Daha Fazla Bilgi

Tarife / Paket Adı Tarife İçeriği Tarife Ücreti Ek Ödeme
Samsung Galaxy Ace
+ Star Paket Yeni Müşteri (YM)

Şirketiçi: 5.000 dk.

Turkcell: 5.000 dk.

Her Yöne: 3.000 dk.

89 TL +0 TL
Samsung Galaxy Ace
+ Star Paket Mevcut Müşteri (MM)

Şirketiçi: 5.000 dk.

Turkcell: 5.000 dk.

Her Yöne: 3.000 dk.

89 TL + 10 TL

Kampanya kapsamında tarife seçimine ek olarak internet paketi de (250 MB, 1 GB ya da 4 GB) seçilebilecektir. İnternet paketi seçimi zorunlu değildir. Ancak eğer internet paketi seçimi yapılırsa 24 ay boyunca internet paketi de taahhüde dahil edilecektir.

 • Kampanya taahhütnamesi için tıklayınız.
 • Kampanya ile detaylı bilgiler “Daha Fazla Bilgi” bölümünde yer almaktadır.

Katılım Koşulları:

Fatura teslim adresi Bursa, Tekirdağ, Şanlıurfa, Samsun illerinden herhangi birinde olan müşterilerden;


Mevcut Turkcell Müşterileri İçin Katılım Koşulları :
"Ayın İlleri -Akıllı Telefon Kampanyası"ndan 12 aydan uzun süreli ve firma bazında son 4 aylık toplam fatura tutarının 250TL ve üzeri olan ve fatura teslim adresleri ilgili 4 ilden birinde olan kurumsal faturalı Turkcell aboneleri yararlanabilir. Bu abonelere hem "Mobil İletişim Hizmet Faturası" ödeme tipi hem de "Kredi Kartlı" ödeme tipi alternatif olarak sunulacaktır. Bu kriteri karşılamayan abonelere yine fatura teslim adresleri 4 ilden birinde olduğu takdirde "Kredi Kartlı" ödeme tipi olan paketler sunulacaktır.Abonenin hattında herhangi bir temlikli Turkcell kampanyası ya da İşteCep kampanyası tanımlı ise abone Ayın İlleri Akıllı Telefon Kampanyası'ndan yararlanamaz.

Yeni Müşteriler İçin Katılım Koşulları:
Ayın İlleri Kampanyası ile son 7 gün içinde; Turkcell'den yeni kurumsal faturalı hat alan, diğer operatörden hattını Turkcell kurumsala faturalıya taşıyan, hattını Turkcell bireyselden Turkcell faturalı kurumsala ya da şahıstan şahıs şirketine devreden hat sahipleri, fatura teslim adresi ilgili 6 ilden birinde olduğu takdirde "Ayın İlleri-Akıllı Telefon Kampanyası"ndan "Kredi Kartlı" ödeme tipi ile faydalanabilirler.
 • Kredi kartlı tekliflerde 24 aylık cihaz temlik bedeli abonenin anlaşmalı kredi kartından tahsil edilecek, paket dahilinde verilen Turkcell Servislerinin/Tarifelerinin bedeli abonenin Mobil İletişim Faturasına aylık olarak yansıtılacaktır.
 • "Ayın İlleri Akıllı Telefon Kampanyası"ndan, başka aktif cihazlı kampanyası olmayan hatlar yararlanabilir.
 • "Ayın İlleri Akıllı Telefon Kampanyası" taahhütnamesi için tıklayınız.
 • Kredi kartlı kurgu ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

  Kullanım:

 • Kampanya kapsamında sunulan Star Paketi tarife bağımlı paket olup, paket içerikleri kullanımı fatura kesim tarihi ile birlikte başlayacaktır. Eğer müşteri mevcutta bu tarifelerden birinde ise kampanya sözleşmesi sisteme tanımlanınca bu tarifelerin kampanyalı haline geçirilecektir.
 • Kampanya kapsamında internet paketi seçimi de yapıldıysa internet paketleri kampanya sözleşmesi sisteme tanımlanınca aktifleşecektir.
 • Kampanyadan yararlanan aboneler, 24 aylık taahhüt süresi içinde dilerlerse Super Star ve Full Star tarife paketleri arasında değişiklik yapabilirler. İnternet paketi de alan müşteriler internet paketleri arasında da kontrat süresi boyunca geçiş yapabilirler. Paket değişikliği kampanyaya katılınan ilk ay haricindeki aylarda yapılabilir. (Geçiş yapılabilecek paketler, içerikleri ve ücret bilgileri aşağıdaki tabloda yer almaktadır.)

