Daha Fazla Bilgi

 • Paket fiyatlarına %18 KDV, internet için %5 ÖİV dahildir.
 • Yeni data paketi ücretlerinden son 120 gün içinde yeni açılan veya diğer operatörden gelen hatlar veya Sessiz Vınn (15 Kasım 2015 tarihinden önce açılmış ve 15 Kasım-15 Aralık 2015 tarihleri arasında hiç data kullanımı olmayan hatlar) veya 1 Ocak 2016 tarihi ve öncesinde açılmış ses hatlarımız olup, bu hatlar arasından 1 Ocak 2016 tarihi ve sonrasında data hattına çevirdiğimiz hatlarımızla(“Ses Hatları”) yararlanabilir.
 • Kampanya kapsamında sunulan cihazlar için “Limit Puan Uygulaması” bulunmaktadır. Limit Puan Uygulaması kapsamında firma adına kayıtlı tüm hatlardaki kullanım ve ödeme alışkanlıklarınız değerlendirilerek adınıza bir limit puan belirlenir.
 • Tüm paketler yurt içinde geçerlidir. Yurt dışı kullanımlar ayrıca ücretlendirilir.
 • Taahhüt Süresi 24 aydır. Taahhüt süresi sona erdikten sonra, aynı tarife üzerinden standart tarife bedeliyle ücretlendirilirsiniz.
 • 3G bağlantısı, kapsama alanına, coğrafi koşullara göre değişiklik gösterebilir. 3G internet hızı şebeke yoğunluğuna, kullanılan cihaza ve bağlanılan siteye göre değişebilir. Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Akıllı cihazınızın işletim sistemi ve cihazınızın içinde bulunan bazı uygulamalar otomatik olarak internetten bilgi almaktadır, kullanılan datalar, data paketiniz varsa paketinizden düşecektir yoksa tarifenizden ücretlendirilecektir.

Yeni Hatlar veya Sessiz Vınn'lar Mevcut Hatlar
CihazlarTemlik Bedelleri2 GB + Tablet5 GB + Tablet8 GB + Tablet15 GB + Tablet25 GB + Tablet50 GB + Tablet2 GB + Tablet5 GB + Tablet8 GB + Tablet
15 GB + Tablet25 GB + Tablet50 GB + Tablet
Samsung T11623,31 TL38,31 TL46,31 TL56,31 TL72,31 TL116,31 TL186,31 TL40,31 TL50,31 TL60,31 TL76,31 TL120,31 TL190,31 TL

Kurumsal Tablet Fırsat Kampanyası taahütnamesi için tıklayınız.

Turkcell Kurumsal Satış
Kurumsal Müşteri Yöneticisi
  • Müşterilerimiz, üzerinde kontratlı internet paketi bulunan MGB hatları ile kampanyaya katılmak isterlerse, hat/hatları üzerindeki kontratlı internet paketlerini iptal ederek kampanyadan yararlanabilir.
  • Kampanyadan faydalanabilmek için katılım kriterleri ve OLM puanlarının katılım için uygun olması gerekmektedir.
  • Kampanya kapsamında sunulan cihazlar için “Limit Puan Uygulaması” bulunmaktadır. Limit Puan Uygulaması kapsamında firmanız adına kayıtlı tüm hatlardaki kullanım ve ödeme alışkanlıklarınız değerlendirilerek firmanız adına bir limit puan belirlenir.
  • Seçtiğiniz cihaz tekliflerine sahip olmak için limit puanınızın, en az kampanya kapsamında sunulan cihaz için belirlenmiş limit puan kadar olması gereklidir.
  • Limit puan uygulaması ile ilgili detaylı bilgiyi Müşteri Hizmetlerinden, Kurumsal Müşteri Yöneticinizden, Kurumsal Çözüm Merkezleri’nden ya da Turkcell İletişim merkezlerinden edinebilirsiniz.
  • Seçtiğiniz cihaz tekliflerine sahip olmak için limit puanınızın, en az kampanya kapsamında sunulan cihaz için belirlenmiş limit puan kadar olması gereklidir. Kurumsal Turbo İnternet Paketi'ne Ek Bedelsiz 3G'li Tablet Kampanyası kapsamında sunulan cihazlar için belirlenen limit puanlar “Katılım Koşulları” bölümünde yer almaktadır.
  • Limit puanınız yeterli olsa dahi, son ödeme tarihi geçmiş ama ödenmemiş faturanızın bulunmaması, firma adına kayıtlı hatlardan hiçbirinin abonelik sözleşmesine aykırı durumlar sebebi ile kapalı olmaması ve yine aynı firma adına kayıtlı hatlardan herhangi biri için önceden katılıp kontrat süresinden önce iptal gerçekleştiği için hesaplanıp fatura edilmiş ancak ödenmemiş erken iptal bedeli bulunmaması gereklidir.
  • Limit puanınız ile detaylı bilgiyi Müşteri Hizmetlerinden, Kurumsal Müşteri Yöneticinizden, Kurumsal Çözüm Merkezleri’nden ya da Turkcell İletişim merkezlerinden edinebilirsiniz. İstanbul ilinde şahıs şirketi sahibi limit puanı yeterli olmayan müşterilerimiz hiçbir ek ücret ödemeden banka kredili teklilerimizden yararlanmak için Turkcell Mağazalarına başvurabilirler.
  • Aynı NCST ile birbirine bağlı hatlar için kampanya katılım limiti 20’dir. Bu tüm cihaz kampanya ve teklifleriniz kapsamaktadır. Kurumsal abonenin katılabileceği maksimum kampanya sayısı, abonenin 3 aydan eski faturalı hatların sayısının 2 katı ile de sınırlanır.
  • Banka kredili tekliflerden faydalanmak isteyen müşterilerimizin TC Kimlik Numarası ile birbirine bağlı hatlarından hiçbirinin son ödeme tarihi geçmiş ama ödenmemiş borcu olmaması ve abonelik sözleşmesine aykırı durumlar sebebi ile kapatılmamış olması gereklidir. Banka kredili tekliflerin müşteriye sunulabilmesi için; müşteriden onay alınarak bilgileri bankaya gönderilecek ve bankadan gelen kredi onayına göre teklif sunulacaktır. Eğer banka müşteri bilgilerini inceleyerek kredi onay vermez ise, bu teklifler sunulamayacaktır.
  • Müşterilerimizin kampanyaya cihaz yenileme kurgusu ile katılmak istemesi durumunda ayrıntılar ve sık sorulan soruların yanıtları: için tıklayınız.

