Daha Fazla Bilgi

VINN 3G Modem:
İnternet Paketi Aylık Ücret Taahhüt Süresi Kampanya
1GB 29 TL 24 ay ilk 12 ay 19 TL
4GB 39 TL 24 ay ilk 12 ay 29 TL
1 GB limitinde duran 29 TL 24 ay ilk 12 ay 19 TL
4 GB limitinde duran 39 TL 24 ay ilk 12 ay 29 TL
8GB 59 TL 24 ay ilk 12 ay 49 TL
Limitsiz 99 TL 24 ay ilk 12 ay sadece 89 TL

*Superonline:
Hız Kota Tarife Kampanya İndirim Süresi Aktivasyon Ücreti
*8 Mbps'ye kadar 4 GB 29 TL 0 6 AY Yok
*8 Mbps'ye kadar 6 GB 39 TL 10 TL 6 AY Yok
*8 Mbps'ye kadar Limitsiz 49 TL 20 TL 6 AY Yok
*1Mbps Limitsiz 45,32 TL 16,32 TL 6 AY Yok
*2Mbps Limitsiz 63,81 TL 34,81 TL 6 AY Yok
*4Mbps Limitsiz 82,31 TL 53,31 TL 6 AY Yok
*8Mbps Limitsiz 99 TL 70 TL 6 AY Yok

Aylık paket tutarı dışında, 34 TL, tutarındaki "Yeni Tesis Özel İletişim Vergisi" faturanıza 12 ay taksitlendirilerek uygulanır. Ayrıca her ay TGM Ruhsat (yıllık 13,20 TL) ve TGM Kullanım (aylık 1,10 TL) vergileri de faturanıza uygulanır.
Hat açılışı sebebiyle oluşan “Yeni Tesis Özel İletişim Vergisi”, TGM Kullanım Vergisi ve TGM Ruhsat Vergisi Turkcell tarafından ayrıca uygulanır.
Tüm vergiler dahildir.

*Bu hizmet Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından sunulmaktadır. Bu kampanya ile İşTcell tarifesindeki kurumsal Turkcell’li iseniz ofisinizdeyken; modemlerinizden *Superonline ADSL ile internete bağlanabilir, ADSL’iniz kesildiği anlarda USB bağlantısına takılmış olan VINN* ile internete 3G hızında bağlanmaya devam edersiniz. Üstelik ofis dışında da internetiniz yanınızda olur.

Kampanya Kurumsal Kontratlı 3G modem kampanyasına yeni katılacak olan Turkcell’li Kurumsal müşterilerimiz yararlanabilir.
 • İŞTCELL tarifesindeki kurumsal Turkcell’li iseniz ofisinizdeyken; bu kampanya ile modemlerinizden Superonline ADSL ile internete bağlanabilir, ADSL’iniz kesildiği anlarda USB bağlantısına takılmış olan VINN* ile internete 3G hızında bağlanmaya devam edersiniz.
 • Kampanyadan faydalanmak için 3G internet paketini 24 ay boyunca kullanacağınıza dair taahhüt vermeniz ve sözleşme imzalamanız gerekir. Aynı şekilde Superonline ADSL hizmeti için de 24 aylık taahhütname imzalamalısınız.
 • Kampanya Kurumsal Kontratlı 3G modem kampanyasına yeni katılacak olan Turkcell’li k-Kurumsal müşterilerimiz yararlanabilir.
  Ödenmemiş faturası  ve borçtan kapanmış herhangi bir hattı bulunmayan, Turkcell faturalı 3G internet hattı olan ve kurumsal kontratlı 3G modem kampanyasından yararlanan 3G abonelerimiz bu kampanyadan yararlanabilirler.

  02 Haziran 2010  tarihinden itibaren, Kurumsal Kontratlı 3G Modem Kampanyasına katılan Kurumsal müşterilerimiz, Superonline internet paketlerine 24 aylık taahhüt vermeleri halinde 8 Mbps’e kadar 4 GB ADSL hizmetinden 6 ay ücretsiz veya diğer kota ve hız seçenekleri için kampanyaya özel fiyatlardan faydalanma hakkına sahip olabilir.

 • VINN 3G Modem:

  İnternet Paketi      AylıkÜcret   Taahhüt Süresi    Kampanya
        1GB              29 TL             24 ay     ilk 12 ay 19 TL
        4GB              39 TL             24 ay     ilk 12 ay 29 TL
        1GB              29 TL             24 ay     ilk 12 ay 19 TL
  limitinde duran 
        4GB              39 TL            24 ay     ilk 12 ay 29 TL
  limitinde duran
        8GB              59 TL            24 ay     ilk 12 ay 49 TL
      Limitsiz           99 TL            24 ay     ilk 12 ay sadece 89 TL

  Superonline:

  Hız             Kota        Tarife     Kampanya     İndirim Süresi    Aktivasyon Ücreti

  8 Mbps'ye  4 GB          29 TL           0                  6 AY            Yok
  kadar
  8 Mbps'ye  6 GB          39 TL          10 TL             6 Ay           Yok
  kadar
  8 Mbps'ye Limitsiz       49 TL           20 TL            6 AY       Yok
  kadar
  1Mbps      Limitsiz       45,32 TL       16,32 TL        6 AY     Yok
  2Mbps      Limitsiz       63,81 TL       34,81 TL        6 AY     Yok
  4Mbps      Limitsiz       82,31 TL       53,31 TL        6 AY     Yok
  8Mbps      Limitsiz            99 TL           70 TL        6 AY      Yok

