Daha Fazla Bilgi

Kampanyaya katılım ücretsizdir. Otomatik ödeme talimatı olup, kampanyadan önceki son 3 ay içinde faturasını otomatik ödeme yolu ile ödememiş olan abonelerimiz de, yapacakları otomatik ödeme ardından bedava konuşma avantajından faydalanabileceklerdir.
Diğer
Anlaşmalı banka ve kurumlardan otomatik ödeme talimatı vererek kampanyaya katılabilirsiniz.
  • Kampanyaya ayrıca bir katılım gerekmemektedir, faturanın otomatik ödeme talimatı ile ödenmesi yeterlidir.
    Otomatik Ödeme Talimatı vermek için anlaşmalı banka veya kurumlardan herhangi biri ile irtibata geçebilirsiniz.

  • Kampanya Faturalı Turkcell aboneleri için geçerlidir. Kampanya tarihleri arasında faturasını ilk kez otomatik ödeme talimatı ile ödeyen aboneler ile otomatik ödeme talimatı olup, kampanyadan önceki son 3 ay içinde faturasını otomatik ödeme yolu ile ödememiş olan abonelerimiz kampanyadan faydalanabileceklerdir. Kampanya başlamadan önceki 3 ayda en az 1 Turkcell faturasını otomatik ödeme yoluyla ödeyen müşterilerimiz kampanyadan yararlanamazlar.
  • Bedava konuşma avantajı, müşterilerimizin faturalarını otomatik ödemelerini takip eden 15 gün içinde başlar. Kampanya kapsamındaki bedava konuşma avantajı başladığında ve kullanım süresi dolduğunda abonelere bilgilendirme SMS'i ile bilgi verilecektir.

  • Kampanya kapsamında verilen bedava konuşmalar, Turkcell’lilerle yapılan yurt içi görüşmeleri kapsar. Uluslararası konuşmalar, diğer operatörler ile sabit hatlara yapılan çağrıları ve servis aramaları için kullanılamaz.

  • Kalan hakkınız bir sonraki aya devrolmaz.
  • Anlaşmalı Banka ve Kurumların listesi altta yer almaktadır

    ALTERNATİF BANK, ANADOLU BANK, ASYA KATILIM BANKASI, AKBANK, DENİZBANK, FİNANSBANK, GARANTİ BANKASI, HALKBANK, HSBC, İŞ BANKASI, KUVEYT TÜRK, ING BANK, PTT, ŞEKERBANK, TEB, EUROBANK TEKFEN, TEKSTİL BANK, TURKISH BANK, TÜRKİYE FİNANS, VAKIFBANK, YAPI KREDİ BANKASI, ZİRAAT BANKASI, CITIBANK