Turkcell Teklifleri

24 ay boyunca kontrat vereceğiniz tarifeyi seçin, yeni BlackBerry 10 deneyimini yaşayabileceğiniz BlackBerry modellerinden birine sahip olun.
Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Tarife PaketiYeni Platin Business StarYeni Süper Star

Yeni Full AvantajYeni Süper Avantaj
Kontrat Süresi24 ay24 ay
24 ay24 ay
Ses Paketi10.000 DK Şirket içi + 9.000 DK Her Yöne10.000 DK Şirket içi + 1.500 DK Her Yöne
10.000 DK Şirket içi +
1.500 DK Her Yöne
10.000 DK Şirket içi +
1.500 DK Turkcell'lilere

SMS Paketi 250 SMS Her Yöne100 SMS Her Yöne
250 SMS Her Yöne100 SMS Her Yöne
İnternet Paketi5 GB2 GB
5 GB2 GB
BlackBerry Q10185,50 TL177 TL
168,50 TL160 TL

Kampanya kapsamında seçtiğiniz tarife ve cihaz paketine ek olarak opsiyonel internet ve/veya SMS paketi de seçebilirsiniz. Kampanya kapsamında seçilebilecek data ve SMS paketi seçenekleri ve ücretleri (KDV ve ÖİV dahil) aşağıdaki tablolarda yer almaktadır.

Opsiyonel İnternet paketi seçenekleriFiyat
500 MB 15 TL
2 GB 25 TL
5 GB 35 TL
10 GB 55 TL


Kampanya kapsamında seçtiğiniz tarife ve cihaz paketine ek olarak opsiyonel SMS paketi de seçebilirsiniz. Kampanya kapsamında seçilebilecek SMS paketi seçenekleri ve ücretleri (KDV ve ÖİV dahil) aşağıdaki tablolarda yer almaktadır.

Opsiyonel SMS PaketleriKDV & ÖİV Dahil Ücretler
SMS 1006 TL
SMS 50015 TL
SMS 100020 TL
SMS 300025 TL

"Kurumsal Tarifeli BlackBerry 10 Cihaz Kampanyası" kapsamında sunulan paketlerden ödenmemiş faturası olmayan, borçtan kapanmış herhangi bir hattı bulunmayan ve seçilen cihazın içinde bulunduğu kategorinin (Tablo 1) katılım koşullarını (Tablo 2) sağlayan Turkcell kurumsal faturalı aboneler faydalanabilir.

Tablo 1 - CihazlarKategoriler
BlackBerry Q10Yüksek

Tablo 2- KategorilerDüşük Orta Yüksek
Satış KanalıTIM KanalıKurumsal Müşteri Yöneticisi Kanalı ve Kurumsal Çözüm MerkezleriTIM KanalıKurumsal Müşteri Yöneticisi Kanalı ve Kurumsal Çözüm MerkezleriTIM KanalıKurumsal Müşteri Yöneticisi Kanalı ve Kurumsal Çözüm Merkezleri
Firma Abonelik Yaşı12 ay12 ay12 ay12 ay12 ay12 ay
Son 6 Ay Fatura Toplamı*150 TL 250 TL 250 TL*

* Şahıs şirketleri için yüksek kategori cihazlarda son 6 ay fatura toplamı kriteri 500 TL olacaktır.

