Ofiste İnternet

Ofiste İnternet Ofiste İnternet
 

Metro Ethernet

Kurumsal İnternet nedir?

Geniş bant, tamamen simetrik ve kaliteli destek hizmetleri içeren Kurumsal İnternet, tüm dünyaya çok yüksek hızlarda bağlanmanızı sağlayan bir hizmettir. Turkcell Superonline, yurt içi internet trafiğinizi Türkiye’nin internet şebekesine, yurt dışına doğru olan internet trafiğinizi ise kendisine ait fiber optik altyapı ile ara bağlantısını tesis ettiği uluslararası internet şebekesine ulaştırmaktadır.

Detaylı Bilgi

 

G.SHDSL

Size özel atanmış internet erişiminizi, Turkcell Superonline G.SHDSL ile, 2 Mbps’e varan simetrik hızla ve Turkcell Superonline servis kalitesi ile sağlayın. G.SHDSL İnternet servisi ile küçük ve orta ölçekli işletmelerin temel internet ihtiyacı, yüksek kalite ve uygun fiyatlarla sağlanmaktadır.

Detaylı Bilgi

 

ADSL

Yüksek hızda internet keyfini, "Turkcell Superonline ADSL" ile çıkarabilirsiniz. Sabit ücret ile 8 Mbps'e kadar erişim hızlarına ulaşır; böylece mesajlaşma, bilgi transferi, dosya paylaşımı gibi işlemlerinizi süratle gerçekleştirirsiniz. "Turkcell Superonline ADSL"in sunduğu avantajlı modem seçenekleriyle internete bağlanırken, sabit hattınızla çok daha tasarruflu telefon görüşmeleri de yapabilirsiniz.

Detaylı Bilgi

 

Fiber internet

Fiber internet dünyanın en hızlı internet erişim teknolojisidir. Altyapısında fiber optik kablolar kullanılır. Fiber optik kablolar bilgiyi bakır kablolarda olduğu gibi elektrikle değil, ışıkla aktarır. Böylece internete ışık hızında bağlanılır. Çok daha fazla bilgiyi 1000 Mbps’ye varan erişim hızında ulaştırır. Telefon hattına ihtiyaç duymadan dünyanın en hızlı internetine bağlanırsınız.

Detaylı Bilgi

Kapat
Yardım ister misiniz?