Turkcell Teklifleri

3G İnternet Paketi Aylık Ücret Taahhüt Süresi 21.6 Mbps Hız Destekli Cihaz
4 GB yerine 8 GB 30 TL24 Ay*Ek ödeme yok

 • (*): Beyan edilen fatura dönemi ve seçilen Mobil Internet Paketinin tanımlanmasından ilk fatura kesim tarihine kadar geçen gün bazında sürenin toplamıdır.
 • 8 GB internet ayda sadece 30 TL’ye bu kampanyada size sunuluyor. Üstelik VINN cihazınız için ek ücret ödemezsiniz.
 • Aylık ücrete; VINN cihaz bedeli, internet paketi, KDV ve ÖİV dahildir.
 • Yeni hat açılması durumunda, Yeni Tesis Vergisi, TGM Ruhsat ve TGM Kullanım vergileri faturanıza ayrıca yansıtılır.
 • Ödenmemiş faturası olmayan ve borçtan kapanmış herhangi bir hattı bulunmayan, Turkcell kurumsal kulüp üyelerimizin tümü bu kampanyadan yararlanabilir. Henüz İşTcell Doktorlar Kulübü, Avukatlar Kulübü, Emlakçılar Kulübü, Eczacılar Kulübü ya da Mali Müşavirler Kulübü üyesi değilseniz, sadece VINN Kampanyası'na katılarak bu kulüplere özel ayrıcalıklardan yararlanmaya anında başlayabilirsiniz.
 • İnternet paketleri, faturalı 3G internet hattı kullanan müşteriler için geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında her bir hat kampanyadan 1 kez yararlanabilir.
 • Cihazlar arası paket değişikliği yapılamaz, sadece paket büyüklüğü değişikliği yapabilirsiniz. Yeni pakete geçiş ücretlendirmeleri ise turkcell.com.tr web sayfasında yer alan güncel teklifler üzerinden gerçekleşir.
 • 3G internet paketlerinizi yurt içinde Turkcell kapsama alanı içerisinde kullanılabilirsiniz, yurtdışı kullanımları için geçerli değildir. Yurt dışında kullandığınız datalarınız için uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücret ödersiniz.
 • Bu kampanyada internet paketi limitinizden indirdiğiniz ve yüklediğiniz tüm data miktarı düşer.

Daha Fazla Bilgi

 • Turkcell Tarife değişikliği yapma hakkını saklı tutar. Tarifelerin kapsamında içerik veya fiyat olarak meydana gelecek değişiklikten, kampanyaya katılmış aboneler de etkilenecektir.
 • Kampanya stoklarla sınırlıdır.
 • Paket fiyatlarına %18 KDV, ses ve SMS için %25 ÖİV, internet için %5 ÖİV dahildir.
 • Arıza/İade: Kampanya kapsamındaki cihazda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş 'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Detaylı bilgiler SSS bölümünde yer almaktadır.
 • Yeni Tesis hattı ile kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerimizin başvuru sırasında şu belgeleri getirmeleri gerekir:
  Doktorlar Kulübü üyelerimiz: Diploma fotokopisi ve diploma numarası
  Avukatlar Kulübü üyelerimiz: Diploma fotokopisi veya Barolar Birliği kartı fotokopisi veya avukat olduğunu gösteren belgelerinin fotokopileri ve diploma numaraları
  Eczacılar Kulübü üyelerimiz: Diploma fotokopisi veya eczacılar birliği kartı fotokopisi veya eczacı olduğunuzu gösteren belgelerinin fotokopileri ve diploma numaraları
  Emlakçılar Kulübü üyelerimiz: Emlakçılar Birliği kartının fotokopisi veya emlak ofislerine ait vergi levhası, imza sirküleri

 • Kampanya kapsamında faturanıza seçtiğiniz internet paketinin aylık ücreti ve ek olarak aylık cihaz taksiti yansıyacaktır. Abone paketi almak istediği zaman paket anında aktif edilecektir ve paket ücreti “(paket ücreti/ilgili ayın gün sayısı) “paketin hatta aktif tanımlı olduğu gün sayısı” şeklinde hesaplanarak ilk faturasına yansıtılacaktır. Paketin alındığı ilk fatura dönemi sonrasında paket fatura kesim tarihi dikkate alınarak yenilenecektir ve faturasına paketin tam ücreti yansıtılacaktır.

 • Kampanya kapsamında seçilen internet paketi ve aylık cihaz taksidi, kampanya sözleşmesi sisteme tanımlanınca aktif edilecektir. Abone paketi almak istediği zaman paket anında aktif edilecektir ve paket ücreti “(paket ücreti/ilgili ayın gün sayısı) “paketin hatta aktif tanımlı olduğu gün sayısı” şeklinde hesaplanarak ilk faturasına yansıtılacaktır. Paketin alındığı ilk fatura dönemi sonrasında paket fatura kesim tarihi dikkate alınarak yenilenecektir ve faturasına paketin tam ücreti yansıtılacaktır.