Daha Fazla Bilgi

 • Turkcell Tarife değişikliği yapma hakkını saklı tutar. Tarifelerin kapsamında içerik veya fiyat olarak meydana gelecek değişiklikten, kampanyaya katılmış aboneler de etkilenecektir.
 • Kampanya stoklarla sınırlıdır.
 • Paket fiyatlarına %18 KDV, ses ve SMS için %25 ÖİV, internet için %5 ÖİV dahildir.
 • Yurt dışı dolaşımı sırasında yapılan kullanımlar, güncel Turkcell Dünya Tarifesi ile ücretlendirilecektir.
 • Arıza/İade: Kampanya kapsamındaki cep telefonunda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Turbo İnternet Paketlerinde POP3, IMAP, SMTP protokolleri üzerinden yapılan e-posta veri alışverişleri paketinizin kotasından düşmez.
 • Turbo İnternet Paketlerinde abonenin ulaşabileceği üst bağlantı hızı 43.2 Mbps’dir. Üst bağlantı hızları kapsama alanına, coğrafi koşullara, şebeke yoğunluğuna, kullanılan cihaza ve bağlanılan siteye göre değişebilir. Turbo İnternetin hızını daha iyi deneyimleyebilmek için “Dual Carrier” (Çift Taşıyıcılı) cihazlarla bağlanmanızı tavsiye ederiz. Bu hızlardan faydalanabilmek için abonelerin 3G abonesi olmaları gerekmektedir. 3G yazıp 7777’ye göndererek 3G’nin avantajlı dünyasından yararlanabilirsiniz.
 • 5 GB Turbo ve 10 GB Turbo İnternet Paketi şebekede 1. önceliklendirme özelliğine sahiptir. Önceliklendirme özelliği abonenin şebeke yoğunluğunda bağlanılan siteden alabileceği indirme ve yükleme bant genişliğini (download&upload bandwith) etkileyecektir. 1. öncelikteki aboneler bant genişliğinden en fazla yararlanacaklardır. Önceliklendirmede aboneye sunulan bant genişliği kapsama alanına, coğrafi koşullara, şebeke yoğunluğuna, kullanılan cihaza ve bağlanılan siteye göre değişebilir. Bu önceliklerden faydalanabilmeniz için 3G abonesi olmanız gerekmektedir.
 • Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  Paket sadece internet erişim noktası kullanılarak yapılan yurt içi bağlantılarda geçerlidir. İnternet erişim noktası, BlackBerry cihazları tarafından kullanılan BlackBerry erişim noktaları pakete dahil değildir.
 • Detaylı bilgiler SSS bölümünde yer almaktadır.
Turkcell Kurumsal Satış
0532 757 22 22
Kurumsal Müşteri Yöneticisi
 • Turbo İnternet Paketlerinde abonenin ulaşabileceği üst bağlantı hızı 43.2 Mbps’dir. Üst bağlantı hızları kapsama alanına, coğrafi koşullara, şebeke yoğunluğuna, kullanılan cihaza ve bağlanılan siteye göre değişebilir. Turbo İnternetin hızını daha iyi deneyimleyebilmek için “Dual Carrier” (Çift Taşıyıcılı) cihazlarla bağlanmanızı tavsiye ederiz. Bu hızlardan faydalanabilmek için 3G abonesi olmanız gerekmektedir. 3G yazıp 7777’ye göndererek 3G’nin avantajlı dünyasından yararlanabilirsiniz.

 • Turbo İnternet Paketlerinde POP3, IMAP, SMTP protokolleri üzerinden yapılan e-posta veri alışverişleri paketinizin kotasından düşmez.

 • Kampanya kapsamında faturanıza, paket seçiminiz doğrultusunda Platin Business Star, Süper Star, Star, Full Avantaj, Süper Avantaj, Avantaj tarifelerinin kampanya kapsamındaki aylık indirimli bedeli ve buna ek olarak aylık cihaz taksiti yansıyacaktır. Ayrıca seçildiyse 500 MB/2GB/5 GB/10 GB internet paketi ve SMS 100/500/1000/3000 paket bedelleri de dahildir.

 • 29 Nisan öncesinde kampanyaya katılan abonelerimiz, dilerlerse kampanya kapsamında Turbo paketlere geçiş yapabilirler.