Tarife / Paket Adı Tarife İçeriği Tarife Ücreti Ek Ödeme
Samsung Galaxy Ace
+ Super Star Paket Yeni Müşteri (YM)
Şirketiçi: 5.000 dk.
Turkcell: 5.000 dk.
Her Yöne: 3.000dk
SMS: 500
Data: 1 GB
109 TL +0 TL
Samsung Galaxy Ace
+ Super Star Paket Mevcut Müşteri (MM)
Şirketiçi: 5.000 dk.
Turkcell: 5.000 dk.
Her Yöne: 3.000 dk.
SMS: 500
Data: 1 GB
109 TL + 4 TL
Samsung Galaxy Ace
+ Full Star Paket Yeni Müşteri (YM)
Şirketiçi: 5.000 dk.
Turkcell: 5.000 dk.
Her Yöne: 3.000 dk.
SMS: 1.000
Data: 4 GB
119 TL +0 TL
Samsung Galaxy Ace
+ Full Star Paket Mevcut Müşteri (MM)
Şirketiçi: 5.000 dk.
Turkcell: 5.000 dk.
Her Yöne: 3.000 dk.
SMS: 1.000
Data: 4 GB
119 TL + 11 TL

 • Kampanya kapsamında faturanıza, paket seçiminiz doğrultusunda Star, Süper Star veya Full Star tarifelerinin kampanya kapsamındaki aylık indirimli bedeli ve buna ek olarak aylık cihaz taksiti faturanıza yansıyacaktır. Detaylı bilgiler kampanya taahhütnamesinde yer almaktadır.
 • “Ayın İlleri Akıllı Telefon Kampanyası” kapsamında bulunan tarife bağımlı paketler, Kontratlı Paketler Kampanyası, Kontratlı Hoş Geldiniz Paketleri Kampanyası ve İşTcell Öncelikli İller Paketi ile birleştirilememektedir.
 • “Kontratlı Paketler Kampanyası” ya da “Kontratlı Hoşgeldin Paketleri Kampanyası”ndan yararlanan abonelerimiz Kurumsal Satış Temsilcileri ile görüşerek kampanyaya katılım koşullarını öğrenebilirler.
 • Kampanya kapsamında sunulan faydalar üçüncü şahıslara transfer edilemez, bir sonraki aya devretmez.
 • Tarifelerin paket aşım ücretleri abonelerin güncel tarife paket aşım ücretleri ile aynı olacaktır. Aşım ücretlerindeki değişikliklerden kontratlı aboneler de etkilenecektir. Mevcut ücretlendirmede paket dahilinde sunulan konuşma süreleri aşıldığında her yöne 41,5 kr/dk, SMS paketi aşıldığında 33,25 kr/SMS ve internet paketi aşıldığında 0,05 TL/MB üzerinden hesaplanarak ilgili hattın faturalarına yansıtılacaktır. Aşım ücretlerindeki değişikliklerden kontratlı aboneler de etkilenecektir.
 • Yurt dışı dolaşım sırasında yapılan kullanımlar güncel Turkcell Dünya Tarifesi ile ücretlendirilecektir.
 • Turkcell Tarife değişikliği yapma hakkını saklı tutar. Tarifelerin kapsamında içerik veya fiyat olarak meydana gelecek değişiklikten kampanyaya katılmış aboneler de etkilenecektir.
 • Kampanya kapsamında sunulan cihaz ve seçilen Star, Super Star ya da Full Star tarifeli paketlerden herhangi birinin 24 aylık kontrat bitiminde veya kampanya iptalinde aboneler kontratta seçtikleri tarifelerinin güncel kontratsız tarife fiyatları ile ücretlendirilmeye devam ederler.
