loading

Bilgiler Alınıyor

Gerçek Zamanlı Müşteri Verisi

​Büyük Veri çözümleri ile doğru hedef kitleyi tespit edip, tanırsınız. Yenilikçi pazarlama çözümleri ile iletişimi zenginleştirerek, kuvvetli müşteri etkileşimi ve sürdürülebilir ilişkiye kolaylıkla zemin hazırlarsınız. 

Gerçek Zamanlı Müşteri Verisi

Diğer 29/01/2016

​Turkcell ile siz de müşteri verinizi Gerçek Zamanda işleyip kullanarak, gerçek zamanlı şirket dünyasına adım atın!​

Akıllı Harita  

Akıllı Harita

Turkcell Akıllı Harita ile hedef kitlenizin ya da müşterilerinizin gün içerisinde nerelerde yoğun olduğunu tespit edersiniz.
Böylece pazarlama faaliyetlerinizi, yeni mağaza ve şube lokasyonlarınızı hedef kitlenizin gün içerisindeki yoğunluklarına göre belirlersiniz.

Detaylı Bilgi

Lokasyona SMS  

Lokasyona SMS

​Turkcell Lokasyona SMS sayesinde müşterileriniz ile tam yerinde ve tam zamanında iletişime geçersiniz.
 
Böylece müşterilere tam zamanında temas eder, doğru teklifi veya mesajı doğru zamanda ileterek müşteri memnuniyetini artırırsınız.​

Detaylı Bilgi

Mikro Lokasyon  

Mikro Lokasyon

Turkcell Mikro Lokasyon Beacon Platformu (MLP) ile şube ve mağazalarınızı ziyaret eden müşterilerinize akıllı telefonları üzerinden mağazadaki konumlarına göre, hatta reyon bazlı gerçek zamanlı bilgilendirme ve reklam tanıtımları yapabilirsiniz. 
 
Böylece gerçek zamanlı veriye dayanan, çok kanallı bir müşteri deneyim sunar ve müşterilerinizin markanız ile etkileşimini güçlendirirsiniz.

Detaylı Bilgi

Turkcell Display Reklam  

Turkcell Display Reklam

​Turkcell Display Reklam ağında bulunan çeşitli mobil site ve uygulamalarda reklam alanlarını kullanarak hedef kitlenize ya da müşterilerinize kolayca ulaşırsınız.
 
Böylece interaktif ve renkli kampanyalar ile gerçek zamanlı müşteri etkileşimi sağlayabilir, marka algınızı güçlendirirsiniz.

Detaylı Bilgi

Toplu Mesajlaşma Çözümleri  

Toplu Mesajlaşma Çözümleri

Zengin İçerikli Mesaj ile ürün veya marka görselleri, logolar içeren bildirimler yaparsınız.
Böylece diğer içeriklerden ayrışan iletişim tasarlayabilir, marka ve mesajınıza daha çok dikkat çekersiniz.

Detaylı Bilgi

Anında Cevap  

Anında Cevap

Turkcell Anında Cevap ile müşterilerinizle interaktif olarak iletişime geçer, anket yapar, müşterinize tek bir tıkla aksiyon aldırırsınız.
 
Böylece müşterilerinizden gerçek zamanlı olarak alıp raporladığınız bilgi ve geribildirime göre harekete geçer, müşteri deneyiminize yön verirsiniz.

Detaylı Bilgi

Sayfayı kaydırın