 • Önceliklendirme özelliği, şebeke yoğunluğunda bağlandığınız siteden alabileceğiniz indirme ve yükleme bant genişliğini (download & upload bandwith) etkileyecektir. 1. öncelikteki aboneler bant genişliğinden en fazla, 2. öncelikteki aboneler bant genişliğinden en az yararlanacaklardır. Önceliklendirmede size sunulan bant genişliği kapsama alanına, coğrafi koşullara, şebeke yoğunluğuna, kullanılan cihaza ve bağlanılan siteye göre değişebilir. Bu önceliklerden faydalanabilmeniz için 3G abonesi olmanız gerekmektedir.

 • Kampanya kapsamındaki her bir cihazla sunulan Paketcell Tarife gurubu içinde yer Platin Business Star, Süper Star, Star, Full Avantaj, Süper Avantaj, Avantaj paketleri tarife bağımlı paketler olup, paket içerikleri kullanımı fatura kesim tarihi ile birlikte başlayacaktır. Eğer müşteri mevcutta kontratlı olarak bu tarifelerden birinde ise ve aynı tarife ile kampanyadan faydalanmak istiyorsa kampanya sözleşmesi sisteme tanımlanınca bu tarifelerin kampanyalı haline geçirilecektir. Taahhüt Süresi 24 fatura dönemi ile kampanya faydasının tanımlanmasından ilk fatura kesim tarihine kadar geçen sürenin toplamından oluşmaktadır.

  *Abone paketi almak istediği zaman paket anında aktif edilecektir ve paket ücreti “(paket ücreti/ilgili ayın gün sayısı) “paketin hatta aktif tanımlı olduğu gün sayısı” şeklinde hesaplanarak ilk faturasına yansıtılacaktır.

  *Paketin alındığı ilk fatura dönemi sonrasında paket fatura kesim tarihi dikkate alınarak yenilenecektir ve faturasına paketin tam ücreti yansıtılacaktır.

 • Kampanyaya katılırken opsiyonel internet/sms paketi talep edilmesi durumunda; Taahhüt Süresi 24 fatura dönemi ile opsiyonel Internet/SMS Paketinin tanımlanmasından ilk fatura kesim tarihine kadar geçen sürenin toplamından oluşmaktadır.

 • Tarifelerin paket aşım ücretleri abonelerin güncel tarife paket aşım ücretleri ile aynı olacaktır. Mevcut ücretlendirmede Paketcell kapsamında sunulan Platin Business Star, Super Star, Star, Full Avantaj, Super Avantaj, Avantaj, Full Eko, Super Eko ve Eko tarife paketleri dahilinde sunulan konuşma süreleri aşıldığında her yöne 46,25 KR/DK, tarife kapsamındaki veya opsiyonel SMS paketi aşıldığında 33,25 KR/SMS ve tarife kapsamındaki internet paketi aşıldığında 6KR/MB, opsiyonel internet paketi aşıldığında 100 MB’a kadar yapacağınız kullanımlar 5 TL olarak ücretlendirilecektir. Kullanıma devam ederdeniz her 100 MB / 5 TL olarak ücretlendirilirsiniz. Aşım ücretlerindeki değişikliklerden kontratlı aboneler de etkilenecektir.

 • Paket dahilinde sunulan Turkcell servisleri (ses/SMS/data) bir fatura dönemi için geçerlidir. Bir sonraki aya devrolmaz.

 • KALAN yazıp 2222'ye ücretsiz kısa mesaj göndererek öğrenebilirsiniz.

 • Evet. Paketinizin %80’ini kullandığınızda ve paketiniz bittiğinde kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.

 • Hayır, yurt dışı dolaşımı sırasında yapılan kullanımlar, güncel Turkcell Dünya Tarifesi ile ücretlendirilecektir.