 • Kampanya tanımlandığında kullanmaya başlayabilirsiniz. Kampanyanız başladığına dair bilgi, kısa mesaj ile telefonunuza iletilir.

 • Kampanya aboneliği devredilemez.
  Kullanılmayan haklar bir sonraki aya devredilemez, başka bir hatta transfer edilemez.
  Kampanya hattı abonenin başka bir hattına da devredilemez.

 • Data Paketleri Fiyatları yeni ve mevcut hatlar için farklılıaşmaktadır. Yeni hat son 120 gün için yeni tesis olan hattır.

  2 GB Yeni hatlar için 15 TL, Mevcut Hatlar için 17TL
  5 GB Yeni hatlar için 23 TL, Mevcut Hatlar için 27 TL
  15 GB Yeni hatlar için 53 TL, Mevcut Hatlar için 57 TL
  25 GB Yeni hatlar için 93 TL, Mevcut Hatlar için 97TL
  50 GB Yeni hatlar için 163TL, Mevcut Hatlar için 167 TL

 • SMS ile bilgilendirme yapılır. İnternet paketini kontrat sonunda iptal etmediğiniz sürece, güncel tarife ücreti üzerinden her ay yenilenir.

 • Kampanyaya katılan abonenin paketi dâhilinde sunulan kotasını doldurması durumunda 100 MB’a kadar yapacağı ek kullanımlar 5 TL olarak ücretlendirilecektir. Abone kullanıma devam eder ise her 100MB’ lık barem 5 TL olarak ücretlenmeye devam edecek, paket aşım bedeli maksimum 200 TL sınırına ulaştığı zaman abonenin kullanım hızı 1 kbps’ ye düşürülecektir. Abonenin mevcut paketi yenilendiği zaman kullanım hızı açılacaktır.

 • KALAN yazıp 2222’ye SMS göndererek öğrenebilirsiniz.

 • Hayır, geçerli olmayacaktır.

 • Stoklarla sınırlıdır.

 • Yeni Hatlar İçin Aylık İndirim BedeliMevcut Hatlar İçin Aylık İndirim Bedeli
  2 GB2422
  5 GB3632
  15 GB4642
  25 GB6662
  50 GB6662


 • Turkcell Mağazalarından ya da müşteri hizmetlerinden kampanyanızın iptali gerçekleşir ve cayma (erken iptal) bedeli yansır.

  • Taahhütnamede belirtilen yükümlülüklere kısmen veya tamamen uyulmaması durumunda ve/veya seçilen kampanyanın süresi sona ermeden kampanyadan ayrılmak istenmesi durumunda ve/veya taahhütnamede belirtilen her bir mobil hattı başka bir mobil operatöre taşındığı durumda söz konusu aykırılığın gerçekleştirildiği aydan itibaren taahhüt süresi bitimine kadar ödenmesi gereken vergiler dahil kalan cihaz taksitleri toplamı, söz konusu tarihi takip eden fatura döneminde Mobil hizmet faturasına bir kerede yansıtılır. Taahhüt kapsamında verilen fayda için ise; o güne kadar verilen Turkcell indirimleri toplamı ile taahhüt süresi sonuna kadar verilecek fayda bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamı hesaplanır ve müşteri lehine olan tutar esas alınarak takip eden fatura döneminde Mobil hizmet faturasına bir kerede yansıtılır. Söz konusu tutar ödenmeden kampanyaya katılan hattın başka birine devir edilmesi mümkün değildir. Taahhüt kapsamında verilen fayda için ise; yukarda belirtilen hesaba göre müşteri lehine olan tutar esas alınarak takip eden fatura döneminde Mobil hizmet faturasına bir kerede yansıtılır.
  • Banka kredili tekliflerin tercih edilmesi halinde, söz konusu tutar, bankaya devredilir. İlgili tutarın ödemesini, müşteri bankaya yapacaktır.

 • Hayır, yararlanamaz.

 • Evet yararlanabilir.