 • “Kalan” yazıp 2222’ye ücretsiz kısa mesaj gönderebilir veya ’yi arayarak kampanyanız kapsamında kalan data hakkınızı öğrenebilirsiniz.

 • Data paketleriniz bir fatura dönemi için geçerlidir. Ay içerisinde kullanılmayan datalarınız bir sonraki aya devrolmaz.

 • Paket kapsamındaki aylık data miktarının aşılması halinde, kullanımı aşan kısma ilişkin ücretlendirmenin, her 100 MB'lık kullanıma karşılık 5 TL üzerinden hesaplanarak ilgili hattın faturasına yansıtılır.3G İnternet Faturalı hatlar için adil kullanım politikası doğrultusunda, bir fatura döneminde paket aşım ücreti uygulanan paketler için, paket aşım ücreti 199 TL'ye ulaştığında, kullanım hızı 128kbps ye düşürülür ve daha fazla paket aşım ücreti uygulanmaz. 3G İnternet paketi yenilendiğinde, yeni 3G internet paketi alındığında veya bir sonraki fatura dönemi başlangıcında hız ve ücretlendirmeniz normale döner.

 • Yeni bir data hattı alarak, ilgili yeni tesis hat koşulu olan evraklarınızla katılabilirsiniz.

 • Faturalı 3G internet hatları 3G hızında internet erişimi için hazırlanmış, konuşma trafiğine açık olmayan sadece internet ve SMS erişimi sağlayan faturalı hatlardır.

 • Faturalı 3G internet hattınız ile SMS gönderebilirsiniz. 3G modem yazılımınız üzerinden gönderdiğiniz SMS’leriniz için standart SMS tarifesi üzerinden ücret ödersiniz.

 • Kurumsal Kontratlı 3G Modem Kampanyasındayken dilediğiniz zaman güncel pakete geçiş yapabilirsiniz. Paket değişikliğiniz sonrası, tekrar 4GB’lık pakete geri dönmeniz durumunda, hediye paket alamazsınız. Hediye 4GB’nız bir kereliktir. Paket değişikliğinizin yapılabilmesi için kampanya katılımınızın üzerinden bir ay geçmesi gerekir.
  Geçilen pakette kampanya olması durumunda, kampanyadan kalanlardan, kampanya süresi boyunca yararlanılabilir. Paket değişikliğinin yapıldığı ay geçiş anında mevcut paket ve geçilen paket toplamı kadar internet kullanılır. Abone paketi almak istediği zaman paket anında aktif edilecektir ve paket ücreti “(paket ücreti/ilgili ayın gün sayısı) “paketin hatta aktif tanımlı olduğu gün sayısı” şeklinde hesaplanarak ilk faturasına yansıtılacaktır. Paketin alındığı ilk fatura dönemi sonrasında paket fatura kesim tarihi dikkate alınarak yenilenecektir ve faturasına paketin tam ücreti yansıtılacaktır.
  Paket değişiklik talebiniz için Turkcell Müşteri Hizmetleri'ni aramanız ya da Satış Yöneticileri veya Turkcell Mağazaları üzerinden talep formu iletilerek bildirim yapmanız yeterlidir.
  Paket değişikliğiniz 2. cihaz alım hakkını doğurmaz.
  Birden fazla kez üst paketlere geçebilirsiniz. Paket geçişleriniz arasında GB kontrolü yoktur, dilediğiniz paketi tercih edebilirsiniz. Ancak sadece 1 kereliğine alt paketlere geçiş yapabilirsiniz(anlamlı mı?).
  Paket değişikliği işleminden sonra yeniden paket değişikliği yapılabilmesi için en az 1 ay geçmesi gerekmektedir.
  Paket değişikliği ilk imzalanan sözleşmedeki, sözleşme süresini uzatmaz.
  Paket değişikliğinizi yaptıktan sonra, kampanya ve kontrat süresi bitimiyle birlikte, iptal etmediğiniz sürece, yeni geçilen paketinin standart ekonomik internet paketi otomatik olarak yenilenir.

 • VINN 3G Modem cihaz; 21.6 Mbps hızı sağlayabilmesi şartıyla Turkcell’in portföyünde yer alan cihaz modellerinden herhangi birini ifade etmektedir. Turkcell’in 21.6 Mbps hızında herhangi bir marka ve modelde modem cihazı verme hakkı saklıdır.