 • Tarifeli paketlerle birlikte internet paketi de seçildiğinde kampanya iptal edilirse müşterilerin internet paketleri de iptal olur ve internet kullanımı yaptıklarında standart tarife üzerinden ücretlendirilirler. Kampanya sona erdiğinde ise seçilen internet paketinin kontratsız güncel bedeli ile ücretlendirilmeye başlayarak internet paketi kullanımına devam ederler.
 • Kampanya taahhüt süresi boyunca paket değişikliği yapılabilecektir. Tarifeler kendi arasında, varsa internet paketleri kendi arasında değiştirilebilecektir. 1 defa bir alt içeriğe sahip pakete, istenildiği kadar daha geniş içeriğe sahip olan pakete geçiş yapılabilecektir. Bu kapsamda taahhüt süresi boyunca tarife ya da internet paketi seçeneğinden biri 1 kez alt içeriğe sahip pakete geçirilebilecektir. Aynı ay içerisinde 1’den fazla kez tarife ya da 1’den fazla kez data paketi değiştirilebilir.
 • Kampanyadan Kredi Kartlı kurgu ile faydalanan aboneler alt içeriğe sahip pakete doğru geçiş yapamazlar. Ancak istenildiği kadar daha geniş içeriğe sahip olan pakete geçiş yapılabilecektir.
 • Kontrat süresinden önce kontratı iptal edilen veya kontratını iptal etmek isteyen aboneler için Turkcell faturasına yansıyacak cezai bedel ile kredi kartından tahsil edilecek kalan tutar mahsuplaşacaktır.
 • Abonenin kampanya koşullarına aykırı davranması ve/veya faturasını ödememesi, kampanya iptali, varsa internet paketini iptal etmek istemesi, hattın iptali, devri ve hattını devretmesi/başka bir operatöre taşıması, tarife değişikliği durumlarında faturasına cezai bedel yansır.
 • Cezai bedel, kampanya kapsamında sağlanan vergiler dahil cihaz taksit tutarının sözleşmenin feshedildiği tarihe kadar tahsil edilmeyen kısmı ve paketin tanımlandığı tarihten sözleşmenin feshedildiği tarihe kadar Turkcell tarafından verilen ses-SMS-data faydaları için sağlanan indirim bedelleri toplamıdır. Toplam cezai bedel ilgili hattın Mobil İletişim Hizmet Faturasına söz konusu tarihi takip eden fatura döneminde bir kerede yansıtılır.
 • Kampanya stoklarla sınırlıdır.
 • Paket fiyatlarına %18 KDV, ses ve SMS için %25 ÖİV, internet için %5 ÖİV dahildir.
 • Arıza/İade: Kampanya stoklarla sınırlıdır. Kampanyada kapsamındaki cep telefonunda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş 'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
Detaylı bilgiler SSS bölümünde yer almaktadır.
Turkcell Kurumsal Satış
 • Fatura teslim adresi Konya, Bursa, Tekirdağ, Şanlıurfa, Manisa, Samsun illerinden birinde olan müşterilerden;