  Aylık paket tutarı dışında, 31,78 TL, tutarındaki "Yeni Tesis Özel İletişim Vergisi" faturanıza 12 ay taksitlendirilerek uygulanır. Ayrıca her ay TGM Ruhsat (yıllık 12,24 TL) ve TGM Kullanım (aylık 1,02 TL) vergileri de faturanıza uygulanır.
  Hat açılışı sebebiyle oluşan “Yeni Tesis Özel İletişim Vergisi”, TGM Kullanım Vergisi ve TGM Ruhsat Vergisi Turkcell tarafından ayrıca uygulanır.
  Tüm vergiler dahildir

 • Kampanya 01.06.2010-31.08.2011 tarihleri arasında geçerlidir.
 • • İnternet paketleri sadece yurt içinde geçerlidir. Yurtdışında kullandığınız datalarınız için uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücret ödersiniz.
  • Kampanya detayları için turkcell.com.tr/istcell ve superonline.net/ortakteklif adresleri ziyaret edilebilir.
  • Unutmayın, katılımcı abone sayısında sınırınız olmamakla birilikte bir hattınıza bir kampanya tanımlayabilirsiniz.
  • Superonline kampanyası sabit hattınıza  Superonline tarafından ayrıca tanımlanır.
  • Ortak teklif kampanyası belirli Kurumsal Çözüm Merkezleri aracılığı ile sunulur.
  • Yurt dışında kullandığınız datalarınız için, uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücret ödersiniz.
 • Paket aşımınızda 0,000049 TL/KB ödeme yaparsınız.
  Limitsiz pakette, Adil Kullanım Politikası doğrultusunda 15GB aşıldığında, 3G hızı 128 kbps olacak, paket aşım ücreti uygulanmaz.
  Limitli paketlerde, ilgili kota miktarınız dolduktan sonra hızınız 5kbps a düşürülür. Paket aşım ücreti uygulanmaz. Hızınız aynı dönem içerisinde yeni paket alımında, ya da bir sonraki paket dönemiyle birlikte geri gelir.
  Superonline ADSL kotalı erişim seçeneklerinde kota aşım ücreti 8 Mbps’e kadar 4GB kotalı paketlerde 0,0092 TL/MB, 8 Mbps’e kadar 6GB kotalı paketlerde 0,0083 TL/MB dir. Bu kampanya ayrıca www.superonline.net adresinde yayınlanan adil kullanım koşullarına tabiidir. 8 Mbps ulaşılabilecek en yüksek hızdır. Ancak hattın kalitesi ve hizmet alınan santrale uzaklığa göre abonelik hızınız değişkenlik gösterebilir.
  Tüm vergiler dahildir
 • Sabit numarasını Superonline’a taşımak isteyen ADSL aboneleri; ADSL hizmeti için kullandıkları hat dışında başka numaraları varsa taşıma talebinde bulunabilirler. Taşınabilecek numara adedi kampanyada kullanılacak cihazın özellikleri ile sınırlıdır. Bu kampanyada kullanılacak cihaz 2 adet numara taşınmasına uygundur. Müşterilerimizin farklı talepleri ancak abonenin cihaz farkından kaynaklanan ek maliyetleri kabul etmesi halinde  ayrıca değerlendirilir.
  Sabit numara taşıma ve kampanya ile ilgili tüm detaylar için 444 222 0 Superonline Müşteri Hizmetleri’inden veya www.superonline.net’ten  bilgi alabilirsiniz.
 • Paket iptali veya kampanya süresi dolmadan aboneliğinizi sona erdirmek istediğinizde, her iki paket için kampanya iptal bedelleri faturanıza uygulanır.
  Paket iptali veya taahhüt süresi bitmeden önce ayrılmak istenmesi durumunda istenilmesi halinde tek bir firmadan hizmet almaya devam edilebilir. Her iki hizmetin sona erdirilmesinin talep edilmesi durumunda her iki firmaya başvurulması gerekir. Erken iptal ücreti faydalanmış hizmet indirimleri ve kalan cihazınızın başka bir kimseye geçirilmesinin  bedeli her iki firma tarafından ayrı ayrı faturalandırılır.
  Superonline kampanyası sabit hattınıza Superonline tarafından ayrıca tanımlanır. Paket iptali veya kampanya süresi dolmadan aboneliğin sona erdirilmek istenilmesi durumunda, her iki paket için kampanya iptal bedelleri faturanıza uygulanır.
 • • Turkcell; kurumsal kontratlı 3G modem kampanyasına yeni katılan kurumsal abonesi, ayrıca Superonline kampanyasına katılım talebini Superonline'a bildirmekle yükümlüdür.
  • Kota aşım bedeli, katma değerli servisler ve Superonline telefon hizmeti bedelleri ayrıca faturanıza uygulanır. İlgili kampanya teklifleri kurumsal kontratlı 3G modem kampanyasında ve Superonline kampanyasında yapılacak değişikliklere tabiidir.
  • Kampanya katılımı cihaz stokları ile sınırlıdır.
  • 3G internet paketleri yurt içinde Turkcell kapsama alanı içerisinde kullanılabilir.
  • Turkcell ve Superonline kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • 3G internet paketini  ve  Turkcell 3G bağlantısı, kapsama alanına ve coğrafi koşullara göre değişiklik gösterebilir. 3G hızında internetten yararlanılması için 3G aboneliği gerçekleştirilmiş hatlara Turkcell 3G kapsama alanında, 3G uyumlu cihazlarla bağlantı yapılması gerekir. İnternet bağlantı hızı, 7,2 Mbps’ye çıkabilir, alt limit 3G hızı şebeke yoğunluğuna kullanılan cihaza, bağlanılan siteye göre değişebilir.
Sayfayı kaydırın