 • Kampanya taahhüt süresi boyunca paket değişikliği yapılabilecektir. Tarifeler kendi arasında (Super Star, Star, Full Avantaj, Super Avantaj, Avantaj, Full Eko, Super Eko ve Eko), internet paketleri kendi arasında (500 MB/2 GB/5 GB /10 GB) ve SMS paketleri de kendi aralarında değiştirilebilecektir. 1 defa bir alt içeriğe sahip pakete, istenildiği kadar ise daha geniş içeriğe sahip olan pakete geçiş yapılabilecektir. Bu kapsamda taahhüt süresi boyunca tarife ya da internet paketi seçeneğinden biri 1 kez alt içeriğe sahip pakete geçirilebilecektir. Aynı ay içerisinde 1’den fazla kez tarife ya da 1’den fazla kez data paketi değiştirilebilir.
  Kampanya kapsamında sadece ilgili cihazın birlikte seçilebildiği paketler arasında paket değişikliği yapılabilecektir.

 • Kampanya kapsamında sunulan cihazlardan herhangi birisiyle seçilen Platin Business Star, Süper Star, Star, Full Avantaj, Süper Avantaj, Avantaj tarifeli paketlerden herhangi birinin 24 fatura dönemi sonunda veya kampanya iptalinde, aboneler, kontratta seçtikleri tarifelerinin güncel kontratsız tarife fiyatları ile ücretlendirilmeye devam ederler.

 • Kampanya iptal edilirse müşterilerin seçtiyse opsiyonel SMS/internet paketleri de iptal olur ve internet/SMS kullanımı yaptıklarında standart tarife üzerinden ücretlendirilirler. Kampanya sona erdiğinde ise seçilen internet/SMS paketinin kontratsız güncel bedeli ile ücretlendirilmeye başlayarak internet/SMS paketi kullanımına devam ederler.

 • Abonenin kampanya koşullarına aykırı davranması ve/veya faturasını ödememesi, kampanya iptali, varsa internet paketini iptal etmek istemesi, hattın iptali, devri ve hattını devretmesi/başka bir operatöre taşıması, tarife değişikliği durumlarında faturasına erken iptal ücreti yansır.

 • Cihaz için erken iptal ücreti: Kampanya kapsamında sağlanan vergiler dahil cihaz taksit tutarının, sözleşmenin feshedildiği tarihe kadar tahsil edilmeyen kısmı ilgili hattın Mobil İletişim Hizmet Faturasına söz konusu tarihi takip eden fatura döneminde bir kerede yansıtılır. Kredi kartı ödeme tipini seçen müşteriler için ise kalan cihaz taksitleri Kredi Kartı ekstresine yansımaya devam eder. Mobil İletişim Hizmet faturası aracılığıyla ek olarak herhangi bir cihaz ücreti alınmaz.
  Tarife/Data/SMS paketi için erken iptal ücreti: Paketin tanımlandığı tarihten sözleşmenin feshedildiği tarihe kadar Turkcell tarafından verilen ses-SMS-data faydaları için sağlanan indirim bedelleri toplamı veya eğer bu tutara göre abone lehine olacaksa söz konusu aykırılığın gerçekleştiği tarihten taahhüt süresi bitimine kadar Turkcell’e ödenmesi gereken ses-SMS-data faydalarının KDV, ÖİV dahil aylık paket bedelleri toplamı cezai bedel olarak ilgili her bir Hattımızın Kampanyanın iptalinden sonraki ilk Mobil İletişim ilgili hattın Mobil İletişim Hizmet Faturasına söz konusu tarihi takip eden fatura döneminde bir kerede yansıtılır.

 • Turkcell Mağazaları’ne, Kurumsal Çözüm Merkezleri’ne giderek ya da müşteri yöneticiniz ile görüşerek talepte bulunmalısınız.

 • Ödeme tipi değişikliğinde kampanya iptal olur, numara değişikliğinde devam eder.

 • Kampanya katılım koşullarını sağlayan başka bir kurumsal faturalı hatta devredilebilir.

 • Evet. Kampanya bitiminde kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.

 • Müşteri hizmetlerini arayarak yapabilirsiniz.

Kapat
Yardım ister misiniz?