Turkcell Teklifleri

24 ayMobil İletişim Hizmet Faturası Ödeme Tipi
BB Q10+ 500 MB 90 TL
BB Q10+ 2 GB 100 TL
BB Q10+ 5 GB110 TL
BB Q10+ 10 GB 130 TL
BB 10+ BES10 117,90 TL
 • Yukarıdaki tablolarda yer alan ücretlere %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.
 • Kampanya kapsamında kurumsal abonelere sunulan paket tutarına cihazlardan bir tanesi ve yukarıdaki internet paketlerinden bir tanesi dahildir.
12 ayMobil İletişim Hizmet Faturası Ödeme Tipi
BB Q10+ 500 MB 153 TL
BB Q10+ 2 GB 163 TL
BB Q10+ 5 GB 173 TL
BB Q10 + 10 GB
193 TL
BB Q10+ BB10 BES180,90 TL
 • Yukarıdaki tablolarda yer alan ücretlere %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.
 • Kampanya kapsamında kurumsal abonelere sunulan paket tutarına cihazlardan bir tanesi ve yukarıdaki internet paketlerinden bir tanesi dahildir.
İnternet Paketli BlackBerry 10 Cihaz Kampanyası" kapsamında sunulan paketlerden ödenmemiş faturası olmayan, borçtan kapanmış herhangi bir hattı bulunmayan ve seçilen cihazın içinde bulunduğu kategorinin (Tablo 1) katılım koşullarını (Tablo 2) sağlayan Turkcell kurumsal faturalı aboneler faydalanabilir.

Tablo 1 - CihazlarKategoriler
BlackBerry Q10Yüksek

Tablo 2 - KategorilerDüşük Orta Yüksek
Satış KanalıTIM kanalıKurumsal Müşteri Yöneticisi Kanalı ve Kurumsal Çözüm MerkezleriTIM kanalıKurumsal Müşteri Yöneticisi Kanalı ve Kurumsal Çözüm MerkezleriTIM kanalıKurumsal Müşteri Yöneticisi Kanalı ve Kurumsal Çözüm Merkezleri
Firma Abonelik Yaşı12 ay12 ay12 ay12 ay12 ay12 ay
Son 6 Ay Fatura Toplamı*150 TL 250 TL 250 TL*
 • * Şahıs şirketleri için yüksek kategori cihazlarda son 6 ay fatura toplamı kriteri 500 TL olacaktır.

Daha Fazla Bilgi

 • Kampanya stoklarla sınırlıdır.
 • Paket fiyatlarına %18 KDV, ses ve SMS için %25 ÖİV, internet için %5 ÖİV dahildir.
 • Yurt dışı dolaşımı sırasında yapılan kullanımlar, güncel Turkcell Dünya Tarifesi ile ücretlendirilecektir.
 • Arıza/İade: Kampanya kapsamındaki cep telefonunda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş 'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Turbo İnternet Paketlerinde POP3, IMAP, SMTP protokolleri üzerinden yapılan e-posta veri alış verişleri paketinizin kotasından düşmez.
 • Turbo İnternet Paketlerinde abonenin ulaşabileceği üst bağlantı hızı 43.2 Mbps’dir. Üst bağlantı hızları kapsama alanına, coğrafi koşullara, şebeke yoğunluğuna, kullanılan cihaza ve bağlanılan siteye göre değişebilir. Turbo İnternetin hızını daha iyi deneyimleyebilmek için “Dual Carrier” (Çift Taşıyıcılı) cihazlarla bağlanmanızı tavsiye ederiz. Bu hızlardan faydalanabilmek için abonelerin 3G abonesi olmaları gerekmektedir. 3G yazıp 7777’ye göndererek 3G’nin avantajlı dünyasından yararlanabilirsiniz.
 • 5 GB Turbo ve 10 GB Turbo İnternet Paketi şebekede 1. önceliklendirme özelliğine sahiptir. Önceliklendirme özelliği abonenin şebeke yoğunluğunda bağlanılan siteden alabileceği indirme ve yükleme bant genişliğini (download&upload bandwith) etkileyecektir. 1. öncelikteki aboneler bant genişliğinden en fazla yararlanacaklardır. Önceliklendirmede aboneye sunulan bant genişliği kapsama alanına, coğrafi koşullara, şebeke yoğunluğuna, kullanılan cihaza ve bağlanılan siteye göre değişebilir. Bu önceliklerden faydalanabilmeniz için 3G abonesi olmanız gerekmektedir.
 • Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  Paket sadece internet erişim noktası kullanılarak yapılan yurt içi bağlantılarda geçerlidir. İnternet erişim noktası, BlackBerry cihazları tarafından kullanılan BlackBerry erişim noktaları pakete dahil değildir.
 • Detaylı bilgiler SSS bölümünde yer almaktadır.
Turkcell Kurumsal Satış
0532 757 22 22
Kurumsal Müşteri Yöneticisi