Lifecell Bilgisayardan 75 GB Upload

Veri yükleme ihtiyacınızı Turbo gücünde yapabilmeniz için özel olarak tasarlanmış şebekede birinci öncelikle 75GB internet paketi.

341 TL / AY
Hemen Başvur
Lifecell Bilgisayardan 75 GB Upload
İNTERNET EK AVANTAJ ÜCRET
75 GB

Daha Fazla Bilgi

  • Veri indirme (download) üst hızı 128 kbps ile sınırlandırılmış 75GB internet paketidir. 
  • Paket müşterilerimiz şebekemizde birinci önceliklidir. Önceliklendirme özelliği müşterilerimizin şebeke yoğunlunda bağlanılan siteden alabileceği yükleme bant genişliğini (bandwith) etkileyecektir. 1. öncelikteki aboneler bant genişliğinden en fazla yararlanacaklardır. Önceliklendirmede müşterilerimize sunulan bant genişliği kapsama alanına, coğrafi koşullara, şebeke yoğunluğuna, kullanılan cihaza ve bağlanılan siteye göre değişebilir.
  • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
  • Abone paketi almak istediği zaman paket anında aktif edilecektir ve paket ücreti (paket ücreti/ilgili ayın gün sayısı) “paketin hatta aktif tanımlı olduğu gün sayısı” şeklinde hesaplanarak ilk faturasına yansıtılacaktır. 
  • Paketin alındığı ilk fatura dönemi sonrasında paket fatura kesim tarihi dikkate alınarak yenilenecektir ve faturasına paketin tam ücreti yansıtılacaktır. 
  • Abone paketini iptal etme talebi gönderdiği zaman, paketi mevcut fatura dönemi sonunda iptal edilecektir. Paket tüm fatura dönemi boyunca tanımlı olduğu için iptal edilen ayın ilgili faturasına paketin tam ücreti yansıtılacaktır.
  • Paket aşımı 5 GB’ı 50TL olarak ücretlendirilir.  
  • 23 Temmuz 2018 tarihi itibarıyla paket ücreti 341 TL olarak güncellenecektir.

  • 13.12.2015 tarihi itibarıyla kampanyadan yararlanan abonelerimiz yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş ve ön talep/abonelik başvurusunda bulunmuş sayılır. Turkcell tarafından sunulacak olan 4.5G hizmetinin başlayacağı tarih itibarıyla, cihaz ve sim kart uyumlu olduğu sürece herhangi ek bir işlem yapmadan; telefonda ilgili şebeke tipi seçilerek, 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlanılabilir. İptali için IPTAL 4.5G yazıp 2222’ye gönderilmesi yeterlidir.

Kurumsal Müşteri Yöneticisi

75GB ile neler yapabilirim?

Her işlemin karşısındaki adetler, o işlemin 75GB'lık internet paketi kullanımının tamamına eşittir.

Web Sitesi

Twitter, blog ve forum vb. gibi siteler​​​

436,907
Zengin içerikli Web Sitesi

Facebook ve haber portalleri gibi siteler​​

19,200
MP3 Dinleme

​​4 Dakikalık MP3

19,200
Video İzleme (SD)

1 Dakikalık​​​​ SD Video

5,431
Video İzleme (HD)

​1 Dakikalık 720p Video

2,368
E-Posta

Dosya eklemesi olmadan.

3,932,160
Zengin içerikli E-Posta

Dosya eklemesi ile

224,695
Mobil İnternet Hesaplayıcı

Mobil İnternet Hesaplayıcı

Mobil İnternet Hesaplayıcısı ile internet kullanımınıza ait bilgileri paylaşın, size en uygun internet paketini sizin için hesaplayalım. Siz de ne ödeyeceğinizi bilerek doya doya internete bağlanma fırsatını tadın.

Mobil İnternet Hesaplayıcı

Sayfayı kaydırın