Daha Fazla Bilgi

Kampanyaya katılım ücretsizdir. Otomatik ödeme talimatı olup, kampanyadan önceki son 3 ay içinde faturasını otomatik ödeme yolu ile ödememiş olan abonelerimiz de, yapacakları otomatik ödeme ardından bedava konuşma avantajından faydalanabileceklerdir.
Diğer
Anlaşmalı banka ve kurumlardan otomatik ödeme talimatı vererek kampanyaya katılabilirsiniz.
  • Kampanyaya ayrıca bir katılım gerekmemektedir, faturanın otomatik ödeme talimatı ile ödenmesi yeterlidir.
    Otomatik Ödeme Talimatı vermek için anlaşmalı banka veya kurumlardan herhangi biri ile irtibata geçebilirsiniz. 

  • Kampanya Faturalı Turkcell aboneleri için geçerlidir. Kampanya tarihleri arasında faturasını ilk kez otomatik ödeme talimatı ile ödeyen aboneler ile otomatik ödeme talimatı olup, kampanyadan önceki son 3 ay içinde faturasını otomatik ödeme yolu ile ödememiş olan abonelerimiz kampanyadan faydalanabileceklerdir. Kampanya başlamadan önceki 3 ayda en az 1 Turkcell faturasını otomatik ödeme yoluyla ödeyen müşterilerimiz kampanyadan yararlanamazlar. 
  • Bedava konuşma  avantajı, müşterilerimizin faturalarını otomatik ödemelerini takip eden 15 gün içinde başlar. Kampanya kapsamındaki bedava konuşma avantajı başladığında ve kullanım süresi dolduğunda abonelere bilgilendirme SMS'i ile bilgi verilecektir.

  • Kampanya kapsamında verilen bedava konuşmalar, Turkcell’lilerle yapılan yurt içi görüşmeleri kapsar. Uluslararası konuşmalar, diğer operatörler ile sabit hatlara yapılan çağrıları ve servis aramaları için kullanılamaz.

  • Kalan hakkınız bir sonraki aya devrolmaz.
  • Anlaşmalı Banka ve Kurumların listesi altta yer almaktadır

    ALTERNATİF BANK, ANADOLU BANKASYA KATILIM BANKASIAKBANKDENİZBANKFİNANSBANKGARANTİ BANKASIHALKBANKHSBCİŞ BANKASIKUVEYT TÜRKING BANKPTTŞEKERBANKTEBEUROBANK TEKFENTEKSTİL BANKTURKISH BANKTÜRKİYE FİNANSVAKIFBANKYAPI KREDİ BANKASIZİRAAT BANKASICITIBANK

Sayfayı kaydırın