Daha Fazla Bilgi

 • Kampanya 1 Nisan 2016-30 Haziran 2016 arasında geçerli olup, kampanya ortak şartlarını sağlayan (4.5G uyumlu cihaz ve SIM kart ile beraber 4.5G aboneliği olan) Turkcell müşterileri yararlanabilir.
 • 1 Nisan 2016 ile 30 Nisan 2016 tarihleri arasında kampanya ortak şartlarını sağlayan bireysel faturalı ses ve data hattı kullanıcılarına yine aynı tarihler arasında aşağıdaki tarifelerde bulunmaları durumunda Temmuz 2016 dönemindeki faturalama tarihlerine kadar tarifelerinin internet faydası kadar ek internet kullanım hakkı her ay hediye edilecektir. Kampanya yurt içi data kullanımı hakkı veren tarifelerde geçerli olup hediye kullanım hakkı sadece yurt içi kullanılabilecektir.
 • 1 Nisan 2016 ile 30 Nisan 2016 tarihleri arasında kampanya ortak şartlarını sağlayan kurumsal faturalı ses ve data hattı kullanıcılarına yine aynı tarihler arasında aşağıdaki tarife ve paketlerde bulunmaları durumunda Temmuz 2016 dönemindeki faturalama tarihlerine kadar tarife ve paketlerin internet faydası kadar ek internet kullanım hakkı her ay hediye edilecektir. Kampanya yurt içi data kullanımı hakkı veren tarife ve paketlerde geçerli olup hediye kullanım hakkı sadece yurt içi kullanılabilecektir.
 • Faturalı Kurumsal Müşteriler için kampanyaya dahil olan paketler: 1 GB İnternet, Eko Paketi, 1 GB Limitinde Duran, Turbo 1 GB Limitinde Duran, Turbo 1 GB, 1 GB Özel Paket, Aylık 1 GB İnternet, Kurumsal Kontratlı Modem Kampanyası, Iphone Kampanyası, Esnaf 1 GB Paketi, Kontratlı 1 GB Paketi, Ayın İlleri Bilgisayardan Paketi, Turbo 1 GB LD, Esnaf Midi Paketi, Ayın İlleri Cepten Paketi, 1 GB PDA Paketi, 1 GB Blackberry Paketi, Blackberry BIS Paketi, İkili Paket, Esnaf Mini Paketi, 1 GB Paketi, Fırsat Kampanyası ,Super Star Paketı, Rahat 1 GB, Yeni Super Eko, Turbo 2 GB, Rahat 2 GB, Rahat 2 GB Bilgisayardan, Esnaf 2 GB Paketi, Yeni Super Star, Yeni Super Avantaj, Esnaf Maksi Paketi, Platin Star, Blackberry BES Paketi, 4 GB Özel Paket, 4 GB Blackberry Paketi, Kontratlı 4 GB,Rahat 4 GB, 4 GB Limitinde Duran, Kurumsal PDA 4 GB, Profesyonel Midi, Turbo 5 GB, Yeni Full Avantaj, Profesyonel Maksi, Yeni Full Eko, Platin Business Plus, Turbo 10 GB, Turbo 15 GB, 15 GB Paketi, Turbo 20 GB,Turbo 25 GB, Turbo 50 GB, Süper Avantaj Paketi, Süper Eko Paketi, Yeni Süper Eko, İşte 2, Yeni Süper Star, Yeni Süper Avantaj, Full Avantaj Paketi, Full Eko Paket, İşte 4, İşte 6, Platin Business Plus, Platin Business Prestij, İşte Platin Prestij, İşte Platin Ultra, İşte Platin Mega, İşte Platin 8, İşte Platin 10, Yeni Platin Business Star
 • 1 Nisan 2016 ile 30 Haziran 2016 arasında kampanya ortak şartlarını sağlayan kurumsal ön ödemeli ses ve data hattı kullanıcılarına, satın aldıkları paketin internet içeriği kadar internet hediye edilecektir. Aşağıda belirtilen paketler ile beraber ücretsiz verilen paketler, kullanım hakkı günlük, saatlik, haftalık periyodlarla belirtilmiş veya belirli bir URL/web sitesi/uygulama yönüne özel paketler kampanyadan yararlanamayacaktır. Kampanya sadece yurt içi data kullanımı hakkı veren paketlerde geçerlidir. Paketin ana içeriğinin bitiş tarihinde verilen ücretsiz fayda da iptal edilir. Dahil olan paketler: 4 GB Paketi, 8 GB Paketi
 • 1 Nisan 2016 ile 30 Nisan 2016 tarihleri arasında aşağıdaki tarife ve paketlerde bulunan ve kampanya ortak şartlarına uyan kurumsal faturalı ses hattı kullanıcılarına da Temmuz 2016 dönemindeki faturalama tarihlerine kadar her ay 1GB kullanım hakkı hediye edilecektir.
 • Kurumsal ön ödemeli müşteriler için kampanya kapsamındaki paketler :100 MB Özel Paket, Eko Plus Paketi, 100 MB Paketi, Rahat 100 MB, 100 MB Data Paketi, Kontratlı 100 MB Paketi, 100 MB internet paketi, Blackberry BIS Eko Paketi, Kontratlı Eko Plus, Rahat Bilgisayardan Baz Paket, Öncelikli İller 100 MB, 100 MB INT Paketi, 250 MB Paketi, Kurumsal Aylık 250 MB, Turbo 250 MB, Özel 250 MB Paket, Kontratlı Avantaj Plus Paketi, 250 MB Limitinde Duran, 250 MB İnternet Kurumsal ,Rahat 250 MB, Avantaj Plus 250 MB, 250 MB, 500 MB Limitinde Duran, Rahat 500 MB, Turbo 500 MB, 500 MB INT Paketi
 • Aboneye, tüm kriterleri karşılaması durumunda kampanya 48 saat içerisinde tanımlanacak ve aktivasyon SMS'i gönderilecektir. Faturalı hatlar için, verilen hediye paketini takip eden faturalama dönemi, faturasız hatlar için ise 30 günlük dönem boyunca ilgili telefondan 4.5G sinyali alınamaması durumunda, Turkcell, hediye paketi iptal etme hakkını saklı tutar. Hediye internet paketi tanımlandıktan sonra, cihazın 4.5G uyumlu olmayan bir cihazla değiştirilmesi, 4.5G aboneliğinin iptal edilmesi ya da sim kartın 4.5G olmayan bir sim kartla değiştirilmesi durumunda, hediye paket anında iptal edilecektir. Bu kampanyadan, imei kaydı 4.5G yi desteklemeyen cihazlar yararlanamaz. Paket kapsamında verilen kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir. Faydanın 4.5G şebeksinde üst hız limiti 600 Mbps, 3G şebekesinde üst hız limiti ana paketin üst hız limiti kadar olacaktır. Abonenin üzerinde herhangi bir internet paketi kotası bulunmuyorsa, paket bitim tarihine kadar kendi aşım tarifesinden ücretlendirilir.
 • Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Paket kullanım hakkı bir sonraki döneme devretmez. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.
 • Paket sadece internet erişim noktası ve Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir.

Sayfayı kaydırın