abonenin paketi dâhilinde sunulan kotasını doldurması durumunda 100 MB’a kadar yapılan kullanımlar 5 TL olarak ücretlendirilecektir. Kullanım devam ederse her 100 MB / 5 TL olarak ücretlendirilirsiniz. Paket aşım bedeli en fazla 200 TL sınırına ulaştığı zaman kullanım hızınız 1 kbps’ye düşürülecektir.
 • Paket aşımı yapan bir hat fatura kesim tarihi öncesinde operatör değiştirir ya da kapatılırsa varsa tamamı kullanılmış 100 MB aşımlar için 5 TL ücretlendirilir, henüz bitirilmemiş 100 MB için ise “(paket ücreti/ilgili ayın gün sayısı) x paketin hatta aktif tanımlı olduğu gün sayısı” şeklinde hesaplanan bedel faturasına yansıtılacaktır.
 • Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

532 ya da 0532 532 0000
Turkcell Kurumsal Satış
Kurumsal Müşteri Yöneticisi