Turkcell Teklifleri

Akıllı Telefonu olmayan ve son 3 ay data paketi kullanımı 50 MB ve altında olan kurumsal faturalı müşterilerimiz 500 MB internet paketi ile Samsung Galaxy Trend Lite’a ayda sadece 25 TL’ye sahip olabilecekler. Dileyen müşterilerimiz tarifelerine ek bedel ödemeden de akıllı telefona geçebilirler!

İnterneti içinde almak isterseniz,

Samsung Galaxy Trend Lite + İnternet PaketiKDV & ÖİV Dahil Ücret
500 MB25 TL
2 GB35 TL
5 GB50 TL
10 GB70 TL
Tarife AdıAylık Tarife Ücreti (KDV & ÖİV Dahil)Samsung Galaxy Trend Lite ileAylık Ek Bedel
Platin Business Star 130 TLEK BEDELSİZ
Super Star 120 TL
Full Avantaj 110 TL
Super Avantaj 100 TL
Star 95 TL
Full Eko90 TL
Super Eko80 TL+ 3 TL
Avantaj75 TL+ 4 TL
Eko55 TL+ 7 TL
Tarife AdıAylık Tarife Ücreti (KDV & ÖİV Dahil)Samsung Galaxy Trend Lite ileAylık Ek Bedel
Platin Business Star 130 TLEK BEDELSİZ
Super Star 120 TL
Full Avantaj 110 TL
Super Avantaj 100 TL
Star 95 TL
Full Eko90 TL
Super Eko80 TL
Avantaj75 TL
Eko55 TL+ 1,5 TL
Kampanya kapsamında abonelerimiz seçtikleri tarife ve cihaz paketine ek olarak opsiyonel internet, sms ve/veya servis paketi de seçebilirler. Opsiyonel paketler kampanya katılımı sırasında veya kampanya taahhüt süresi içinde sonradan alınabilir ve taahhüt süresi içinde kampanyadan bağımsız iptal edilebilir.

Kampanya kapsamında seçilebilecek data, sms ve paket seçenekleri ve ücretleri (tüm vergiler dahil) aşağıdaki tablolarda yer almaktadır.

Opsiyonel İnternet PaketiKDV & ÖİV Dahil Ücret
500 MB10 TL
2 GB20 TL
5 GB35 TL
10 GB55 TL


SMS PaketiKDV & ÖİV Dahil Ücret
SMS 1006 TL
SMS 50015 TL
SMS 100020 TL
SMS 300025 TL


Kampanya taahhüt süresince abonelerimiz dilerlerse opsiyonel internet ve sms paketleri arasında da paket değişikliği yapabileceklerdir.
Servis PaketiKDV & ÖİV Dahil Ücret
Turkcell Müzik3 TL
Goller Cepte5 TL
Baskonuş 10,5 TL

Kurumsal Akıllı Telefon Kampanyası, Kurumsal İnternet Paketli Telefon Kampanyası ve Kurumsal Yeni Hatlara Özel Akıllı Telefon Kampanyası kapsamında sunulan ilgili Akıllı Telefona Geçmek İsteyenlere Avantajlı Cihaz Tekliflerinden ödenmemiş faturası olmayan, borçtan kapanmış herhangi bir hattı bulunmayan ve seçilen cihazın içinde bulunduğu kategorinin (Tablo 1) katılım koşullarını (Tablo 2) sağlayan Turkcell Kurumsal faturalı hat sahibi olan müşteriler yararlanabilmektedir. Bu koşullara ek olarak; Samsung Galaxy Trend Lite Özel Teklifinden sadece, kampanyaya dahil edilen ilgili hatların son 3 aydır kullanıldığı cihazın Turkcell şebekesinde akıllı telefon kategorisinde kayıtlı olmaması ve kampanyaya dahil edilen ilgili hatların son 3 aylık mobil internet kullanımının 50 MB ve altında olması ve üzerinde herhangi bir mobil internet paketi tanımlı olmaması durumunda faydalanılabilir.

Cihaz ModeliKategori
Samsung Galaxy Trend Lite Düşük

KategorilerDüşükOrtaYüksek
Firma Abonelik Yaşı12 Ay12 Ay12 Ay
Son 6 Ay Fatura Toplamı*150 TL250 TL250 TL*
*Şahıs şirketleri için yüksek kategori cihazlarda son 6 ay fatura toplamı kriteri 500 TL olacaktır.

Tarifeye Ek Teklifler ile ilgili detaylı bilgi ve kampanya taahhütnamesi için tıklayınız.

İnternet Paketli Teklifler ile ilgili detaylı bilgi ve kampanya taahhütnamesi için tıklayınız.

Yeni Hatlara özel teklifler ile ilgili detaylı bilgi ve kampanya taahhütnamesi için tıklayınız.