  Mevcut Turkcell Müşterileri İçin Katılım Koşulları :
  • "Ayın İlleri -Akıllı Telefon Kampanyası"ndan 12 aydan uzun süreli ve firma bazında son 6 aylık toplam fatura tutarının 250TL ve üzeri olan ve fatura teslim adresleri ilgili 6 ilden birinde olan kurumsal faturalı Turkcell aboneleri yararlanabilir. Bu abonelere hem "Mobil İletişim Hizmet Faturası" ödeme tipi hem de "Kredi Kartlı" ödeme tipi alternatif olarak sunulacaktır. Bu kriteri karşılamayan abonelere yine fatura teslim adresleri 6 ilden birinde olduğu takdirde "Kredi Kartlı" ödeme tipi olan paketler sunulacaktır.Abonenin hattında herhangi bir temlikli Turkcell kampanyası ya da İşteCep kampanyası tanımlı ise abone Ayın İlleri Akıllı Telefon Kampanyası'ndan yararlanamaz.
  Yeni Müşteriler için Katılım Koşulları:
  • Ayın İlleri Kampanyası ile son 7 gün içinde; Turkcell'den yeni kurumsal faturalı hat alan, diğer operatörden hattını Turkcell kurumsala faturalıya taşıyan, hattını Turkcell bireyselden Turkcell faturalı kurumsala ya da şahıstan şahıs şirketine devreden hat sahipleri, fatura teslim adresi ilgili 6 ilden birinde olduğu takdirde "Ayın İlleri-Akıllı Telefon Kampanyası"ndan "Kredi Kartlı" ödeme tipi ile faydalanabilirler.
  • “Ayın İlleri Akıllı Telefon Kampanyası”ndan başka aktif cihazlı kampanyası olmayan hatlar yararlanabilir.
 • Kampanya kapsamında kurumsal abonelere sunulan paket tutarına kampanya kapsamında sunulan cihazlardan bir tanesi ve taahhüt ettiği tarifenin kampanya kapsamında sunulan indirimli bedeli - ve eğer abone ek olarak 250MB, 1GB ya da 4GB data paketi aldıysa bu paket bedelleri - dahildir.
  • Kampanya kapsamındaki her bir cihazlar sunulan Star Paketi tarife bağımlı paketler olup, paket içerikleri kullanımı fatura kesim tarihi ile birlikte başlayacaktır. Eğer müşteri mevcutta bu tarifelerden birinde ise kampanya sözleşmesi sisteme tanımlanınca bu tarifelerin kampanyalı haline geçirilecektir.
  • Kampanya kapsamında internet paketi seçimi de yapıldıysa internet paketleri kampanya sözleşmesi sisteme tanımlanınca aktifleşecektir.
 • Turkcell Mağazaları’ne, Kurumsal Çözüm Merkezleri’ne giderek ya da müşteri yöneticiniz ile görüşerek talepte bulunmalısınız
 • KALAN yazıp 2222'ye kısa mesaj göndererek öğrenebilirsiniz.
 • Evet. Paketiniz bittiğinde kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.
 • Paket dahilinde sunulan Turkcell servisleri (ses/SMS/data) bir fatura dönemi için geçerlidir. Bir sonraki aya devrolmaz.
 • Ödeme tipi değişikliğinde kampanya iptal olur, numara değişikliğinde devam eder.
 • Evet. Kampanya bitiminde kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.
 • Müşteri hizmetlerini arayarak yapabilirsiniz.
 • Kampanyadan "Mobil İletişim Hizmet Faturası" ödeme seçeneği ile yararlanan aboneler, 24 aylık taahhüt süresi içinde dilerlerse kampanya dahilindeki tarife paketleri arasında değişiklik yapabilirler. İnternet paketi de alan müşteriler internet paketleri arasında da kontrat süresi boyunca geçiş yapabilirler. Paket değişikliği kampanyaya katılınan ilk ay haricindeki aylarda yapılabilir. Kontrat süresi boyunca düşük ücretli paket yönüne doğru toplam bir kez (tarife ya da data paketi), yüksek ücretli paket yönüne doğru istendiği kadar paket değişikliği yapılabilir. Bu değişiklikte müşteriye ek bir bedel yansıtılmaz. Aynı ay içinde bir kez tarife - ve seçmeli olarak alındıysa bir kez data paketi- değişikliği yapılabilir. (Aynı ay içinde yüksek ücretli paket yönüne doğru hem tarife hem de seçmeli olarak alınan internet paketi değişikliği yapılabilir.)
  Kampanyadan "Kredi Kartlı Ödeme" seçeneği ile faydalanan aboneler ise tarife paketleri ve tarifelere ek olarak opsiyonel olarak aldıkları data paketleri arasında sadece yüksek ücretli paket yönüne doğru değişiklik yapabilirler.