Lifecell Bilgisayardan 75 GB Upload - TURKCELL

Lifecell Bilgisayardan 75 GB Upload

Veri yükleme ihtiyacınızı Turbo gücünde yapabilmeniz için özel olarak tasarlanmış şebekede öncelikli 75GB internet paketi.

341 TL / AY
Hemen Başvur
Lifecell Bilgisayardan 75 GB Upload
İNTERNET EK AVANTAJ ÜCRET
75 GB

Daha Fazla Bilgi

  • Paket müşterilerimiz şebekemizde önceliklidir. Önceliklendirme özelliği müşterilerimizin şebeke yoğunlunda bağlanılan siteden alabileceği yükleme bant genişliğini (bandwith) etkileyecektir. Önceliklendirmede müşterilerimize sunulan bant genişliği kapsama alanına, coğrafi koşullara, şebeke yoğunluğuna, kullanılan cihaza ve bağlanılan siteye göre değişebilir.
  • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
  • Abone paketi almak istediği zaman paket anında aktif edilecektir ve paket ücreti (paket ücreti/ilgili ayın gün sayısı) “paketin hatta aktif tanımlı olduğu gün sayısı” şeklinde hesaplanarak ilk faturasına yansıtılacaktır.
  • Paketin alındığı ilk fatura dönemi sonrasında paket fatura kesim tarihi dikkate alınarak yenilenecektir ve faturasına paketin tam ücreti yansıtılacaktır.
  • Abone paketini iptal etme talebi gönderdiği zaman, paketi mevcut fatura dönemi sonunda iptal edilecektir. Paket tüm fatura dönemi boyunca tanımlı olduğu için iptal edilen ayın ilgili faturasına paketin tam ücreti yansıtılacaktır.
  • Paket aşımı 5 GB’ı 50TL olarak ücretlendirilir.
  • 23 Temmuz 2018 tarihi itibarıyla paket ücreti 341 TL olarak güncellenecektir.

  • 13.12.2015 tarihi itibarıyla kampanyadan yararlanan abonelerimiz yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş ve ön talep/abonelik başvurusunda bulunmuş sayılır. Turkcell tarafından sunulacak olan 4.5G hizmetinin başlayacağı tarih itibarıyla, cihaz ve sim kart uyumlu olduğu sürece herhangi ek bir işlem yapmadan; telefonda ilgili şebeke tipi seçilerek, 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlanılabilir. İptali için IPTAL 4.5G yazıp 2222’ye gönderilmesi yeterlidir.

Kurumsal Müşteri Yöneticisi