 • Aylık paket (1 GB) ile 800.000 e-posta okuyabilir, 160.000 Web sayfasına girebilir, 3.200 şarkı, 32 bölüm dizi veya 4 film indirebilirsiniz.
  Sitelerden içerik indirdiğinizde, içerik bedelini ayrıca ödemeniz gerekir.

 • 24. Ayın sonunda, iptal talebi iletilmediği sürece, güncel standart 4GB ekonomik internet paketiniz, otomatik olarak yenilenmeye devam eder.

 • Kampanya taahhüt süresi sonunda aboneler, 4GB’lık 3G Internet Paketinin güncel kontratsız tarife fiyatları ile ücretlendirilmeye devam ederler.

 • Evet. Paketinizin %80’ini kullandığınızda ve paketiniz bittiğinde kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.

 • Kampanyadan kredi kartı ile yararlanamazsınız.

 • Hayır, yurt dışı dolaşımı sırasında yapılan kullanımlar, güncel Turkcell Dünya Tarifesi ile ücretlendirilecektir.

 • Mevcut data hattınız varsa, yine de yararlanabilirsiniz. Ancak hattınız, 2G data hattı ise, hattınızı 3G internet hattına çevirmeniz gerekir. Mevcut data hattınız ile kampanyadan yararlanmanız durumunda, TGM Ruhsat TGM kullanım ve Yeni Tesis vergileri yansımayacağından ödeyeceğiniz yukarıda belirtilen toplam fatura tutarları düşer.

 • Hızınız, bir sonraki paketiniz yenilendiğinde otomatik olarak geri gelir. Ancak hemen hıza ihtiyaç duyuyorsanız, o aya özel olarak tek kullanımlık EK PAKET'lerden alabilirsiniz. Bunun için VINN cihazınızı kullanarak EKPAKETXGB yazıp 2222'ye gönderebilirsiniz.

 • Abonenin kampanya koşullarına aykırı davranması ve/veya faturasını ödememesi, kampanya iptali, varsa internet paketini iptal etmek istemesi, hattın iptali, devri ve hattını devretmesi/başka bir operatöre taşıması, tarife değişikliği durumlarında faturasına erken iptal ücreti yansır.

 • İptal talebi verdiğiniz zaman kampanyanız iptal olur.Kampanya kapsamında satın alınan hattın kampanya süresi içinde iptal edilmesi, kampanyadan ayrılmak istenmesi, hattın başka operatöre taşınması, faturasının son ödeme tarihinde ödenmemesi, hattın borcundan dolayı kullanıma kapatılması veya ödeme tipi değişikliği hallerinde, bir sonraki ay erken iptal ücreti yansıtılacaktır.
  Cihaz için erken iptal ücreti: Kampanya kapsamında sağlanan vergiler dahil cihaz taksit tutarının, sözleşmenin feshedildiği tarihe kadar tahsil edilmeyen kısmı ilgili hattın Mobil İletişim Hizmet Faturasına söz konusu tarihi takip eden fatura döneminde bir kerede yansıtılır.
  Data paketi için erken iptal ücreti: Paketin tanımlandığı tarihten sözleşmenin feshedildiği tarihe kadar Turkcell tarafından verilen data faydaları için sağlanan indirim bedelleri toplamı veya eğer bu tutara göre abone lehine olacaksa söz konusu aykırılığın gerçekleştiği tarihten taahhüt süresi bitimine kadar Turkcell’e ödenmesi gereken data faydalarının KDV, ÖİV dahil aylık paket bedelleri toplamı cezai bedel olarak ilgili her bir Hattımızın Kampanyanın iptalinden sonraki ilk Mobil İletişim ilgili hattın Mobil İletişim Hizmet Faturasına söz konusu tarihi takip eden fatura döneminde bir kerede yansıtılır.

 • Turkcell Mağazaları’ne, Kurumsal Çözüm Merkezleri’ne giderek ya da müşteri yöneticiniz ile görüşerek talepte bulunmalısınız.
  Faturalı 3G internet hattınız ile sms gönderebilirsiniz. 3G modem yazılımınız üzerinden gönderdiğiniz sms ler standart sms tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

 • Ödeme tipi değişikliğinde kampanya iptal olur, numara değişikliğinde devam eder.

 • Hayır, Kampanyayı başka bir hatta devredemezsiniz.

 • Turkcell, 3G internet paketlerinin geçerlilik tarihlerinde ve/veya ücretlendirmelerinde önceden haber vermeden değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  Turkcell’in söz konusu hizmetin ticari amaçlarla veya haberleşme amacı dışında kullanılması ve suistimal hallerinde paket kullanımlarını kısıtlama ve hızını düşürme hakkı saklıdır.