Daha Fazla Bilgi

 • Samsung Galaxy Trend Lite Özel Teklifinden sadece, kampanyaya dahil edilen ilgili hatların son 3 aydır kullanıldığı cihazın Turkcell şebekesinde akıllı telefon kategorisinde kayıtlı olmaması ve kampanyaya dahil edilen ilgili hatların son 3 aylık mobil internet kullanımının 50 MB ve altında olması ve üzerinde herhangi bir mobil internet paketi tanımlı olmaması durumunda faydalanılabilir.
 • Turbo İnternet Paketlerinde POP3, IMAP, SMTP protokolleri üzerinden yapılan e-posta veri alış verişleri paketinizin kotasından düşmez.
 • Turbo İnternet Paketlerinde abonenin ulaşabileceği üst bağlantı hızı 43.2 Mbps’dir. Üst bağlantı hızları kapsama alanına, coğrafi koşullara, şebeke yoğunluğuna, kullanılan cihaza ve bağlanılan siteye göre değişebilir. Turbo İnternetin hızını daha iyi deneyimleyebilmek için “Dual Carrier” (Çift Taşıyıcılı) cihazlarla bağlanmanızı tavsiye ederiz. Bu hızlardan faydalanabilmek için abonelerin 3G abonesi olmaları gerekmektedir. 3G yazıp 2222’ye göndererek 3G’nin avantajlı dünyasından yararlanabilirsiniz.
 • 5 GB Turbo ve 10 GB Turbo İnternet Paketi şebekede 1. önceliklendirme özelliğine sahiptir. Önceliklendirme özelliği abonenin şebeke yoğunluğunda bağlanılan siteden alabileceği indirme ve yükleme bant genişliğini (download&upload bandwith) etkileyecektir. 1. öncelikteki aboneler bant genişliğinden en fazla yararlanacaklardır. Önceliklendirmede aboneye sunulan bant genişliği kapsama alanına, coğrafi koşullara, şebeke yoğunluğuna, kullanılan cihaza ve bağlanılan siteye göre değişebilir. Bu önceliklerden faydalanabilmeniz için 3G abonesi olmanız gerekmektedir.
 • Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Paket sadece internet ve mobil geniş bant erişim noktası kullanılarak yapılan yurt içi bağlantılarda geçerlidir.
 • Turkcell Tarife değişikliği yapma hakkını saklı tutar. Tarifelerin kapsamında içerik olarak meydana gelecek değişiklikten, kampanyaya katılmış aboneler de etkilenecektir.
 • Kampanya stoklarla sınırlıdır.
 • Paket fiyatlarına %18 KDV, ses ve SMS için %25 ÖİV, internet için %5 ÖİV dahildir.
 • Arıza/İade: Kampanya kapsamındaki cep telefonunda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş 'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Detaylı bilgiler ilgili kampanyaların Sıkça Sorulan Sorular bölümünde yer almaktadır.

Turkcell Müzik Servisi: Kampanya kapsamında sunulan Sınırsız Müzik Paketi ile http://trcll.im/mzk adresinden indirilebilen Turkcell Müzik uygulamasından ve www.turkcellmuzik.com adresinden ekstra mobil internet ücreti ödemeden sınırsız müzik dinleyebilirsiniz.

 • İlgili hat üzerinde Sınırsız Müzik Paketi, Süper Müzik Dinleme Paketi, Gnctrkcll Sınırsız Müzik Paketi, 3+3 Kampanyalı Müzik Paketlerinden herhangi birisi varsa öncelikle ilgili paket iptal olur ve taahhütname kapsamında alınan Turkcell Müzik aboneliği başlar.
 • Kampanya kapsamında alınan Turkcell Müzik Servisi 1 ay içinde 1 kez iptal edilebilir ve aynı paket aynı ay içerisinde 1 kez alınabilir.
 • Kampanya kapsamında alınan Turkcell Müzik Paketi üzerine taahhütsüz Turkcell Müzik Paketi alınamaz.

Goller Cepte: Kampanya kapsamında sunulan Goller Cepte Paketi ile Süper Lig’in son dakika haberlerini, takımın maç anında gollerini, maçtan sonra özet ve yorumları izlemeyi sağlayan servistir.

 • İlgili hat üzerinde Goller Cepte Paketi varsa öncelikle paket iptal olur ve taahhütname kapsamında alınan Goller Cepte Full Paket aboneliği başlar.
 • Kampanya kapsamında alınan Goller Cepte 1 ay içinde 1 kez iptal edilebilir ve aynı paket aynı ay içerisinde 1 kez alınabilir.
 • Kampanya kapsamında alınan Goller Cepte Paketi üzerine taahhütsüz Turkcell Müzik Paketi alınamaz.
 • Kampanya kapsamında seçilen Goller Cepte Paketi üyeliği başladığında ilgili hatta takım seçilmesi için sms gönderilir. Abone sms yoluyla takım seçtikten sonra ilgili içeriği almaya başlar. Abone takım bilgisi girmezse Goller Cepte Paketi içeriğini alamaz, ancak ücretlendirilir.

Kurumsal Müşteri Yöneticisi